Çözüldü Samsung Galaxy A3 Ses Bildirimleri Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmıyor

#Samsung #Galaxy # A3, birinci sınıf bir tasarıma sahip kompakt bir orta sınıf akıllı telefon. Bu telefonun 2017 versiyonu, 720p çözünürlükte 4.7 inçlik Süper AMOLED ekran kullanıyor. Android Orton’a yükseltilebilen Android Nougat’ta zaten çalışıyor. Kaputun altında, cihazın herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştırabilmesi için 2 GB RAM ile eşleştirilmiş bir Exynos 7870 octa çekirdekli işlemci bulunmaktadır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra çalışmayan Galaxy A3 ses bildirimlerini ele alacağız.

Bu konu için bir Samsung Galaxy A3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • Galaxy A3 Ses Bildirimleri Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmıyor
 • Galaxy A3 Gecikme ve Donma
 • Galaxy A3 IM App Fotoğraf Galerisi'ne erişilemiyor

Galaxy A3 Ses Bildirimleri Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmıyor

Sorun: Son yazılım güncellemesinden sonra bildirimin çalışmadığını fark ettim. Bende A3 var ve bir mesaj beklediğimi bildirmek için ana ekranda ses ve bildirim yok. Bildirime rağmen, sadece titreşim işlerinde ses ve titreşim. Bataryaya ulaşmaya çalıştım ama yapamam. Youtube bile zor görünüyor. Yol tarifleriniz pil kapağını çıkarmak için söylüyor ama ben böyle bir şey görmüyorum. Sadece ayar yapmaya ve sıfırlamaya basabilir miyim? Ayrıca Android 8.0 var

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun ses ayarlarının doğru ayarlandığından emin olmaktır.

 • Ana ekrandan, Bildirimler çubuğuna dokunun ve aşağı doğru sürükleyin.
 • Ayarlar simgesine dokunun.
 • Simgesine ilerleyin ve Ses öğesine dokunun.
 • Gelen çağrılar, medya, sistem ve bildirimlerin sesini değiştirmek için Ses Seviyesi'ne dokunun.
 • Zil sesini değiştirmek için Zil seslerine dokunun.
 • Bildirim sesini değiştirmek için Bildirimler'e dokunun.
 • Diğer sistem seslerini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için, gerekli kısma ilerleyin.

Ses ayarları henüz doğruysa sorun devam ederse, bunun nedeni büyük olasılıkla güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırılmamış olan eski yazılım verileridir. Bu eski veriler genellikle bu tür bir problemle sonuçlanan yeni yazılım sürümü ile çelişkiye neden olacaktır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Galaxy A3 Gecikme ve Donma

Sorun: Telefonum her seferinde kullanımda kalıyor ve her zaman dağınıklık oluyor bu uygulamanın çalışmayı durdurduğunu söyleyerek bu uygulamanın çalışmayı durdurduğunu ve whatsapp snapchat youtube instagram gibi uygulamayı açarken neredeyse 5 dakikanızı açacağız ve snapchat her zaman açılmıyor ve çekerken başarısız oluyor ekran görüntüsü telefon her zaman askıda kalıyor ve kendi kendine acil durum numarasını çağırıyor ben kendim bilmiyorum y bunu yapar bu sorun ile bana yardım edeceğim çünkü ben bu problemi son 6 aydan beri sorunum var ve evet klavye de asla açılmaz

İlgili Sorun: Merhaba, Bu yüzden şu anda kız kardeşlerimi tamir etmeye çalışıyorum. Buradaki adımları takip ederek önbelleği temizlemeye devam et ama yine de aynı sonucu aldım… telefon donmaya devam ediyor… yeniden başlatılıyor… bazen yeniden başlatılamıyor Ses seviyesini ve açma / kapama tuşunu manuel olarak tutun ama yine de 30 saniye boyunca aynı şekilde çalışır, sonra donar ve aynı şeyi tekrar tekrar… şarj ederken LED ışığı yanmaz ve ana ekranda donar… .advice?

İlgili Sorun: Samsung Galaxy A3 sahibiyim. Son zamanlarda 'Dosyalarım' gecikmeye başladı ve yanıt vermek için çok fazla zaman harcadı. 'Dosyalarım yanıt vermiyor' mesajı görünüyor. Fabrika ayarlarına sıfırlama denedi, ancak yardım etmedi. Kamera da bazen kapanıyor. Lütfen yardım et.

Çözüm: Bu sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanması muhtemeldir. Bu sorunu çözmek için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulamanız gerekir. Bir adımı gerçekleştirdikten hemen sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin ve eğer varsa, sonraki adıma geçin.

 • Takılıysa, telefonunuzun microSD kartını çıkarın. Bu kartta bozuk sektörler varsa, bu soruna neden olabilir.
 • Telefonu Güvenli Modda başlatın. Bu modda sorun oluşmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
 • Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin.
 • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Galaxy A3 IM App Fotoğraf Galerisi'ne erişilemiyor

Sorun: A3'üm birkaç hafta önce güncellendiğinden beri, Instant Messenger fotoğraf göndermek için galerime erişemiyor. IM App'i kaldırdım ve yeniden yükledim. Ayarlara girdim ve IM Uygulamasının gerekli izinlere sahip olduğundan emin oldum. Sayfanızdaydım ve önbelleği temizlemeye ilişkin talimatları okudum ve yaptım. Hala çalışmıyor. Başka ne deneyebilirim?

Çözüm: Google Play Store'dan indirilen IM Uygulamasının en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. IM App uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve yeni bir sürümünü yükleyin. Bu uygulamayı ilk kez kullandığınızda, fotoğraf galerinize erişmek için uygulamanın iznini isteyen bir pencere alacaksınız. Bu uygulamaya gerekli izni verdiğinizden emin olun.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.