Çözüldü Samsung Galaxy Note 5 Pil Şarj Olsa bile Açılmayacak

#Samsung #Galaxy # Note5, 2015 yılında piyasaya sürülen daha eski nesil bir Not modelidir. Onun yaşına rağmen bu cihaz, bugün herhangi bir uygulamayı sorunsuz şekilde kullanabildiği için bugün hala popülerdir. Bu model parmağınızla ve S Pen ile birlikte çalışan 5,7 inçlik Super AMOLED ekrana sahiptir. Kapağın altında 4GB RAM ile eşleştirilmiş bir Exynos 7420 işlemci var. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde Galaxy Note 5 ile başa çıkacağız, pil şarjı sorunu ve diğer ilgili sorunlar olsa bile açılmayacaktır.

Bir Samsung Galaxy Note 5 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Not 5 Pil Şarj Edilmiş olsa bile Açılmayacak
  • Not 5 Şarj Edilmez
  • Not 5 Pil Değiştirilmiş olsa bile Açılmayacak
  • Not 5 Açılış Rastgele Web Sitesi

Not 5 Pil Şarj Edilmiş olsa bile Açılmayacak

Sorun: Merhaba, Notum 5 geçen yıl kullanılmıştı. Son zamanlarda sadece gece% 60 civarında şarj olur. Ben gevşek şarj bağlantı noktasından şüphelenmiştim, bu yüzden duvardan fişini çekmiş ve şarj portunu rahatsız etmeyecek şekilde tekrar takmış olsaydım,% 100'e kadar şarj olmaya devam ederdi. Bugün bu yöntemi tekrar denedim ve şimdi tamamen öldü ve reset / buton kombinasyonları etkisiz. YÜKSEK kalifiye bir elektronik teknisyeniyim ve iPhone'ları ve benzerlerini tamir ettim, böylece bataryayı çıkardım ve görünüşe göre tamamen şarj olmuş bir bataryada 3,9 volt ölçtüm. Ayrıca şarj portundan bir sürü tüy ve toz temizledim ve çok daha iyi uyuyor ama yine de açılmıyor. Doğru versiyonumdan ve seçilmiş Nougat'tan emin değilim. Değerli verilerimi kaybettiğimden korktuğum için HERHANGİ BİR yardım büyük beğeni toplayacaktır. Teşekkürler

Çözüm: Telefonun bataryasının yeterli şarjı varsa ancak cihaz açılmıyorsa, telefondaki bir bileşenin arızalı olması muhtemeldir. Bu soruna neden olabilecek bir birincil şüpheli, bozuk bir güç IC'dir. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeyi deneyebilirsiniz.

Not 5 Şarj Edilmez

Sorun: Merhaba, Telefonum zayıf bataryadan öldü ve şarj etmek için fişi taktım ancak şarj olmuyordu. Bu yüzden sıfırlama işlemini denedim ama bu da işe yaramadı. Görebildiğim tek şey ekran boyunca soluk bir beyaz çizgi. Kafam karıştı çünkü onu düşürmedim ya da üzerine sıvı dökmedim.

Özüm: Telefonunuzun şarj bağlantı noktasını ilk önce bir sıkıştırılmış hava kullanarak temizlemeyi deneyin, bu bağlantı noktasında sıkışmış olan kir veya artıkların çıkarıldığından emin olun. Bu işlem tamamlandıktan sonra, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj etmeyi deneyin. Şarj göstergesini görmüyorsanız, telefonu bir USB bağlantı noktasından şarj etmeyi deneyin. Telefonun şarjı yeterli olduğunda, hem güç hem de ses kısma düğmelerini basılı tutarak açmayı deneyin. Telefonun hala açılmaması durumunda, bunu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Not 5 Pil Değiştirilmiş olsa bile Açılmayacak

Sorun: Merhaba Notum 5 açılmaz, güç ve sesi bir araya getirirken bir şey yapmaz, kırmızı pil ışığı şarj ederken kırmızı yanıp söner. Ben pil değiştirildi ve hala aynı yardım etmeyi denedim lütfen

Çözüm: Telefonun pilini değiştirmeyi denediyseniz ve hala açılmıyorsa, bunun nedeni büyük olasılıkla düzgün çalışmayan bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Tam bileşeni belirlemek için telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Not 5 Açılış Rastgele Web Sitesi

Sorun: Notumuz var, cihazımızı tekrar kapatmak için dinlerken cihazımızı tekrar açtıktan sonra, 14 Temmuz'da açtığım telefonun bir internet tarayıcısında açılmış. Tarayıcı içeriğiyle endişe duydum ve tarihe girdim ve bir ay öncesine giden sadece 1 site buldum. Hem telefonunda hem de kocamın telefonunda Google hesabının altındaydı. Bu, telefondan hacklenerek mi yoksa kocamla gölgeli mi?

Çözüm: Web sitesi kasıtlı olarak açılmamışsa, telefona indirilen bir uygulama tarafından açılabilir. Durumun böyle olup olmadığını kontrol etmek için telefonu Güvenli Modda başlatmayı deneyin, ardından aynı web sitesinin açılıp açılmayacağını kontrol edin. Değilse, bu sorun bir uygulamaya neden oluyor. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.