Çözüldü Samsung Galaxy S8 İnternete Bağlanma

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya sürülen yeni bir tasarıma sahip olan bir amiral gemisi telefon. Telefon 18.5: 9 oranına sahip 5.8 inç Süper AMOLED ekran kullanıyor. Bu amiral gemisi bir cihaz olduğundan, oldukça iyi performans göstermesini sağlayan güçlü donanım bileşenleri kullanır. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, İnternet sorununa ve diğer ilgili sorunlara bağlanmayan Galaxy S8 ile mücadele edeceğiz.

Bu konuda bir Samsung Galaxy S8 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 İnternete Bağlanma

Sorun: Son birkaç yıldır çok iyi davrandı. Sadece dün yönlendiricime bağlansa da, internete bağlanmıyor. . Sunucuya yanıt vermiyor vb. Evimdeki diğer tüm aygıtlar aynı yönlendirici aracılığıyla mükemmel çalışıyor. Bağlantısız bir şekilde son zamanlarda kurulan ve bazı temizlik işlerini yaptığım birkaç uygulama yaptım ancak yine de internete bağlanmıyor.

Fabrika ayarlarına sıfırlamak istemiyorum. . Birisi yardımcı olabilir umarım

Çözüm: Şu anda yapmanız gereken ilk şey, sorunun telefonun farklı bir Wi-Fi şebekesine bağlı olması durumunda da olup olmadığını kontrol etmektir. Olmazsa, sorun yönlendiricinizden kaynaklanıyor olabilir. Telefonunuzun çevrimiçi olmasını engelleyen bir ayar olabilir. Yönelticinizi yeniden başlatmayı denemelisiniz veya ayarlarını kontrol etmelisiniz. Ayrıca, telefonunuzdan Wi-Fi bağlantısını da unutmaya çalışmalı ve tekrar bağlanmalısınız.

Telefonun farklı bir Wi-Fi şebekesine bağlandığında bile sorunun ortaya çıkması durumunda, aşağıdaki adımlarla devam edin.

    Telefon Güvenli Modda başlatıldığında sorunun olup olmadığını kontrol edin. Öyleyse, bu, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefon verilerinizi geri alın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

S8 Wi-Fi Veya Bluetooth Açılmıyor

Sorun: Uygulamaları sıfırlamak istediğim için ayarları sıfırlamayı, ayarları sıfırlamayı denedim, ancak fabrika ayarlarına yeni çıkmadım, sorunum telefonumu başlattığımda WiFi’ye bağlanmayacak ve bluetooth’um da olmayacak Bir sim kart ama telefonu bu durumdan bir ay önce kullanıyordum, ne yapmalıyım?

İlgili Sorun: Merhaba, telefonum wifi düğmesi bildirim panelindeki düğmeyi açmaz sadece loş yeşil olur ve ayarlardaki düğme gri kalır. Çeşitli çözümlere göz attım ama şu ana kadar hiçbir şey yapmadım. Telefonu bir Telstra mağazasına bile götürdüm ama bir çözüm bulamadım. Ne olduğu ve nasıl devam edeceğiniz konusunda bir öneriniz olup olmadığını merak ediyordum.

Çözüm: Şu anda yapılacak en iyi şey telefon verilerinizi yedeklemek ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama sorunu çözmezse, bu durum muhtemelen hatalı bir Wi-Fi / Bluetooth yongasının neden olduğu donanımla ilgili bir sorundur. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 Wi-Fi Sadece Güç Tasarrufu Modu Etkinleştirildiğinde Çalışıyor

Sorun: Merhaba, Cep telefonum Samsung Galaxy S8 kendine özgü bir sorun geliştirdi Tamamen wifi bağlantısıyla çalışıyordu. Ardından, bir hafta önce, veri değiş tokuş yapmayı durdurdu; Bu durumda, veri bağlantımla veri alışverişi bile akmazdı. Ultra güç tasarrufu modunun ETKİNLEŞTİRİLMESİ üzerine veri akmaya başlar. Güç tasarrufunu devre dışı bırakın ve her şey durur !! Bluetooth’u (kapalı kalır) Uçak modu olarak değiştirmeyi denedim, ama boşuna. Yardım edebilir misin?

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken, telefonun farklı bir Wi-Fi şebekesine bağlandığında sorunun olup olmadığını kontrol etmektir. Olmazsa, soruna bir yönlendirici sorunu neden olmuş olabilir. Sorun hala devam ederse, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm. Sıfırlama sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve bunun muhtemelen düzgün çalışmaması gereken bir donanım bileşeninin neden olacağından kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 WiFi Çok Yavaş Açılıyor

Sorun: Merhaba! …… Samsung Galaxy S8 ile ilgili bir sorunum var … Belirli bir wifi bağlayana kadar … ..ve benim Wifi bir yıl önce vardı bu kadar yavaş değildi. Bu sorunun çözümünü biliyor musunuz…. Gerçekten GERÇEKTürsün için teşekkür ederim.

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak bu soruna neden olan bir yazılım arızası olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlamadan sonra sorun hala devam ediyorsa, bu muhtemelen bir donanım sorunudur; bu durumda telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.