Çözüldü Samsung Galaxy J7 Yazılım Güncellemesini Yüklemeyecek

#Samsung #Galaxy # J7, 5.5 inçlik Süper AMOLED ekrana sahip, piyasada bulunan orta sınıf akıllı telefon modellerinden biridir. Exynos 7870 octa çekirdekli işlemcisi ve 3GB RAM sayesinde herhangi bir uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırabilecek kadar ucuz fiyatlı akıllı telefonlardan biri. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde Galaxy J7 ile başa çıkacağız yazılım güncelleme sorunu ve diğer ilgili sorunları yüklemeyeceğiz.

Bu konuda Samsung Galaxy J7 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

J7 Yazılım Güncellemesini Yüklemeyecek

Sorun: Merhabalar! Aylardır en son güncellemeyi yüklemeye çalışıyorum ancak her zaman bir Hata var (kod yok) ve güncellemeyi yüklemeyecek. Güncellemeyi başarıyla indirmiş olmama rağmen. Fabrika ayarlarına sıfırlama, yumuşak önyükleme, çalışan tüm uygulamaları öldürme ve yeterli hafızamın (2 gb) bulunduğundan emin olduklarını düşünüyorum. Uzmanlığınızı paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederiz

Çözüm: Telefonunuzun resmi yazılım güncellemelerini alması için özel bir yazılımda çalıştırılmaması veya çalıştırılmaması gerekir. Orijinal ağında da çalışıyor olmalı (telefonunuzun kilidini açtıysanız bu geçerli olacaktır). Telefonunuz bu koşullara uyuyorsa ve hala güncelleme alamıyorsa, o zaman yapılacak en iyi şey Smart Switch’i kullanmaktır. Devam etmeden önce bir Samsung USB kablosu kullandığınızdan ve telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

    Bilgisayarınızla uyumlu olan Samsung Smart Switch’i http://www.samsung.com/us/support/smart-switch-support/#!/ adresinden indirip yükleyin. Kabloyu bilgisayardaki uyumlu bir USB bağlantı noktasına bağlayın. kablonun diğer ucunu mobil cihazınıza bağlayın. Cihazınız için gerekli sürücüleri kurması için bilgisayarınıza izin verin. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Bilgisayarınızdaki Akıllı Anahtar’ı açın ve bağlantı kurmasına izin verin. Cihazınız için bir yazılım güncellemesi varsa, Akıllı Anahtar otomatik olarak güncelleme yapmanızı ister. İstediğiniz zaman, gerekli dosyaları indirmeye başlamak için Güncelle’yi tıklatın. Güncelle’yi tıklatın. Devam etmek için Tamam’ı tıklayın. Güncelleme işlemi sırasında cihazınız birkaç kez kapanıp açılabilir. Tamamlandığında, cihaz Giriş ekranına geri döner.

J7 Güncellemeden Sonra Uygulamayla Uyumsuz

Sorun: Oyunumun 1’inde bir güncelleme vardı (supercell tarafından bom plajı). Uygulamayı açtığımda, güncellemeyi indirmek için beni doğrudan oyun mağazasına yönlendirdi. Sürpriz, cihazımın bu güncellemeyle uyumlu olmadığını söylüyor. İlk önce uygulamanın app / dev ile ilgili bir sorun olduğunu düşündüm. Hem google hem de supercell’e rapor etmeyi denedim. Ancak daha sonra başka geri bildirimlere bakarak anladım, etkilenen başkaları da var. Çoğunlukla J7 kullanıyorlar. Aynı kesin semptom. Çok olmasa da. Bu özel telefon markası ve model ile ilgisi olduğunu düşünüyorum. Coz ayrıca çoğunlukla oyun olan diğer uygulamaları da etkiler. Daha önce çalışan uygulamalar. Ancak bir güncelleme olduğunda veya onları tekrar indirmek zorunda kalırsam, aynı şeyi söylüyor. Firmware güncel. Son zamanlarda telefonumda hiçbir şey yapmadım veya bir şey değiştirmedi.

Çözüm: Bu telefon modeli, oyunu çalıştıracak kadar güçlü. Telefonun en son yazılım güncellemesinde zaten çalıştığından bahsettiğinizden beri, bu durum büyük olasılıkla oyun güncellemesindeki bir hatadan kaynaklanıyor. Oyunu kaldırmayı ve ardından Google Play Store’da daha yeni bir sürümü indirmeyi deneyin. Yeni sürüm henüz yayınlanmadıysa geliştirici tarafından yayınlanmasını beklemelisiniz.

J7 S Health Yazılım Güncellemesinden Sonra Durdurmayı Sağlıyor

Sorun: & t veya samsung en son yazılımlarını güncellediğinden beri .. S Health mesajını almaya devam ediyorum .. uygulamayı kapat. Bu her dakika ya da öylesine açılır. Ayarlara / uygulamalara girdim, ancak bu isimde kapatmam için hiçbir şey bulamadım.

Çözüm: Bu durumda ilk önce yapmak isteyeceğiniz şey, S Health uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden silmek. Bu işe yaramazsa, telefon verilerinizi yedeklemeniz ve fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir.

J7, Yazılım Güncellemesini İndirmeye Devam Ediyor

Sorun: Kullanılmış bir J7’yi satın aldım, harika çalışıyor gibi görünüyor ama güncelleme indirmeye devam ediyor. Bunu kurduğumda, başarılı bir bit olduğunu söylüyor, sonra tekrar indirmeye devam ediyor ve benden tekrar yüklememi istiyor. Telefon henüz açılmadı gibi sadece wifi değilim. Bu sorun olabilir mi [sim] yok mu, yoksa daha büyük bir sorun gibi mi geliyor? İşe yaramayacak bir telefona geçmeden önce yardıma ihtiyacım var.

Çözüm: Buna bir yazılım arızası neden olmuş olabilir. Güncellemenin yazılım sürümü telefonunuzdaki ile aynıysa, aşağıdaki adımları izleyin.

    Telefon verilerinizi yedekleme Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini gerçekleştirin.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.