Çözüldü Samsung Galaxy Note 8 Ekran Sadece S Pen ile çalışır

#Samsung #Galaxy # Note8'in sahibi olan okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu, bir önceki modelle kıyaslandığında en büyük ekrana (6.3 inç Super AMOLED) sahip olan Note serisindeki son model. Bu telefon ayrıca cihazın mükemmel kalitede fotoğraflar çekmesini sağlayan bir çift arka kamera sistemi kullanır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde Galaxy Note 8 ekranını ele alacağız, sadece S Pen sorunu ve diğer ilgili problemler ile çalışacağız.

Bir Samsung Galaxy Note 8 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Not 8 Ekran Sadece S Pen ile çalışır
  • Not 8 Ekran Bıraktıktan sonra Siyah mı
  • Not 8 Ekranı Rastgele Açıldı

Not 8 Ekran Sadece S Pen ile çalışır

Sorun: Samsung not 8 dokunmatik ekran parmağım yanıt vermiyor ama S kalemi telefonda iyi çalışıyor. Yeniden başlatmayı ve telefonu kapatmayı denedim ama hala çalışmıyordu. Bunun gerçekleşmesinden birkaç saat önce plajda güneşin dışına çıktım. Düzeltmek için yapabileceğim başka bir şey olup olmadığını ve fabrika ayarlarına sıfırlama yapıp yapamayacağını bilmiyorum. Telefonumda ekran koruyucu var. Lütfen yardım et.

Çözüm: Yapmanız gereken ilk şey, telefonun ekran koruyucusunu kaldırmaktır, çünkü bu soruna neden olabilir. Sorun devam ederse, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanızı öneririm. Sıfırlamadan sonra sorun hala devam ederse, bunun hatalı bir sayısallaştırıcıdan kaynaklanması ihtimali vardır. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Not 8 Ekran Bıraktıktan sonra Siyah mı

Sorun: Ekranım tamamen siyah geçti. Bu, telefonumu düşürdüğümde başladı ve ardından ekranın sadece bir bölümü ekranın üst kısmına çıktı ve 5 dakika içinde tüm ekran siyah oldu. Sıfırlamak için güç düğmesine ve ses kısma düğmesine basmaya çalıştım ama şans yok. Cevap veren tek şey titreşim modudur. Telefonun sessiz olduğunu düşündüğümden, telefonun açılıp kapanmadığından ve ekranın tamamen siyah olduğundan veya telefonun çalışmadığından emin bile değilim. Bana yardımcı olabileceğin bir şey mi? Çok makbule geçer.

Çözüm: Düşmenin telefon ekranına zarar vermiş olması ihtimali var. Durumun bu olup olmadığını kontrol etmek için telefonu sadece kurtarma modunda başlatın. Ekran bu modda çalışıyorsa, o zaman sorun bir yazılım aksamadan kaynaklanabilir. Bu modda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Ancak, ekran hala kurtarma modunda olsa bile siyah kalırsa, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

Not 8 Ekranı Rastgele Açıldı

Sorun: Bildirimlerim olmadığında telefonumun ekranı açılmıyor. WiFi'm evde sabit ve mobil verilerde veya arka planda çalışan uygulamalar yoktu. Yatağa gitmeden önce telefonum şarj edildi ve bunu gece boyunca yaptım ve sabahın% 9'unda pil vardı. Yeni bir uygulama yüklemedim ve telefon sistemimin son güncellemesi son bir hafta oldu ve o zaman sorun görmedim.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzu Güvenli Modda başlatarak indirilen bir uygulamanın bu soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Bu modda sorun oluşmazsa, o zaman üçüncü taraf bir uygulama tarafından neden olunur. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorunun Güvenli Modda hala devam etmesi durumunda, telefon verilerinizi yedeklemeniz ve daha sonra fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekecektir. Bu, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmenizi sağlar. Sıfırlama tamamlandığında, sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonun servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamanız gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.