Çözüldü LG V20 Sadece Şarj Cihazına Takıldığında Açık

#LG # V20, 2016 yılında piyasaya sürülen ve ana gücü ses bölümünde bulunan premium bir Android akıllı telefon. Telefon, en çok ses getiren ses kalitesini bile etkileyecek üstün ses kalitesi sağlayan dört DAC kullanır. Bu telefonun diğer özellikleri arasında 5,7 inçlik Quad HD ekran, çift arka kameralar ve çıkarılabilir 3,200 mAh batarya bulunuyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, LG V20'nin yalnızca şarj cihazı sorunu ve diğer ilgili sorunlara takıldığında yanmaya başlayacağız.

Bu konu için bir LG V20 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • LG V20, Şarj Cihazına Takıldığında Sadece Açık
 • LG V20 Pil Drenajları Hızla
 • LG V20 Rastgele Yeniden Başlatma
 • LG V20 Yanıt Vermiyor

LG V20, Şarj Cihazına Takıldığında Sadece Açık

Sorun: Telefon kararsız, kendiliğinden yeniden başlatılıyor. Şarj cihazına bağlı olmadıkça tipik olarak açılmaz. Pilin sadece% 88'e kadar şarj edildiğini ve şarj cihazından çıkarıldığında sadece güç vermeden veya yeniden başlatılmadan önce sadece birkaç dakika çalışacağını fark ettim. Cihaz bir V20'dir.

Çözüm: Sorunun hatalı bir pilden kaynaklanmış olması ihtimali vardır. LG web sitesinden genellikle 40 dolara mal olan bataryayı alabilirsiniz. Siparişi vermeden önce, bir yazılım aksaklığından kaynaklanma olasılığını ortadan kaldırmak için telefonunuzda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı düşünmelisiniz.

Sorun hala yeni bir batarya ile devam ederse ve fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıktan sonra, bu durum hatalı bir donanım bileşeninden, muhtemelen IC güçten kaynaklanabilir. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

LG V20 Pil Drenajları Hızla

Sorun: Hey, son zamanlarda telefonumu şarj etme ve gösterme konusunda sorun yaşıyorum. % 100 yazana kadar şarj ediyorum, sonra fişini çıkardım. Sonra bir şeyler yapmak için telefonu birkaç dakika sonra alıyorum ve% 90 diyor. Telefonu yeniden başlatıyorum ve% 76 diyorum. Son zamanlarda birkaç kez, birkaç dakika içinde,% 90 ila% 83 ila% 100 arasında söylenecek şekilde atlanır. Ya da herhangi bir sayı varyasyonu. Gerçekte ne kadar yüklü olduğuna karar veremez. Ne yapabileceğimi biliyor musun?

Çözüm: Yapmanız gereken ilk şey, sorunun telefona yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklanmadığından emin olmaktır. Bunu yapmak için telefonu sadece Güvenli Modda başlatın.

 • Telefon açıkken Güç tuşuna basın ve basılı tutun.
 • Görüntülenen seçenekler menüsünde, Kapat ve basılı tutun.
 • Güvenli Modda yeniden başlatmanız istenir, Tamam'a dokunun.
 • Cihazınız yeniden başlatıldığında, ekranın alt kısmında Güvenli modunu görüntüler.

Bu modda sorun oluşmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorun devam ederse, bir sonraki adım, bir yazılım aksaklığından kaynaklanma olasılığını ortadan kaldırmak için fabrika ayarlarına sıfırlama yapmaktır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Yukarıdaki adımların sorunu giderememesi durumunda, bu büyük olasılıkla hatalı bir bataryadan kaynaklanır. LG web sitesinden, telefonunuzdaki eski pili değiştirmek için kullanmanız gereken yeni bir pil sipariş etmenizi öneririm.

LG V20 Rastgele Yeniden Başlatma

Sorun: Yumuşak sıfırlamayı denedim ve hala sorun var. V20, bir ay önce kendini yeniden başlatmaya başladı. Sonra, pilin yüzde 58 civarında olacağını ve sonra yeniden yüzde 1 oranında yeniden başlayacağını fark ettim. Ayrıca şimdi şarj ettiğimde hızlı şarj olmaz. Geldiği şarj cihazını kullanıyorum. Hızla kardeşlerimi telefonla şarj eder. Belki de pili değiştirebilir? TEŞEKKÜRLER!

Çözüm: Telefonunuzda bir microSD kart takılıysa, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam etmeden önce önce çıkarın.

Yapmak isteyeceğiniz ilk şey telefonu Güvenli Modda başlatmak ve ardından sorunun bu modda olup olmadığını kontrol etmektir. Eğer değilse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorunun, Güvenli Modda bile devam etmesi durumunda, aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarıyla devam edin.

 • Telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kullanarak temizleyin.
 • Telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin.
 • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.
 • Yeni bir batarya alın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

LG V20 Yanıt Vermiyor

Sorun: Merhaba, telefonumu açarken sorun yaşıyorum, ne olduğunu bilmediğimden ya da ıslattığımdan beri ne olduğunu bilmiyorum. Telefonumu yüzde 99'a kadar şarj ettim ve ne olduğunu görmek için üç kez kontrol ettim ama üçüncü sırada yüzde 100 dedim ama hala kırmızıydı. Ben fişi kapatıp şarj cihazını çekerek şarj etmeyi reddettim ama açmaya çalıştığımda siyah kaldı. Tüm resetleri ve denemeleri henüz denemedim.

Çözüm: Pili telefondan çıkarmayı deneyin, ardından güç düğmesini en az bir dakika basılı tutun. Pili tekrar takın, ardından telefonun açılıp açılmadığını kontrol edin. Aksi halde bu, hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.