Çözüldü Samsung Galaxy S8 Ekran Yazılım Güncellemesinden Sonra Siyah Ve Yanıt Vermiyor

#Samsung #Galaxy # S8, geçen sene piyasaya sürülen ve S9 tarafından da kabul edilen yeni tasarımı kullanan bir amiral gemisi telefonu. Telefonun, cihazın 5.8 inç Super AMOLED ekrana sahip olmasını sağlayan herhangi bir fiziksel ana düğmesi yoktur. Ayrıca 4GB RAM ile birleştirilmiş olan Snapdragon 835 / Exynos 8895 işlemci sayesinde atılan herşeyi ele alma kabiliyetine sahip. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8 ekranının, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra siyah ve tepkisiz olduğunu ele alacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Ekranı Yazılım Güncellemesinden Sonra Siyah Ve Yanıt Vermiyor
  • S8 Pil Islak Telefon Got Isla Gets
  • Deniz Suyundan Islandıktan Sonra S8 Nem Algılanan Hata

S8 Ekranı Yazılım Güncellemesinden Sonra Siyah Ve Yanıt Vermiyor

Sorun: Merhaba, Android sürümünden emin değilim, bir Galaxy S8 var, son zamanlarda 4 Temmuz'da benim telefon için her zamanki gibi bir yazılım güncellemesi yüklü orijinal taşıyıcı. Telefonum hemen sonra iyi çalıştı ve hiçbir donma belirtisi göstermedi ve şarj etme konusunda sorun yaşamadı. Ekranımdan bir gece geçmesine rağmen güç düğmesine basılı tuttuğum ve şarj etme girişimlerimi yanıtlamaya başlamıştım. Hem duvar şarj cihazını hem de kablosuz şarj cihazını kullandım ama hiçbir LED ışığı yanmıyor. Kablosuz şarj cihazı, cihazımı tanıdığını ve şarj edildiğini ancak telefonun bir gece orada bıraktığımda bile yanıt vermediğini belirtti. Güç düğmesini ve ses kısma düğmesini tutmayı denedim ancak telefon hala yanıt vermiyor. Telefonumu dizüstü bilgisayarıma bağladığımda çok sessiz bir ses çıkardı (ilgili olup olmadığından emin değil). Şimdi ne yapabilirim?

Çözüm: Bu özel durumda yapmak isteyeceğiniz ilk şey, pilin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Bu durumda, telefon bir kablosuz şarj cihazıyla şarj edilmeye yanıt verdiğinden, bunu kullanmanızı öneririm. Pil şarj edildikten sonra, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyin.

  • Takılıysa, telefonunuzun microSD kartını çıkarın.
  • Yumuşak sıfırlama gerçekleştirin. Bu, hem güç hem de ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak yapılır.
  • Telefonu kurtarma modunda başlatmayı deneyin. Ekran bu modda çalışıyorsa, sorun bir yazılım hatası nedeniyle ortaya çıkabilir. Bu modda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

S8 Pil Islak Telefon Got Isla Gets

Sorun: Samsung Galaxy S8, mutfak tezgahındaydı ve üzerine su sıçradı. Suya batmış ya da başka bir şey değildi, ama o zamandan beri, harikulade davranıyordu. Batarya çok sıcak (neredeyse dokunulmaz sıcak) olacak ancak hızlı boşa gitmeyecek. Telefonun etrafında gezinip uygulamaları kapatmak için geziniyor. Herhangi bir zaman için kullanmak neredeyse imkansız hale getirir. Bir cep telefonu tamircisine götürdüm. Su hasarını kontrol ettiler ve hiçbirini bulamadılar. Ayrıca kilit ekranı ile ilgili bir şey olabileceğini düşündüler. Parola korumasını önerildiği şekilde çıkardı, yardımcı olmadı. Fabrika ayarlarına sıfırlama yaptım. Pil yeniden ısınana kadar yeni gibi çalıştı (sıfırlamadan birkaç saat sonra), şimdi aynı sorunlara geri döndük. Pilin kendisinin olup olmadığını merak ediyorum. Ama bataryaya erişemediğimi görmek yerine, değiştirilmesini sağlamak için para ödemeden önce bazı düşünceler arıyorum. Ve her zaman fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak da bir seçenek değildir. Herhangi bir yardım büyük takdir edilecektir. Teşekkürler

Çözüm: Bu telefonun su geçirmez bir özelliği olmasına rağmen, su telefona girebileceği durumlarda hala var. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu en az 48 saat boyunca bir pirinç torbasına yerleştirmektir. Pirinç, telefondaki mevcut nemi emecektir. 48 saat sonra, telefonun şarj portunu bir kutu basınçlı hava kullanarak temizledikten sonra, duvar şarj cihazını kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj edin. Bu yapıldıktan sonra telefonu açın, telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Telefonunuzda bir varsa, microSD kartı çıkarın ve ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Öyleyse, bu muhtemelen büyük olasılıkla hatalı bir bataryadan kaynaklanan donanımla ilgili bir problemdir. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekecek.

Deniz Suyundan Islandıktan Sonra S8 Nem Algılanan Hata

Sorun: Merhaba, maalesef oğlum dün deniz suyunda Galaxy S8'i (mayıs ayında aldık) bıraktı. O zamandan beri ekranda nem algılandı hatası belirten bir mesaj beliriyor, böylece telefon şarj edilemiyor. Pirinçle dolu bir kutuya koyarak ve soğuk hava ile fanatize ederek ama boşa harcadık. Bu mesajdan ve onu şarj edememekten başka her şey iyi çalışıyor gibi görünüyor. Yapabileceğimiz bir şey var mı? Ona kızgınım ve ağlamayı kesemez

İlgili Sorun: Samsung s8'im bir kasede çok az suya düştü. Şimdi% 0 pil nedeniyle kapanıyor ve şarj cihazını bağladığımda nem algılandı ve kablosuz şarj cihazından biraz şarj etmem ve normal şarj cihazıyla dinlenmem gerekiyor, ancak telefon hala açıkken şarj cihazını bağlarsam ve Bazı şarj işlemi mükemmel çalışır, mesaj gösterilmez.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonun şarj portunun kuru olduğundan emin olmaktır. Limanı temizlemek için mini bir vakum veya saç kurutma makinesi kullanın. Ayrıca portu bir doku kullanarak silmeyi deneyiniz, böylece içindeki herhangi bir nem uzaklaştırılacaktır. Bu yapıldıktan sonra hata mesajının hala görüntülenip görüntülenmediğini kontrol etmeyi deneyin. Bunu yaparsa, bir fabrika sıfırlaması yaparak sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmeniz gerekir. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.