Çözüldü LG V30 Ekranı Siyah Ama Bildirimler Çalışıyor

#LG # V30 ürününe sahip olan okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu, geçen sene 6 inçlik bir P-OLED ekrana sahip olan ve Snapdragon 835 işlemcisini kullanan bir premium model. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde LG V30 ekranının siyah olacağına karar vereceğiz, ancak bildirimler çalışma sorunu ve diğer ilgili sorunlardır.

Bu konu için bir LG V30 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • LG V30 Ekranı Siyah Ama Bildirimler Çalışıyor
  • LG V30 Ekranı Bıraktıktan Sonra Siyah
  • LG V30 Soğuk Sıcaklığa Maruz Kalmadığında Çalışmıyor

LG V30 Ekranı Siyah Ama Bildirimler Çalışıyor

Sorun: Merhaba benim telefonum var benim sorun ekran siyah gitti ve tüm sesler çalışıyor. Çalıştırılmamış diğer sayfada çift denedim denedim bazılarında saklamak istediğim bellek fotosu olduğu için orada bulunan fotoğraflar için telefona erişmeye çalışıyorum. Lütfen bana yardım eder misiniz

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve ekran bu modda çalışıyorsa, önce önbellek bölümünü silmeyi deneyin, ardından telefonu yeniden başlatın. Ekranın siyah kalması durumunda, hasarlı ekran aksamına bakıyor olabiliriz. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

LG V30 Ekranı Bıraktıktan Sonra Siyah

Sorun: Merhaba, Bir yıl önce telefonumu düşürdüm ve ekran kırıldı ama işe yarayacaktı. Bugün telefonumu kazara tekrar düşürdüm ve ekranı gördüğümde yeşil alanlarla sadece siyahtı. Telefon açılabilir ve ekrana dokunduğumda cevap vermiş gibi görünüyor, ancak dokunduğumda yeşil alanlar sürekli değişiyor. Acaba sadece hasar görmüş ekran veya telefonumun düştüğünde hasar görüp görmediğini merak ediyorum.

Çözüm: Telefonunuz hala bildirim alıyor mu? Eğer öyleyse, ekran bozuk olan tek bileşen olabilir. Ancak telefon herhangi bir bildirim almazsa, düşme nedeniyle hasar görmüş başka bileşenler de olabilir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

LG V30 Soğuk Sıcaklığa Maruz Kalmadığında Çalışmıyor

Sorun: Merhaba benim telefonum ile sorun o soğuk almaya başlar veya soğuk. Batı Avustralya’da yaşıyorum, burası çok soğuk değil. Bu sorunun var olduğu 15 derecenin altındaki herhangi bir sıcaklıktır. Telefon içeride veya dışarıda herhangi bir yerde, yukarı veya aşağı çıkarsa, titremeye başlar, sonra boş kalır veya sadece boş kalır. Çalıştığım ısıyı elde etmek için kıyafetlerimi hızlıca örtebilirim ama telefonun silindiği ve işlerin kaç şeyi daha da kötüleştirdiğini anladım. En iyi yol, 2-3 saniyeliğine ısıtıcının önüne koymak ve şüphesiz bir çekicilik gibi çalışmaktır. Hatta üzerine sıcak hava solumak bile olabilir ve yoğunlaşma faktöründen emin değil, bu yüzden son çare budur. Yukarıdaki aynı şartlar ama benim kot pantolon cebimde nerede orada sıcak telefon iyi çalışıyor ve sadece soğuk havada bunu yapmamıştı açıkça bu can sıkıcı gremlin üstesinden gelmek için ??

Çözüm: Maalesef, bu, muhtemelen hatalı bir donanım bileşeninin neden olduğu bir donanımla ilgili sorun. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.