Çözüldü Samsung Galaxy A7 Bıraktıktan Sonra Açmıyor

#Samsung #Galaxy # A7, bugün piyasada bulunan yüksek son A serisi cihazlardan biridir. Bu telefon, ön ve arka camları kaplayan alüminyum çerçeveli, şık görünümlü bir tasarıma sahiptir. Bu telefonun 2017 versiyonu, çeşitli multimedya içeriğini görüntülemek için ideal hale getiren 5,7 inçlik bir AMOLED ekran kullanmaktadır. 3GB RAM ile eşleştirildiğinde telefonun sorunsuz çalışmasına izin veren Exynos 7880 octa çekirdek işlemcisini kullanır. Bu, sağlam bir cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy A7'nin düşme sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra açılmamasıyla başa çıkacağız.

Bu konu için bir Samsung Galaxy A7 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Galaxy A7 Bıraktıktan Sonra Açmıyor
  • Galaxy A7 Şarj Edilmiyorken Dönmüyor
  • Galaxy A7 Şarj Cihazına Bağlanmadıkça Açılmıyor
  • Yazılım Güncellemesinden Sonra Eksik Olan Galaxy A7 Uygulama Kısayolları

Galaxy A7 Bıraktıktan Sonra Açmıyor

Sorun: Samsung A7 2015 modelim var. Sadece dün telefonumu çalışma masamdan düşürdüm ve açamadım. Sesi kısma ve Güç düğmesine aynı anda ve güç düğmesine ve ana tuşa basarak yeniden başlatmayı denedim ancak çalışmadı. Sorumlu tutuldum ama telefon ısınmadığı için şarj edilmediğini düşünüyorum. Hala havalı. Tamamen öldü. Bu yüzden sorunumu düzeltmeme yardım ederseniz minnettar olurum.

İlgili Sorun: A7'm yere düştüğünde, onu aldığımda yakındı. Açmaya çalıştım ama açtığım şarj cihazına koyduğum zamana kadar cevap veremedim. Şarj cihazını çıkardığımda kapanır. Sorunu nasıl düzeltirim?

Çözüm: Bu düşüşün, telefonun içindeki bir bileşenin bu sorunla sonuçlanmasına neden olması muhtemeldir. Ancak, telefon şarj cihazını kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj ederek diğer etkenlerin bu soruna neden olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Telefon şarj olmuyorsa, telefonun şarj bağlantı noktasını bir sıkıştırılmış hava kullanarak temizleyin, ardından telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanın. Aşağıdakiler için hem güç hem de ses kısma düğmelerini basılı tutarak telefonu açın. En az 10 saniye.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

Galaxy A7 Şarj Edilmiyorken Dönmüyor

Sorun: Merhaba, telefonum şarj olmuyordu ve düz gittikten sonra hala açılmıyor. Değişim olmaksızın 4 farklı şarj cihazını denedim. Güç düğmesine ve ses düğmesine basmayı da denedim ama hiçbir şey olmadı. Kapağı sıfırlamak için kapağı kapatın. Herhangi bir yardım takdir edilecektir.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonun pilinin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Telefonun şarj portunu bir kutu basınçlı hava kullanarak temizleyin ve bir duvar şarj cihazı kullanarak en az 20 dakika şarj edin. Telefon şarj olmuyorsa, bir bilgisayar USB bağlantı noktasından şarj etmeyi deneyin. Güç ve ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak telefonu açın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

Galaxy A7 Şarj Cihazına Bağlanmadıkça Açılmıyor

Sorun: Yeni bir Samsung galaxy A7 aldım. Tüm verilerimi önceki telefonumdan aktardım ve bataryayı şarj ettim. Telefon rastgele kapanıyor ve Iv güç kaynağına bağlanmadıkça tekrar açılmıyor. Samsung bayisinden 3 saat uzakta yaşadığımdan, eğer bunu yapabilirseniz bunu kendim denemek istiyorum.

Çözüm: Problemin hatalı bir bataryadan kaynaklanması muhtemeldir. Fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak bu sorunu gidermeyi deneyebilirsiniz. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sorun bundan sonra devam ederse, telefonu tekrar mağazaya getirmelisiniz.

Yazılım Güncellemesinden Sonra Eksik Olan Galaxy A7 Uygulama Kısayolları

Sorun: Yaklaşık bir yıldır galaksim A7'yi aldım ve en son yazılım sürümüne güncelledim. Ardından, uygulama ekranındaki uygulama kısayollarının kaybolduğunu fark ettim. Lütfen yardım et! Teşekkür ederim! Ayrıca, şarj ettiğimde ve bunu% 100'e ulaştığında, bunu (telefonumu satın aldığımdan beri deneyimledim) LED göstergesi hala kırmızı ve telefonun şarj olduğunu söylüyor. Sorun mu yoksa normal mi?

Çözüm: Sorunun, güncelleme işlemindeki bir aksaklıktan kaynaklanması ihtimali var. Genellikle bu, eski yazılım verilerinin telefondan tamamen kaldırılmadığı ve yeni yazılım sürümü ile çakışmaya neden olduğu zaman olur. Bunu düzeltmek için telefon verilerinizi yedeklemeniz ve daha sonra fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.