Çözüldü Samsung Galaxy A7 Google Play Store Uygulama Güncellemelerini İndirme Durduruyor

#Samsung #Galaxy # A7, amiral gemisi modeline benzeyen ancak olmayan premium bir akıllı telefon. Telefon kesinlikle etkileyici özelliklere sahip ve piyasadaki diğer orta sınıf akıllı telefonlara kıyasla daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olsa da, şirketin üst düzey amiral gemisi telefonlarının performansıyla hala eşleşemiyor. Bu güvenilir bir cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy A7 Google Play Store’un uygulama güncellemelerini ve diğer ilgili sorunları indirmeyi durdurmasıyla ilgileneceğiz.

Bir Samsung Galaxy A7 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

A7 Google Play Store Uygulama Güncellemelerini İndirme İşlemini Durduruyor

Sorun: Merhaba. Samsung A7’m var. Onlar nuga yükseltilene kadar iyi çalıştı. Şimdi her yükseltme olduğunda Play Store’um indirmeyi durduruyor. Burada ve başka her yerde okuduğum tüm adımları yaptım önbelleği ve verileri temizle telefonumu geri yükleme hariç her şey. Ve asla düzeltmez ama sonunda ve bir gün belki iki gün tekrar çalışmaya başlar. Bu sabah erken saatlerde bir güncelleme yaptım ve Play Store’um indirilmiyor. Bekleyen veya indirilen diyor. Neden ve nasıl düzeltileceğine dair bir fikrin var mı? Ayrıca buradayken, telefonumu geri yükleyebilmek için telefonumu bir bilgisayara bağlamaya çalışıyorum, ancak telefonumu geri yükleyebiliyorum ama yazılımın orada olmadığını ve nasıl indirileceğini anlayamadığımızı söylüyor. Herhangi bir tavsiye?

Çözüm: Bu durumda yapmak isteyeceğiniz ilk şey, sorunun İnternet bağlantısından kaynaklanmadığından emin olmaktır. Telefonunuzu farklı bir Kablosuz ağa bağlamayı denemelisiniz, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Sorun bağlantıdan kaynaklanmıyorsa, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulayın.

    Bu uygulamanın önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizleyerek sorunun neden olduğu bir Google Play Store uygulamasından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edin. VPN bağlantısı kullanıyor musunuz? Daha sonra soruna neden olabileceğinden önce VPN hizmetini devre dışı bırakmayı deneyin. Telefonun saat ve tarih ayarlarının ağdan otomatik olarak alınacak şekilde ayarlandığından emin olun. Yüklediğiniz bir uygulamanın, Güvenli Modda. Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, hangi uygulamanın buna neden olduğunu bulmanız ve kaldırmanız gerekir.Telefon verilerinizi yedekleyin, ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

A7 Mesajları Uygulaması Çalışmayı Durdurdu

Sorun: Merhaba Mesajlarım uygulamasının çalışması durdu. Açmaya çalışırsam, bir saniyeliğine boş bir ekran görünür ve sonra “mesajlar durmaya devam eder” der. Yeniden başlatmayı denedim ama gerçekten takıldım mı?

Çözüm: Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, mesajlaşma uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemektir. Bu genellikle sorunu giderir ve eğer değilse, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm.

A7 E-posta Uygulaması E-posta Sunucusuna Bağlanmıyor

Sorun: Samsung galaxy A7 e-posta uygulamam e-postalarımı güncellemeyecek, e-posta sunucusuna bağlanamadığımı söylüyor, tüm güncellemeleri sildim ve geri yükledim, ancak yine de e-posta sunucusuna bağlanamadığımı söylüyor. Herhangi bir fikir lütfen.

Çözüm: Telefonunuzun güçlü ve kararlı bir Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olmak istersiniz. Sorunun bağlantıyla ilgili olup olmadığını kontrol etmek için telefonu farklı bir Kablosuz ağa bağlamayı deneyin. Sorun devam ederse, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam edin.

    E-posta uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizleyin. Bu adımdan sonra e-postanızı tekrar kurmanız gerekecektir. Telefon Güvenli Modda başlatıldığında sorunun oluşup oluşmadığını kontrol edin. Yoksa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. E-postanıza bir bilgisayar tarayıcısından erişip erişemediğinizi kontrol edin. Bunu yapamıyorsanız, hizmetiniz kapalı olabilir veya hesabınızla ilgili bir sorun olabilir. Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

A7 E-posta Uygulaması Yükleme Mesajları Hatası

Sorun: Sorun; herhangi bir eki olan, hatta çok küçük ekleri olan bir e-postayı yanıtlamaya veya iletmeye çalışırken, gönderilmez, ancak ‘Mesajlar yükleniyor’ yazan bir mesaj takılı kalır. Bu işlemi durdurmak için geri düğmesini kullanırsam, e-postayı taslak olarak kaydedin, e-postayı taslaklar klasöründen tekrar açın, sonra gönderir. Çalışır, ancak bir yerine altı adımdır. Çok sinir bozucu!

Çözüm: Bu soruna büyük olasılıkla e-posta uygulamasındaki bir aksaklık neden olmaktadır. Bu uygulamanın önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden temizlemenizi öneririm. Bu yapıldıktan sonra e-posta hesabınızı tekrar kurmanız gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.