Çözüldü Samsung Galaxy S8 Çağrı Hoparlörde Duyulmuyor

#Samsung #Galaxy # S8'in sahibi olan okuyucularımızın telefonla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu telefon, geçen yılki olağanüstü özelliklere sahip amiral gemisi modelidir. Harika bir 5.8 inçlik Super AMOLED ekrana sahiptir ve herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştıracak kadar güçlü olan Snapdragon 835 işlemcisini kullanır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8 çağrısı, hoparlör sorunu ve diğer ilgili sorunlar olduğunda duyulmuyor.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • Hoparlörde S8 Çağrı Duyulmuyor
 • S8 Rastgele Çağrı Alma
 • S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra Arama veya Metin Alma

Hoparlörde S8 Çağrı Duyulmuyor

Sorun: Merhaba, benim sorunum, okuyucularınızdan birinin yaklaşık bir yıl geri istediği soruna tamamen benziyor. Telefon hoparlörü kullanarak arama yaptığımda veya aldığımda, diğer kişiyi mükemmel bir şekilde duyabiliyorum ama beni hiç duymuyorlar. Hoparlör seçeneğini kapattığımda ve sadece normal kulaklığı kullandığımda sesimi duyabiliyorlar. Bu da herhangi bir sebep olmaksızın aniden meydana geldi. Mümkün olan her şeyi denedim, Fabrika Sıfırla ve Önbellek Verilerini Sildi ama sorun çözülmedi. Bu yüzden lütfen bana Fabrika Sıfırla'yı tekrar sorma. Kişinin kendi kendine çözebileceği bir çözüm var mı? 7 aydan bu yana bu konuyla ilgili net arama yaptım, ancak hiç kimse Samsung Galaxy S8 ile bu özel soruna HERHANGİ bir çözüm bulmayacak gibi görünüyor ve sadece hoparlörlerde ve müzikle ilgili bazı belirsiz cevaplar ve bunun gibi alakasız şeyler olan çevrelerde dolaşıyorlar. . Ayrıca, bir yazılım veya donanım sorunu olup olmadığını belirtin.

Çözüm: Zaten bir fabrika ayarlarına sıfırlama yapmışsanız ve sorun hala devam ediyorsa, bunun nedeni muhtemelen hoparlör mikrofonunun çalışmadığı hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S8 Rastgele Çağrı Alma

Sorun: Açıldıktan ya da sıfırlandıktan ya da hücresel şebekede tekrar açıldıktan sonra sms ya da hücresel aramalar alınamıyor. Bu soruna sahip olan telefon – Samsung Galaxy S8 ve çift SIM modeli. Bu ne zaman olursa olsun, arama veya sms almayacağım. Aramalar ve SMS mesajlaşma problemi aynı anda olur. yani aramalarla ilgili bir sorunum varsa, sms mesajlaşmasında da kendini gösterir. Sorun devam ederse – Gücü basılı tutarak gücü sıfırla ve sıfırla seçeneğini belirleyin – Uçak modunu açıp kapatın Sorun, bir süre sonra (süre değişir) bisiklet gücünden sonra veya uçak modunu açıp kapatalım Burada denediğim şeyler var – Fabrika ayarlarına sıfırla ve tüm uygulamalarımı yeniden yükledim – Uygulamaları kaldırmadan Güvenli modda çalışmaya başla. Denemediğim şey, herhangi bir uygulama yüklemeden fabrika ayarlarına sıfırlamadır.

Çözüm: Bu sorun belirli bir alanda mı ortaya çıkıyor veya nerede olursanız olun ortaya çıkıyor mu? Sadece belirli bir alanda meydana gelirse o bölgede bir ağ sorunu olabilir. Sorun, nerede olursanız olun şu anda yapılacak en iyi şey fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Bunu yaparsa, yeni bir SIM kart almayı denemeniz gerekir ve eğer bu sorunu çözmezse, telefonun hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanabileceği için bir servis merkezinde kontrol edilmesi gerekir.

S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra Arama veya Metin Alma

Sorun: Evet, Samsung Galaxy s8 sahibiyim. Firmware Oreo 8.0'a yükseltilmeden önce harika çalışıyordu. Hizmetim Verizon ile. Yükseltme işleminden sonra, metin veya arama yapmam ya da internete ihtiyacı olan hiçbir şey alamıyorum. (LTE çalışmıyor) tüm özellikler, kablosuz ağda olduğum sürece çalışmaya başlar…… bu, bir ağ telefonunda olduğum sürece, harika çalışır…. Ağa bağlı bir telefon yok. Lütfen bana yardım edin… YARDIM… YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çözüm: Telefonunuzun APN ayarlarının doğru şekilde ayarlanmamış olması çok olasıdır. Telefonunuzun APN ayarlarına gidin ve aşağıdaki ayarlara sahip olduğunuzdan emin olun.

 • APN Adı: Verizon
 • APN: vzwinternet
 • vekil:
 • Liman:
 • Kullanıcı adı:
 • Parola:
 • Sunucu:
 • MMSC: http://mms.vtext.com/servlets/mms
 • MMS Proxy'si:
 • MMS Bağlantı Noktası: 80
 • MM: 310
 • MNC: 12
 • Kimlik Doğrulama Türü:
 • APN Türü: İnternet + mms
 • APN Protokolü:
 • APN Dolaşım Protokolü:
 • Taşıyıcı:
 • MVNO Türü:

Sorun devam ederse, telefon verilerinizi yedeklemeli ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlama yapmalısınız.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.