Çözüldü Samsung Galaxy S8 E-postayı Açamıyor

#Samsung #Galaxy # S8, bugün piyasada bulunan en iyi android akıllı telefonlardan biridir. Son zamanlarda S9 piyasaya sürüldüğünden beri amiral gemisi bir telefon oldu. Bu özel telefon, güçlü bir donanım mimarisine ve geniş bir ekrana sahip olduğu için çeşitli multimedya etkinliklerini yapmak için mükemmeldir. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8 e-posta sorununu ve diğer ilgili sorunları açamıyoruz.

Bu konuda bir Samsung Galaxy S8 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 E-postayı Açamıyor

Sorun: Sadece yepyeni bir Samsung Galaxy S8 ayarlayın. Sahip olduğum tek sorun, Yahoo mail girişini hiç açamıyorum (Uygulama veya doğrudan web sitesi girişi) ve nadiren Yahoo genel web sitesini açabilmem. Googledim ve önerdiğim tüm çözümleri denedim. Uygulamayı yükledim, sildim ve yeniden yükledim. Manuel kurulum işlemini de içeren Yahoo’yu ana Samsung e-posta adresim olarak ayarlamayı denedim. Çevrimiçi olarak önerilen IMAP’yi seçersem, denediğim diğer varyasyonlardan herhangi birini başlatmaya çalıştığım her seferde aynı hatayı alıyorum: err connection reset bağlanamadı, ancak bu hata iletisini almadım), ancak daha sonra Yahoo’dan haber alamadı ve aslında e-posta hesabıma bağlandı. Aynı “err bağlantı sıfırlama” mesajı, Yahoo e-posta uygulamasını denediğimde, Yahoo e-posta web sitesinde oturum açtığımda ve IMAP manuel kurulum işlemlerinde aldığım mesajdır. Bu mesajı alamıyorum veya başka bir İnternet sitesi, uygulaması veya başka bir e-posta servisi ile ilgili sorun yaşıyorum. Bu üreticinin sorusuna yanıt veren hiçbir web sitesinde kimseyi görmedim. Yardımınız için teşekkür ederim!

Çözüm: Yahoo e-postanıza bir bilgisayar tarayıcısından erişemiyorsanız, telefonunuzdaki e-postaya da erişemezsiniz. Soruna yanlış bir kullanıcı adı veya şifre neden olabilir. Bu konuda Yahoo’nun destek ekibine başvurmanız gerekecek.

Sorunun telefonunuzun neden olmadığından emin olmak için, yeni bir Yahoo posta hesabı oluşturmalı ve telefonunuza erişip erişemediğinizi kontrol etmelisiniz. Yapabiliyorsanız, sorun eski e-posta hesabınızdaki bir sorundan kaynaklanır.

S8 Servis Sağlayıcı Otomatik Yeniden Yapılandırma Hatası

Sorun: Merhaba, İki gün önce S8 telefonum, “servis sağlayıcı otomatik yeniden yapılandırma” yı gördükten sonra otomatik olarak yeniden başlatılmaya başladı. Güvenli modda başlatmayı denedim ve sorun yoktu (yeniden başladığını gözlemlemedim). Sonra normal moda geri döndüm ve yeniden başlatmaya devam ettim. Yüklemeyi hatırladığım son uygulamayı sildim, ancak sorun devam etti. Önbelleğe alınmış dosyaları silmek için talimatlarınızı izledim ve şimdi kapanıyor ve yeniden başlatılmıyor. Bu gerçekten sinir bozucu olduğu için herhangi bir tavsiye için minnettar olurum. Teşekkür ederim.

Çözüm: Şu anda yapmanız gereken ilk şey, telefonun yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Telefonu ilk önce en az 20 dakika şarj ettiğinizden emin olun. Pilin şarjı yeterli olduğunda, telefonu kurtarma modunda başlatmanızı ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm. Bu sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

S8 Touchwiz Home Çalışmayı Durdurdu

Sorun: SİZİN TELEFON SADECE KEEPS ** SİZİN TOUCHWIZ EVİNİZ DURDUĞUNA BAŞLADI !!! *** BU GÜNLERDE DEVAM EDİYOR VE TELEFONU KULLANMAK İÇİN YUKARI OLMADIĞIM VE *** ÇOK BAŞLADI MY ** SONRASI TEKRAR HASTANE BİR KEZ DAHA FAZLASI ??? # DÜNYANIN CERRAHİLERİ VE YALNIZCA SAĞ OLDUMUZ MUTLULUK & YAŞAM HATTI: TELEFONUMA: cry :: sparkling_heart: TÜM IM BAŞLANGIÇ TELEFONUNA BİR ŞEYDEN ÇALIŞMAK İÇİN (* KALICI olarak!) : sparkling_heart: *** Ayrıca, AYNI TELEFONU # VE AYNI ŞAŞIRTICI KOM. ÇOK BAŞLAYINIZ *** TÜM SİZİN SİZE LÜTFEN BİZİM TELEFONU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN TELEFONumu GERÇEK AYNI YOLA GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE GÜN

Çözüm: Telefon verilerinizi kaybetmeden bu sorunu çözmenin en iyi yolu, touchwiz uygulamasının önbelleğini ve verilerini uygulama yöneticisinden silmek, bazen bu uygulamadaki bozuk veriler bu soruna neden olabilir.

Sorunun bundan sonra da devam etmesi durumunda, telefon verilerinizi silmeyecek olan aşağıdaki sorun giderme adımlarını uygulayın.

    Telefonu Güvenli Modda başlatın ve sorunun bu modda olup olmadığını kontrol edin. Eğer değilse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.