Çözüldü Samsung Galaxy A5 Pil Drenajları Hızla

#Samsung #Galaxy # A5, amiral gemisi gibi tasarlanmış, ancak daha düşük özelliklere sahip birinci sınıf bir orta sınıf akıllı telefon. Bu telefonun 2017 versiyonu alüminyum gövdede 5,2 inç Super AMOLED ekran kullanıyor. Herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştırabilecek kadar güçlü olan 3GB RAM ile bir Exynos 7880 işlemci kullanır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy A5 pilinin hızla drenajını ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy A5 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Galaxy A5 Pil hızla akıyor
  • Galaxy A5 Pil Tamamen Şarj Edilmez
  • Galaxy A5 Rastgele Kapanıyor
  • Galaxy A5 Pil Şarj Hızla Yavaş Yavaş Suları

Galaxy A5 Pil hızla akıyor

Sorun: Samsung Galaxy A5 şarj etmiyor. Telefonun tamamen tükenmesine izin verdim ve sonra% 100'e şarj ediyorum ve birkaç saat sonra tekrar şarj etmem gerekiyor ve sonra şarj ettiğimde telefonun bana% 30 veya% 45 vb. Olduğunu söylüyor. Bu yüzden bitmediğinde şarj etmem gerektiğini söylüyor. Sorunu çözmek için ne yapmanız gerektiğini tavsiye edebilir misiniz. Teşekkürler

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, sorunun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefonu Güvenli Modda başlatın, ardından bu modda pilin hızla boşaldığını kontrol edin. Aksi halde bir uygulamanın soruna neden olması muhtemeldir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Sorun, Güvenli Modda bile devam ediyorsa, fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini gerçekleştirin. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuzun microSD kartını çıkarın (takılıysa), sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Öyleyse, telefonunuzun bir pil değiştirme ihtiyacı duyması muhtemeldir. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

Galaxy A5 Pil Tamamen Şarj Edilmez

Sorun: Samsung A5 hareket ettikten sonra şarj işlemini durdurdu. Belki de benim yerimdeki güç olduğunu düşündüm. Ama diğer şeyler şarj oluyor. Orijinal şarj cihazını kibarca denedim, bunun için işe yaramadı. Ben attım. Yeni bir Samsung şarj aleti getirdim. İşe yaradı. Nisan 2018'den beri burada bulundum. Neyse dün uyandım ve telefonum sadece gece boyunca% 68'e çıktı. Bütün gün bunu çözmeye çalıştım. İnternete baktım. Sert bir sıfırlama yaptım. Yine de çok fazla ücret almazdı. Yatmaya gittiğimde,% 55 daha fazla almayı başaramadım. % 90'lık bir pile uyandım. Samsung ve benimle iletişim kurduğum şirket, orijinal şarj cihazını göndermemi istiyor, ancak bu Nisan ayında çalışmayı durdurdu. Pilim her zaman sıcak. Kontrol ettirmeyi göze alabileceğimi sanmıyorum.

Çözüm: Sorun, fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıktan sonra bile devam ediyorsa, bunun nedeni büyük olasılıkla hatalı bir pilin neden olmasıdır. Telefonunuzun pilinin kontrol edilmesini ve muhtemelen bir servis merkezinde değiştirilmesini tavsiye ederim.

Galaxy A5 Rastgele Kapanıyor

Sorun: Samsung Galaxy A5 bir uygulamayı açmaya çalıştığımda rastgele kapanıyor, siyah ekrana geçiyor. Açılmasını sağlamak için yumuşak bir sıfırlama yapmak zorundayım. Uygulamalar kullanım sırasında donar / donar. Ana düğme ve güç düğmesi yanıt vermek için yavaştır, hiç cevap vermeyebilir. Manuel fabrika ayarlarına sıfırlama yaptım, ancak sorun hala devam ediyor. Ayrıca pil değiştirildi, değişiklik yok. Bunun bir yazılım veya donanım sorunu olup olmadığını anlayamıyorum. Virüs taraması yapmak için ATT üzerinden bir anti-virüs indirdim, sonuç hiç göstermiyor. Herhangi bir yardım veya öneri çok takdir edilecektir. Teşekkür ederim!

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama ve pil değişimi sorunu çözmezse, bu durum büyük olasılıkla anakarttaki düzgün çalışmayan bir bileşenden kaynaklanır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Galaxy A5 Pil Şarj Hızla Yavaş Yavaş Suları

Sorun: Telefonumun pil okuması yanlış görünüyor. Telefonum aşırı derecede yavaş şarj oluyor ve çok hızlı bir şekilde ölüyor. Örneğin. % 90 ve birkaç dakika sonra bir şey yapmadan% 40'a düşüyor! Telefonu kullandigimda pilin hizli bir ekilde zaman harcayacai ve uykuya aldigim zaman hizli akim oldugu zamanlar vardir. Ben her şeyi denedim ve hatta Samsung'a onarım ve şanssızlık için gönderdim. Aslında telefonumu en kötüsü yaptı ve müşteri hizmetleri kabul edilemez. Bu telefon sadece 2 aylık ve yepyeni aldım Herhangi bir yardım takdir edilecektir. Teşekkürler!

Çözüm: Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonun şarj bağlantı noktasını sıkıştırılmış havanın bir kabı ile temizlemektir, böylece içine herhangi bir kir veya kalıntı takılmış olduğundan emin olun. Bu yapıldıktan sonra, telefon farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanıyor. Sorunun devam etmesi durumunda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı da düşünmelisiniz. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Yukarıdaki adımların sorunu giderememesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve hatalı bir batarya sorununa yol açtığını kontrol etmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.