Çözüldü Samsung Galaxy S8 Arama Yapamıyor veya Alınamıyor

#Samsung #Galay # S8’in sahibi okuyucularımıza telefonlarında yaşadıkları sorunları gidermelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serisinin bir başka bölümüne hoş geldiniz. Bu, 5.8 inç Super AMOLED ekrana sahip ve Snapdragon 835 işlemciyi kullanan, geçen yıl piyasaya sunulan bir amiral gemisi modeli. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8’in arama sorunu ya da diğer ilgili sorunları yapamadığını ya da alamayacağımızı ele alacağız.

Bu konuda bir Samsung Galaxy S8 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Galaxy S8 Aramalar Yapamıyor veya Alınamıyor

Sorun: Samsung Galaxy S8 telefonum arama yapamıyor veya alamıyor. İnternet iyi çalışıyor. Her şey iyi çalışıyor. SMS bile çalışıyor. Sadece aramalar geçmeyecek. Kontrol ettim ve telefonda arama engelleme etkin değil. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi de devam etti, hala devam ediyor. Biri bana bu konuda yardımcı olabilir mi?

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yaptıysanız ve arama engelleme etkin değilse, sorun büyük olasılıkla SIM kartınızdaki veya hesabınızdaki bir sorundan kaynaklanır. SIM kartı yenisiyle değiştirmeyi denemeli, ardından bu sorunun devam edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Bu konuyla ilgili olarak operatörünüze danışmanız da en iyisidir.

Galaxy S8 Telefon Görüşmelerini Otomatik Olarak Cevaplama

Sorun: Samsung S8 Hangi işletim sisteminden haberim yok İyi öğleden sonralar, Geçen ay veya daha uzun bir süredir telefonum rastgele bir şekilde hoparlörü etkinken telefon çağrılarına cevap veriyor. Terapist olduğum için bu çok üzücü oldu ve bir seans sırasında telefonumdan hoparlörden birini rastgele duyacağız. Telefonun çaldığını duyamıyorum, sessiz kalırken. Birkaç şeyi kontrol ettim ve işte biraz daha bilgi. Bu gerçekleştiğinde bluetooth’um hiçbir zaman etkin değildir. Ayrıca telefon ayarlarına gittim ve bluetooth ya da kulaklık her zaman kapalı olduğunda otomatik olarak cevaplama seçeneğine gittim. Bu sorunu gidermek için g herhangi bir yardım harika olurdu! Teşekkür ederim!

Çözüm: Bu durumda yapmak isteyeceğiniz ilk şey, telefonun otomatik cevaplama ayarının etkin olmadığından emin olmaktır.

    Bluetooth anahtarını kapatınAyarlara gidin ve ardından erişilebilirliği seçin. Sonraki aramaları cevaplamayı ve sonlandırmayı seçin ve ardından Otomatik cevaplamanın kapalı olduğundan emin olun.

Sorun devam ederse, sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin. Öyleyse, bu, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Dikkat etmeniz gereken son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Galaxy S8, Arama Yaparken veya Arama Yaparken Kapatılıyor

Sorun: Merhaba, Geçenlerde bir arkadaşım bana zar zor kullanılan kullanılmış bir Samsung Galaxy S8 verdi. Bir SIM kart satın aldım, taktım ve hizmetimin aktarılmasını sağladım. Sağlayıcım SIM kartımın olması gerektiğini söyledi. İlk başta telefon harika çalıştı ancak birkaç hafta sonra hızla güç kaybetmeye başladı. Bir kere şarj ettim tamam görünüyordu. Birkaç gün sonra, kendini kapatmaya başladı. Bir arama veya metin gelir ve kapanırdı. Yeniden başlatırdım ve açılır ve derhal kendini tekrar kapattı. Çalışmasını sağlayabilmemin tek yolu şarj cihazında tutmak. Bu sadece aramalar ve metinler için iyidir. E-postaya bağlanmayı denersem, şarj cihazındayken kapanır.

Çözüm: Telefonun bataryası arızalı gibi görünüyor. Durumun böyle olup olmadığını kontrol etmek için telefon verilerinizi yedeklemeniz gerekir ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Olursa, telefonunuzun pilinin bir servis merkezinde değiştirilmesini göz önünde bulundurmalısınız.

Galaxy S8 Acil Aramalar Sadece Hata

Sorun: Samsung S8’im var. “Sadece Acil Aramalar” a girmeye devam ediyor (içeride olmasa da) ve telefon konuşmaları yapmama izin vermiyor. Bunu durdurmak için ne yapabilirim veya bu özelliği nasıl kaldırabilirim? İçeri girdikten sonra durması çok zor. Çok teşekkür ederim. Sitenizden çok şey öğreniyorum.

Çözüm: Sinyal alımının iyi olduğu bir alanda mısınız? Bunun resepsiyonla ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol etmek için farklı bir alana gitmeyi deneyin. Sorunun farklı bir alanda olsanız bile devam etmesi durumunda, SIM kartı telefonunuzdan çıkarmayı deneyin ve tekrar takın. Ayrıca yeni bir SIM almayı ve telefonunuza takmayı da denemelisiniz. Bu şekilde SIM veya hesapla ilgili sorunları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu işe yaramazsa, fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini deneyin. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bunun bir servis merkezinde kontrol edilmesi gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.