Çözüldü Samsung Galaxy A3 Yazılım Güncellemesinden Sonra Resimli Mesaj Gönderilmiyor

#Samsung #Galaxy # A3 ürününe sahip olan okuyucularımızın, telefonla yaşadıkları sorunları çözmelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu, Güney Koreli şirketin piyasaya sürdüğü premium görünümlü orta sınıf akıllı telefonlardan biridir. Kompakt 4.7 inçlik Super AMOLED ekrana sahiptir ve 2GB RAM ile birlikte Exynos 7870 octa core işlemcisini kullanır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra Galaxy A3'ün resim mesajları göndermemesiyle başa çıkacağız.

Bu konu için bir Samsung Galaxy A3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Galaxy A3 Yazılım Güncellemesinden Sonra Resimli Mesaj Gönderilmiyor
  • Galaxy A3 Sistem UI Yanıt Vermiyor
  • Galaxy A3 Çağrı, Yazılım Güncellemesinden Sonra Duyulmuyor
  • Galaxy A3 Ekranı Yanıt Vermiyor

Galaxy A3 Yazılım Güncellemesinden Sonra Resimli Mesaj Gönderilmiyor

Sorun: Ben bir samsung galaxy A3 var ve Haziran ayında telefon bir sistem güncellemesi yaptı, bundan sonra telefon ile birkaç sorun yaşıyordum. Resim göndermiyor veya almıyor, aynı anda birden fazla kişiye mesaj göndermiyor ve en kötüsü de arka arkaya 4 bildirim bip sesi alıyorum ama herhangi bir mesaj veya e-posta almıyorum. Bunu sürekli yapıyor. Yaptığım her şeyi kesen bu pop up'ları almaya devam ediyorum.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey aktif bir mobil veri aboneliğinizin olduğundan emin olmaktır. Ayrıca, telefonunuzun APN ayarlarının taşıyıcınızın kullandığı ile eşleştiğinden emin olmanız gerekir. Eşleşmiyorsa, telefonunuzda gerekli değişiklikleri yapın.

Sorun devam ederse, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanızı öneririm. Bu, yazılım güncellemesinden sonra oluşabilecek sorunların çözülmesi gereken en iyi sorun giderme adımlarından biridir. güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırıldı.

Galaxy A3 Sistem UI Yanıt Vermiyor

Sorun: Hey, telefonumun sistem ui'sinin durduğu bir sorunla karşılaştım. Özellikle bir ekran onarımı yaptıktan sonra meselem Oreo ile. Bu sorun başlamadan önce cihazdaki değiştirilmiş ekran ve ön kamera. Telefon çizmeleri hemen 'Sistem UI'sine yanıt vermiyor' ve / veya 'İşlem sistemi yanıt vermiyor'. Kısa bir süre sonra (1-3 dakika) telefon yeniden başlatılacaktır. Hatalar, yeniden başlatmadan önce 1 veya 2 kez daha görünebilir. Bu davranış, yaptığım şeyden bağımsız olarak tutarlı. Alınan adımlar: Önbelleği temizleme hiçbir şey yapmaz. Fabrika sıfırlama ve hatta yanıp sönen stok ROM (aynı sürüm) w / ODIN hiçbir şey yapmaz. Takılıyorum ve buradan nereye gideceğimiz konusunda biraz rehberliğe ihtiyacım var. Yardımı gerçekten takdir ediyorum.

Çözüm: Fabrikada sıfırlama yapılıyorsa veya hatta telefonun çubuğu ürün yazılımı dosyasıyla yanıp sönüyorsa, bu sorun büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Hasarlı tam bileşenin yerini belirlemenin en iyi yolu telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmektir.

Galaxy A3 Çağrı, Yazılım Güncellemesinden Sonra Duyulmuyor

Sorun: Samsung Galaxy A3 cihazım var ve en son güncellemeyi yaptım. Bir çağrı alırken veya arama yaparken telefon ilk dakika veya daha kısa sürede çalışır. Onların sesini duyamıyorum ama beni duyabiliyorlar. Çok sık oluyor. Bu sabah bir telefon görüşmesi yaklaşık on saniye kadar kesildi ve sesleri tekrar açıldı ve devam edebildi. Ve bazen sesleri bir dakika içinde kesilir ama beni duymaya devam edebilir. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, sorunun ağdan gelen zayıf bir alıma neden olma olasılığını ortadan kaldırmaktır. Farklı bir yere gitmeye çalışın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer hala çalışıyorsa, telefonunuza farklı bir SIM kart yerleştirmeyi deneyin. Bu şekilde, sorunun hesapla ilgili olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.

Sorun hala devam ederse ve bu durum bir yazılım güncellemesinden hemen sonra gerçekleştiğinden, bunun telefondan tamamen çıkarılmamış olan eski yazılım verilerinin neden olması muhtemeldir. Şu anda yapılacak en iyi şey telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır.

Galaxy A3 Ekranı Yanıt Vermiyor

Sorun: Telefonlar yeniden başlattıktan sonra birkaç dakika kullanışlıdır, ardından yanıt vermez duruma gelir. Zaten iki kere sıfırlama yaptım. Ekran, 25-30 dakikalık başlatmadan sonra yanıt vermiyor. Sonuç olarak, ekran çalışmayı durdurur ancak yan düğmeler iyi çalışır. Lütfen yardım et. Ben bir OS sorunu veya ekran sanıyorum ama hatalı ise ekran tamamen doğru çalışacağından şüpheliyim

Çözüm: Zaten bir fabrika ayarlarına sıfırlama yapmışsanız ve sorun hala devam ediyorsa, bunun nedeni büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.