Çözüldü Samsung Galaxy S8 Ekran Isladıktan Sonra Siyah mı

#Samsung #Galaxy # S8 geçen yıl yayınlanan en iyi amiral gemisi telefonlarından biri olarak kabul edilir. Bu cihaz, çeşitli multimedya içeriğini görüntülemek için kullanabileceğiniz harika bir 5,8 inç Super AMOLED ekrana sahiptir. Kaputun altında bir 4GB RAM ile eşleştirildiğinde cihazın en zorlu oyun uygulamalarını bile sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmesini sağlayan bir Snapdragon 835 işlemci. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8 ekranının ıslanması sorunu ve diğer ilgili problemleri ele geçirdikten sonra siyah olacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Ekran Islanmadan Sonra Siyah mı
  • S8 Açılmayacak
  • S8 Ekran aralıklı olarak kapanıyor
  • S8 Ekran Siyah Ama Telefon Hala Çalışıyor

S8 Ekran Islanmadan Sonra Siyah mı

Sorun: Merhaba, galaksim s8 ıslaktı ve şimdi siyah bir ekranı var. Telefon titreşir ve çalar ancak ekran siyahtır. Sayfanızda listelenen tüm yeniden başlatma işlemlerini denedim ve bunlardan hiçbiriyle şansım olmadı. Telefon titreşiyor ve mavi ışık yanıyor, şarj ettiğimde kırmızı ışık yanıyor ama telefonumda hiç şansım olmadı. Tüm fotoğraflarımı kaydetmek için bilgisayarıma bağlamayı denedim, ancak ekrana dokunamadığım için bunu yapamıyorum. Tavsiye lütfen.

Çözüm: Isladığınızda suyun telefona girmiş olması ihtimali var. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu en az 48 saat boyunca bir pirinç torbasına yerleştirmektir. Pirinç, telefonun içinde mevcut olabilecek nemi emecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, telefonun şarj bağlantı noktasını bir kutu basınçlı hava kullanarak temizlemeli ve telefon şarj cihazını kullanarak en az 20 dakika şarj etmelisiniz. Pil yeterli şarj olduğunda, hem güç hem de ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak telefonu başlatın.

Sorun devam ederse, kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bu durum arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir; bu durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 Açılmayacak

Sorun: Samsung Galaxy S8 cihazım açılmıyor, ekran tamamen siyah ve ben, yumuşak bir sıfırlama yapmayı ve güç düğmesini iki dakika kadar basılı tutmayı denedim. İşte böyle oldu, instagramda telefonumdaydım ve ekran kararıyordu ve açmaya çalışırken logo ekranından daha ileri gitmiyordu. Sesi kısma ve güç düğmesine bastım ve yeniden başlat menüsüne girdiğimde, o zaman “önyükleme yazılımını yeniden başlat” seçeneğini tıklattım (bunun ne olduğunu anladım) ve sonra android ile “İndiriliyor…” ekranına girdim. yaklaşık 15 dakika sonra siyah oldu ve yaklaşık bir saat sonra oldu ve hala açmayacak. Teşekkürler.

Çözüm: Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve ardından telefonun önbellek bölümünü silmek. Bu tamamlandığında, fabrika ayarlarına sıfırlama ile devam edin. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

S8 Ekran aralıklı olarak kapanıyor

Sorun: Galaxy S8 ekranı aralıklı olarak kapanıyor, ekran hiçbir şeye tepki vermiyor. Giriş, yazılım sıfırlama, önbellek silme, ana sıfırlama, hala ana sayfaya yüklenirken sorun var. Sıfırlama sırasında bootloader'ın kilidinin açılması ve önemli bilgilerin kaybedilmesi mümkün mü?

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama sorunu çözmezse, bunun nedeni büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S8 Ekran Siyah Ama Telefon Hala Çalışıyor

Sorun: S8'm açılacak ve şarj olacaktır. Led ışık çalışır ve telefon çalışır. Bunu biliyorum, çünkü alarm ayarlıyorum. Ama ekran çalışmıyor. Hiçbir şey titretmek yok. Siyah kalır.

Çözüm: Bu sorun için ekranın kurtarma modunda çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz gerekir. Eğer yaparsa, problemin bir yazılım aksaklığından kaynaklanması ihtimali vardır. Bu modda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Ekranın kurtarma modunda bile çalışmadığı durumda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.