Çözüldü Samsung Galaxy J3 microSD Kartı Tanımadı

#Samsung #Galaxy # J3, bütçe bilincine sahip tüketicilerin arkadaşlarına ve ailelerine bağlı kalmasını sağlayan uygun fiyatlı bir akıllı telefon. Telefonun 5 inçlik ekranı var ve 2 GB RAM ile birleştirilmiş Exynos 7570 dört çekirdekli işlemciyi kullanıyor ve uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlıyor. Telefon ayrıca, telefona daha uzun konuşma süresi sağlayan 2400 mAh bataryaya sahiptir. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy J3 ile microSD kart sorununu ve diğer ilgili sorunları tanımıyoruz.

Bu konuda Samsung Galaxy J3 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

J3 microSD Kartı Tanımıyor

Sorun: Merhaba, Sandisk Micro SD kartlı J3. Kart aylardır iyi çalışıyor. Birden bire çalışmayı bıraktım. Telefon şimdi kartı yeniden yerleştirmeyi söylüyor (yuvada olsa bile). Telefonu açtım / kapattım, kartı çıkardım / aldım. Adaptör kullanarak bilgisayarda MicroSD okumaya çalıştı, bilgisayar bir disk yerleştirmem gerektiğini söylüyor. Bu, MicroSD kart ve bu telefonla ilk defa gerçekleşmiyor. MicroSD kartlar henüz zayıf bir şekilde oluşturulmuş ve sebepsiz yere mi ölüyorlar, yoksa telefon sorunun kaynağı mı? Yardımınız için teşekkürler!

İlgili Sorun: Merhaba! Bir J3’üm var ve aniden microSD’im artık çalışmıyor. Telefon bile onu içeride tanımıyor. Tüm tatil fotoğraflarım microSD’de var ve hala tatilde olduğum için yardım bulmak zor. Çok teşekkürler!!

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey microSD kartı telefondan çıkarmak ve sonra da bilgisayarınızın okumasına izin vermektir. Bilgisayar kartı okuyamıyorsa, büyük olasılıkla zaten bozuk demektir ve yenisiyle değiştirilmesi gerekir.

Bilgisayarınızın kartı okuyabilmesi durumunda, kartın içeriğini bilgisayarınızdaki bir klasöre kopyalamanızı öneririm. Bu yapıldıktan sonra, FAT32 bölümünü kullanarak kartı biçimlendirin ve ardından telefonunuza geri takın. Kart telefon tarafından tanınmalıdır.

J3 microSD Kartını Okumuyor

Sorun: Merhaba Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca telefonum gecikti ve bataryayı mahvettiğime inanıyorum. Para cezası alıyor ama bazen yeniden başlatabiliyorum ve% 45’ten% 15’e atlıyor ve tekrar% 15’e geri dönmek için yeniden başlatıyorum. Yaklaşık 4 gün önce, telefon kapalıyken sd kartını çıkardım ve tekrar yerine koydum. Sd kartını açtığımda sd kartını okumadım ve hala bu güne gelmedi. Ben bir pc denemedim ama bu telefonun Ocak ayından beri satın aldığım ilk kez oldu. Çok sayıda uygulama ve resim var / vids ve hiçbir şey işe yaramadı. Çizilmez ve bir silgiyle yumuşakça temizledim. Yazılım güncellemem nihayet dün geldi (ki bu da batarya ile birlikte gecikmenin sebebi olduğunu düşündüm) ve o zamandan beri gecikmedi, ancak sd kartım hala okumadı

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en önemli şey, sd kartını telefonunuzdan çıkarmak ve sonra bir kart okuyucu kullanarak bilgisayarınıza bağlamak. Bilgisayar kartı okuyamıyorsa, büyük olasılıkla zaten bozuk demektir; bu, yeni bir kart almanız gerektiği anlamına gelir. Bilgisayar kartı okuyabilirse içeriğini yedeklemelisiniz. Zaten telefonunuzda kullanmak için yeni bir kart almanızı öneririm, ancak önce biçimlendirirseniz bu kartı kullanabilirsiniz.

MicroSD Karttaki J3 Fotoğraflar Kayıp

Sorun: En son yazılım güncellemesinden sonra Samsung’larla ilgili tüm sorunları okudum ve onaylayabilirim! Bir yaşında J3’üm var. Tüm diğer şeyler bir yana, SD kartıma yüklediğim resimleri bulmak için yardıma ihtiyacım var. Bu “albüm” her zaman Galeri’mde bulunan diğer kişilerle birlikte, yani ekran görüntüleri, indirmeler vs. Herhangi bir fikir LÜTFEN ???

Çözüm: Galeri uygulamasını kullanarak fotoğrafları görüntüleyemiyorsanız, önce telefonu yeniden başlatmayı deneyin, sonra fotoğrafları şimdi görüntüleyip görüntüleyemeyeceğinizi kontrol edin Eğer sorun devam ederse, kartı formundan çıkarmanız ve ardından bilgisayarınızın kartı okuması gerekir. Fotoğrafları aramak için bilgisayarınızın dosya yöneticisi programını kullanın.

J3 Düşük Dahili Depolama Alanı

Sorun: Merhaba, ben sadece toplam kablosuz üzerinden bir Samsung J3 aldım. Dahili hafızayı kontrol ettiğimde, 16b’dan 2 gb olduğunu söylüyor. Çok fazla yüklemediğimi biliyorum bu yüzden silmek için neyin güvenli olduğunu bulmak için yardıma ihtiyacım var. Yaklaşık 80 mb ile ResponderMTP adlı bir klasör var. Ayrıca klasörleri sd karta taşıdığımda dahili bellekten silinmedi. Lütfen yardım edin!

Çözüm: Telefonunuzdan klasörleri el ile silmek genellikle güvenli değildir; çünkü bunlar cihaz tarafından önemli ve ihtiyaç duyulabilir. Telefonunuzda daha fazla yer kazanmanın en iyi yolu, genellikle kullanmadığınız uygulamaları kaldırmaktır. Ayrıca müzik, video ve fotoğraf gibi kişisel dosyalarınızı telefonunuzun microSD kartına da taşımalısınız.

Bizimle bağlantı kurun Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.