Çözüldü Samsung Galaxy J7 Ekran, Yazılım Güncellemesinden Sonra Yanıt Vermiyor

#Samsung #Galaxy # J7, pazarda tüketiciler arasında popüler olan orta sınıf Android akıllı telefon modellerinden biridir. Fiyatının yanı sıra ana satış noktalarından biri de 1080p çözünürlükte 5.5 inçlik Super AMOLED ekran kullanımı. Bu, çeşitli multimedya içeriklerini görüntülemek için iyi bir telefon olmasını sağlar. Kaputun altında, cihazın sorunsuz çalışmasına izin veren 3GB RAM ile eşleştirilmiş bir Exynos 7870 sekiz çekirdekli işlemci var. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncelleme sorunundan ve diğer ilgili sorunlardan sonra Galaxy J7 ekranının yanıt vermemesiyle ilgileneceğiz.

Bir Samsung Galaxy J7 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Galaxy J7 Ekranı Yazılım Güncellemesinden Sonra Yanıt Vermiyor

Sorun: Merhaba, 5 aylık bir J7 var ve bugün 21 Eylül 2018’de bir yazılım güncellemesi yaptım. Güncellemeden sonra telefonum yeniden başlatıldı, ancak ekranım artık yanıt vermiyor. Ana sayfa düğmesi parmak sensörü çalışır ve yan tarafındaki iki işlev tuşu da çalışır. Ekran koruyucuyu çıkardım ve birkaç kez yumuşak sıfırlama yaptım. Telefonuma erişemiyorum.

Çözüm: Şu anda yapılacak en iyi şey, sorunun yazılım güncellemesinden sonra meydana gelen bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Telefonu kurtarma modunda başlatmanız ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Telefonun hala yanıt vermemesi durumunda, buna zaten hatalı bir donanım bileşeni neden olmuş olabilir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Galaxy J7 Ekranı Siyah Gitti

Sorun: Telefonun ekranı kararmış. Ses ve güç düğmesini basılı tutmayı denedim ama işe yaramadı. Dizüstü bilgisayarıma taktım ve bağlı olduğu gürültüyü yaptı. Takılıyken yeniden başlatmayı denediğimde, bağlantıyı kesip 10 saniye sonra gürültüyü yeniden bağlayacaktı. Telefonun önündeki ışık da bildirim için yeşil renkte yanıp sönüyor. Lütfen yardım et

İlgili Sorun: Samsung Galaxy J7’im var ve açtığımda ekranım siyah kalıyor. ana ekran düğmesinin her iki yanındaki telefonun altındaki 2 ışık yanar ancak ekran siyah kalır. Güvenli moda geçemiyorum ve ekran siyah kaldığı için fabrika ayarlarına sıfırlanamıyor. Web tarayıcısını kullanırken ekran aniden karardı ve o zamandan beri geri dönmedi.

İlgili Sorun: Samsung Galaxy J7 taşıyıcı Optus Australia Android 7 yüklü. Ekran kararınca web tarayıcısı kullanıyordum. Güvenli moda girmeyi ve fabrika ayarlarına sıfırlamayı denedim, ancak ekran siyah kalıyor, bu yüzden hiç göremiyorum. Ana ekran düğmesinin her iki yanındaki ışıklar yanar ve ana ekran düğmesini basılı tuttuğumda, Ses azaltma düğmesi ve güç düğmesi telefonun titreştiğini hissediyorum ancak ekran siyah kalıyor. Tüm yardım ve bilgi tekrar görmek için benim siyah ekran düzeltmek büyük mutluluk duyacağız. şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon kurtarma modunda başlatıldığında ekranın çalışıp çalışmadığını kontrol etmektir. Ekran bu modda çalışıyorsa, sorunun nedeni bir yazılım hatası olabilir. Bu modda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, buna zaten hatalı bir donanım bileşeni neden olmuş olabilir. Telefonu bir servis merkezine götürmeli ve durumun böyle olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Galaxy J7 Ekranında Gri Çizgiler Var

Sorun: Samsung Galaxy J7’im var ve dün eve dönüş törenindeydim ama arabadaki telefonumdaydım ve iyiydi (Aralık 2017’de ekranımı kırdım ama şimdi Eylül 2018’dir) ama aldığımda telefonumu açtım ve hareket eden görünen bu gri çizgiler ekranımı doldurdu ve bazen düğmelerim çalışmıyor ama telefonumu kapatırsam çalışırlar ama kendim düzeltebileceğim veya yapabileceğim bir yol var Bir profesyonele mi ihtiyacım var?

Çözüm: Bu sorunun, çatlamış bir ekranın neden olduğu donanımla ilgili bir sorun olduğu anlaşılıyor. Ancak, telefon verilerinizi yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmeyi deneyebilirsiniz. Sıfırlamadan sonra sorun devam ederse, telefonun ekran aksamını bir servis merkezinde değiştirmeniz gerekebilir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.