Çözüldü Samsung Galaxy Note 8 Sensörleri, Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmıyor

#Samsung #Galaxy # Note8’e sahip okuyucularımızın cihazlarında yaşadıkları sorunları düzeltmelerine yardımcı olmayı amaçladığımız sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu, en son teknolojiyi kullanan nispeten yeni bir model olmasına rağmen, ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncellemesi sorunundan ve diğer ilgili sorunlardan sonra çalışmayan Galaxy Note 8 sensörlerini ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy Note 8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 Sensörleri Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmıyor

Sorun: 24 saat önce galaxy note 8 yazılımımı 7.1.1’e güncelledim. Güncellemeden sonra parmak izi sensörü dışında tüm sensörlerin kapalı olduğunu fark ettim * # 0 * # derledim ve sensörler için test yaptım ve bunlar tüm ekran otomatik olarak dönmeyecek Arkadaki sensör kalp atış hızımı ölçmüyor

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve telefonu kurtarma modunda başlatmaktır. Buradan iki şey yapmanız gerekiyor. İlk olarak, telefonun önbellek bölümünü silin. İkinci olarak, fabrika ayarlarına sıfırlama yapın.

Yukarıdaki adımlar gerçekleştirildikten sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin. Bunu yaparsa, güncellemenin kendisinde bir aksaklık olabilir. Durumun bu olup olmadığını doğrulamak için Odin’i kullanarak önceki bir ürün yazılımı sürümünü telefonunuza yanıp sönmeyi düşünebilirsiniz. Ancak, telefonu yetkili bir servis merkezinde kontrol ettirmenizi öneririm.

Yazılım Güncellemesinden Sonra Samsung Galaxy Note 8 APN Ayarlarını Kontrol Edin Hatası

Sorun: En son sistem güncellemesinden iki gün sonra manifatura uygulamam (Chomp SMS) grup metinleri veya resim metinleri göndermeme veya almama izin vermiyor. Geçen Eylül ayında da aynı sorunu yaşadım (Ocak 2018’e kadar bir düzeltme bulamadım!) Ve sabitlememin yolu aşağıdakileri yapmaktı: (Chomp) ayarları> MMS> MMS davranışı> Eski ( bu noktaya kadar Sistem olarak ayarlayın)> APN’yi Manuel Olarak Yapılandır / etkinleştir> Aşağıda belirtilen APN’leri tam olarak girin:

MMSC: http://mms.vtext.com/servlets/mms

MMS Proxy’si: (boş bırakılmıştır)

MMS Bağlantı Noktası: 80

Gönderme boyutu: 1mb

Mobil verileri etkinleştir (Zaten açıktı)

23 Ocak 2018’den bu yana, grup veya resimli metinlerle ilgili hiç sorun yaşamadım. En son sistem güncellemesine kadar aynı sorun yeniden başlatılmadı. Ocak ayında denediğim tüm ayarları kontrol ettim ve her şey Ocak ayında sabitlediğim zamankiyle aynıydı. Eylül ayından Ocak ayına kadar aldığım hata mesajları, 28 Şubat 2018’den itibaren tekrar almaya başladığım mesajlarla aynı: “MMS gönderilemedi. Mobil Veri’yi açın (yeniden denemek için dokunun) ”ve birkaç kez“ APN ayarlarını kontrol et ”hata mesajını aldım

Denediğim diğer şeyler:

* telefonu kapatın ve birkaç dakika bekletin

* Uygulamanın güncellenmesi gerekip gerekmediğini kontrol edin, buna gerek yoktu. Günceldi.

Sitenizde denemek için çözümlerden birinin yumuşak bir sıfırlama yapmak olduğunu gördüm, ancak telefonumun arkasında pilime erişebileceğimi gösteren hiçbir şey göremiyorum, bu yüzden telefonumu birkaç saat boyunca tamamen kapattım. Bunun aynı etkiye sahip olup olmadığını bilmiyorum.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun APN ayarlarını kontrol etmek ve doğru ayarlandığından emin olmaktır.

Telefonun APN ayarlarına erişmek için aşağıda listelenen adımları uygulayın.

    Ayarlar> Bağlantılar> Mobil ağlar’a gidin Erişim Noktası Adlarına dokunun Düzenlemek için kullanılan APN ayarlarıyla seçin

Verizon ağı için APN ayarları aşağıdaki gibidir.

    APN Adı: VerizonAPN: vzwinternetProxy: Bağlantı Noktası: Kullanıcı Adı: Parola: Sunucu: MMSC: http://mms.vtext.com/servlets/mmsMMS Proxy: MMS Bağlantı Noktası: 80MCC: 310MNC: 12 Kimlik Doğrulama Türü: APN Türü: internet + mmsAPN Protokolü: APN Dolaşım Protokolü: Taşıyıcı: MVNO Türü:

Etkin bir mobil veri aboneliğiniz olduğundan ve telefonun mobil veri anahtarının açık olduğundan emin olun.

Sorun devam ederse, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm.

Samsung Galaxy Note 8 Özel İkili FRP Kilidi Hatası Tarafından Engellendi

Sorun: iyi telefonumu kullanıyordum ve asla bırakmadım ve hasar görmedi, gayet iyi bir gün telefonum kapandı ve şarj edicimi taktığım ve şarj simgesini gösterdiğini varsaydım Bir süre sonra bıraktım ve kontrol etti ve samsung galaxy Note 8 ışık gösterdi ve sol üst köşede frp kilidi tarafından engellenen özel ikili diyor, telefon artık açılmıyor sadece galaxy Note 8 ve sol üstte diyor Özel ikili frp kilidi tarafından engellendi, bu yüzden nasıl sıfırlayacağımı bilmiyorum.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Google hesap bilgilerini girmeniz istendiğinde, sorun oluşmadan önce telefona bağlı olan hesabı girdiğinizden emin olun.

Sorun devam ederse, telefonu yetkili bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.