Çözüldü Samsung Galaxy S8 + Açılmayacak

#Samsung #Galaxy # S8 +, geçen sene yayınlanan en iyi geniş ekranlı Android akıllı telefonlardan biridir. Bu cihaz, oyun veya diğer multimedya amaçlarıyla ideal hale getiren 6,2 inçlik Super AMOLED ekrana sahiptir. 4GB RAM ile eşleştirilen Snapdragon 835 işlemcisini kullanır ve telefonun herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştırmasını sağlar. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde Galaxy S8 + ile başa çıkacağız, sorunu ve diğer ilgili sorunları açmayacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 + veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 + Açılmayacak
  • S8 + Islanmadan Sonra Açılmıyor
  • S8 + Apps Ekranını Optimize Etme

S8 + Açılmayacak

Sorun: Telefonum hiç açılmıyor. Uyandığında, telefonun takılı olduğu güç çubuğunun kapatıldığını ve telefonumun muhtemelen bir gecede pilin tükendiğini fark etmemiştim. Güç çubuğunu tekrar açıp birkaç dakika bekledikten sonra telefonum açılmıyor ve ardından usb kablosunu kullanmaya başladım ve telefon açılmıyor. Daha sonra temizledim ve telefondaki usb-c bağlantısından biraz toz aldım. Telefon tekrar takıldığında, bu sefer biraz sıcak hissediyor ama yine de yanmıyor. Yaklaşık 1,5 saat sonra tekrar soğumaya başladım, bu yüzden telefonu fişten çıkardım. Bir iki saat sonra basmayı ve güç düğmesine basmayı denedim ve hala telefondan hiçbir şey almamıştım, telefon dokunma hissi veriyordu. Not, sadece siyah ekran değil, güç düğmesinin takılı veya tutucusundan hiçbir titreşim de yoktur. Meseleyi en kötüsü yapmak için uzak bir maden sahasında çalışıyorum, birkaç gün içinde vardiyam bitene kadar kimse tarafından kontrol edilmesini sağlamak için telefonumu alamıyorum. Teşekkürler.

İlgili Sorun: Benim galaksim s8 plus kendi kendine kapanıyor ve yedeklediğimde hemen kapanıyor. Bu ilk başıma geldiğinde uçak modunu aldım ve hemen hücresel veriyi kapattım ve kapanmadı. Bir süreliğine iyiydi ama tekrar yapmaya başladı ve şimdi ne yaptığımın bir önemi olmayacak.

Çözüm: Bu sorun için, hem güç hem de ses azaltma düğmelerine basıp en az 10 saniye basılı tutmayı deneyin. Bundan sonra telefonunuz yeniden başlatılmalıdır. Bu durumda, telefonun bir USB bağlantı noktasından şarj edilmesini sağlayarak bir ödeme sorunu olup olmadığını kontrol etmeyi denemez. Şarj göstergesinin mevcut olup olmadığını kontrol edin. Değilse ve telefon hala ısınırsa, telefonu hemen şarj cihazından çıkarın. Şu an yapılabilecek en iyi şey, bunun hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanabileceği için bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamaktır.

S8 + Islanmadan Sonra Açılmıyor

Sorun: Telefonum birkaç saniyeliğine suya düşüyor. o anda normal çalıştı. Sonra kapatıldı. Yanlışlıkla açmaya çalıştım ve ekran şifre sayfasında sıkıştı (çizim tasarımı). Sonra telefonu sudan çıkarmak için salladım. Sonra tamamen kapatıldı. Sıvıyı kağıt mendille çıkardım ve ventilatörde kurumaya bırakıyorum. Sonra 24 saat pirinç kasesine bıraktım ve telefonum hala kapalı. Telefonu kurtarabilir miyim? Tamir için teknisyene tavsiye almam gerekir mi? Değişim vakasına ihtiyacım var; fotoğraflarımı / videolarımı geri alabilir miyim? Yardımın için teşekkürler.

Çözüm: Telefonun su geçirmez olduğu gerçeğine rağmen, cihazın şu anda meydana gelme ihtimali olan su hasarlı hale gelmesi için hala bir şans var. Telefonu zaten çalışmayan bir pirinç torbasına yerleştirdiğiniz için, bunu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekecektir. Hasarlı bileşen pil gibi değiştirilmesi kolaysa, telefon verilerinizi kurtarabileceksiniz.

S8 + Apps Ekranını Optimize Etme

Sorun: Telefonum pil tükendi, bu yüzden iyi bir saat şarj ettim. Ben geri boot için geri geldiğinde, aynı sık sık samsung logo yüklü tür laggy kabul kabul etti. Tmobile logosunu geçtikten sonra yeşil bir ekrana geldi. “Android başlatılıyor” dedi ve uygulamaları 0 – 100 optimize etti

Çözüm: Bazen telefonunuzda yüklü bir çok uygulamanız varsa, bu işlem birkaç dakika sürebilir. Bu ekranda sıkışmışsa, telefonu kurtarma modunda başlatmanız ve ardından telefonunuzun önbellek bölümünü silmeniz gerekir. Cihazı yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Bunu yaparsa, kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.