Çözüldü Samsung Galaxy S8 Başlamak için Çok Uzun Sürüyor

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya sürülen, fiziksel ev düğmesinin kaldırılmasıyla mümkün olan, daha büyük bir 5.8 inç Super AMOLED ekrana sahip olduğu bilinen bir amiral gemisi telefonu. Telefon, iki gözlük arasında zarif ve üstün bir tasarıma sahip bir alüminyum çerçeveye sahiptir. Herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştırdığı bilinen güçlü Snapdragon 835 işlemcisini kullanır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8'in sorunu ve diğer ilgili sorunları başlatmak için çok uzun sürdüğünü göreceğiz.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Başlamak İçin Çok Uzun Sürüyor
  • S8 Gecelik Şarj İşleminden Sonra Açılmıyor
  • S8 Yavaş Şarj Hatası

S8 Başlamak İçin Çok Uzun Sürüyor

Sorun: Galaxy S8'in başlatılması 5-6 dakika sürüyor. Android 8. Telefon herhangi bir şekilde hasar görmez. Bu yaklaşık yedi gün önce başladı. Telefonu Güvenli Mod'a getirdim ve tüm E-postaları, Spam, Konuşmaları sildim. Play Store'dan indirilen telefonda (Golf Clash) yüklü olmayan tek bir program kalıyor. Düzeltmek için başka ne yapabilirim.

Çözüm: Telefonunuzda bir microSD kart takılı mı? Bu kartta bozuk sektör varsa, bazen telefonun açılması çok uzun sürecek. Telefonunuzda bir tane kurulu varsa kartı çıkarmayı deneyin, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer değilse, yeni bir microSD kartı almayı düşünmelisiniz.

Sorun devam ederse, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam edin.

  • Telefonu Güvenli Modda başlatın, ardından aynı modun bu modda olup olmadığını kontrol edin. Eğer o değilse sorun, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
  • Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin.
  • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

S8 Gecelik Şarj İşleminden Sonra Açılmıyor

Sorun: Yatmadan önce şarj etmek için telefonumu taktım ve uyandığımda açamadım ve hatta şarj olup olmadığını bile göstermiyor. Gönderilmek üzere bir yedeğim var ama açılmasa bile resimleri ve kişileri kurtarmak için zaten bir yol var mı diye merak ediyordum?

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun şarj portunun herhangi bir kir veya kalıntıdan arınmış olmasını sağlamaktır. Bağlantı kutusunu bir basınçlı hava kullanarak temizleyin. Bu işlem tamamlandıktan sonra, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj etmeyi deneyin. Şarj göstergesi görünmezse, telefonu bir USB bağlantı noktasından şarj etmeyi deneyin. Telefon şarj edildikten sonra, hem güç hem de ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak açmayı deneyin.

Telefon açılmazsa, telefonunuzda kayıtlı verilerinizi kurtarmaya devam edemezsiniz. Sorun sadece arızalı bir bataryadan kaynaklanıyorsa, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirebilir ve değiştirebilirsiniz. Aksi halde, soruna neden olan belirli bileşenlerin kesin olarak belirlenmesi gerekir.

S8 Yavaş Şarj Hatası

Sorun: Mıknatıslı bir cep telefonu cüzdanı aldım… Samsung S8 kılıfı şarj etmek için telefonumdan çıkardım. Gittim ve şarj edip şarj ettim ve şimdi yavaş şarj diyorsam lütfen telefonumla gelen kabloyu kullanın. Kızım şarj cihazımı denedim ve hiç şarj olmayacak. Kablosuz bir şarj cihazım var ve mesaj yoktu ve telefonumu şarj etti.

Çözüm: Telefon yavaş şarj oluyorsa, yapmanız gereken ilk şey, sorunun arızalı bir şarj kablosundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu kullanmayı deneyin. Sorun devam ederse, aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarıyla devam edin.

  • Telefonun hızlı şarj ayarının etkin olduğundan emin olun. Ayarlar> Cihaz bakımı> Pil> Gelişmiş ayarlar bölümüne gidin ve hızlı kablo şarjını açın.
  • Telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kullanarak temizleyin.
  • Farklı bir duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonunuzu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.