Çözüldü Samsung Galaxy S8 Rasgele Uygulamalar Durmaya Devam Ediyor

#Samsung #Galaxy # S8, uygulamalarda iyi bir iş yapan piyasadaki Android akıllı telefonlardan biridir. Hangi uygulamada olursanız olun, telefonun güçlü bir işlemcisi ve büyük RAM kombinasyonu olduğu için sorunsuz çalışabileceğinden emin olabilirsiniz. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8 rastgele uygulamalarının durmaya devam etmesini ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 Rasgele Uygulamalar Durmaya Devam Ediyor

Sorun: Merhaba arkadaşlar! Bu yüzden galaksi S8’im son zamanlarda bazı problemler yaşamaya başladı. Rastgele uygulamalar bazen o kadar tekrar tekrar durur ki bildirimde “Tamam” a bastığımda, başka bir uygulama aynı uygulama hakkında ve / veya başka bir uygulama gelir. Ayrıca, rastgele bir şekilde, bazen dakikada birkaç kez yeniden başlatılmaya devam eder. Garip olan başka bir şey, bazen birkaç saat boyunca mükemmel bir şekilde çalıştığı ve daha sonra mavi renkten yeniden başlayacağı veya kullandığım uygulama veya başka bir rastgele çalışmanın durmasıdır. Ayrıca, genellikle yeniden başlatıldıktan sonra çalışmayı bırakan uygulamaların iki veya üç bildirimini alırım. Önbellek sildim, yumuşak sıfırlamalar ve hatta fabrika ayarlarına sıfırlama yaptığımı ve hiçbir şeyin değişmediğini belirtmeliyim. Ne yapmalıyım?

Çözüm: Telefonunuzda takılı bir microSD kart var mı? Varsa, önce çıkarın. MicroSD kart çıkarıldıktan sonra telefon verilerinizi yedeklemeniz ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Sıfırlama tamamlanır tamamlanmaz telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Önce bir yazılım güncellemesinin olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin, ardından telefonunuzu buna göre güncelleyin. Telefon en son yazılım sürümünde çalıştıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Böyle bir durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Yazılım Güncellemesinden Sonra S8 Önyükleme Döngüsü

Sorun: Galaxy S8’imi güncelledikten sonra, telefonum kapanacak ve% 30-40 civarında bir önyükleme döngüsüne girecek ve pilim bitene kadar veya fişi takana kadar devam edecek. Genellikle takıldığında normal olarak açılır. Ara sıra takmak kesmez ve güvenli modla önyükleme yapar, ancak takmak işe yaramazsa, telefonumun tamamen şarj olması ve gerçekten geçmesini sağlamak için beklemem gerekir. kilit ekranı. Gün boyunca telefonum donacak, sıfırlanmış gibi davranacak ve parmak izimi kullanmak yerine yedek şifremi girmem gerekecek. Yazılım sıfırlama, fabrika sıfırlama ve önbellek bölümünü temizlemeyi denedim. Herhangi bir öneri büyük mutluluk duyacağız! Teşekkürler

Çözüm: Sorunu çözmeyen bir fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yaptığınızdan, Odin’i kullanarak telefonu önceki ürün yazılımı sürümüyle yanıp sönmeyi düşünmelisiniz. Ürün yazılımını ve telefonunuzun Sammobile web sitesinde nasıl yanıp söneceğine ilişkin talimatları alabilirsiniz. Sorun devam ederse, bunun nedeni büyük olasılıkla düzgün çalışmayan bir donanım bileşenidir. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S8 Maalesef Android Process Media Süreci Durduruldu

Sorun: “maalesef android.process.media işlemi durdu” i almaya devam edin ive yumuşak bir sıfırlama denedi ve çalışmayacak, hata her şeyi geçersiz kıldığı için herhangi bir uygulamaya veya ayara giremiyorum, hiçbir şey yapamıyorum telefon bile tam bir sıfırlama yapamaz, yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm: Bu hata mesajı nedeniyle telefonun ayarlarına erişemiyorsanız, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını denemeniz gerekir.

    Telefonda bir microSD kart varsa, bu kartı çıkarın ve telefon ayarlarına erişmeyi deneyin. Buradan uygulamalara gidin ve aşağıdaki uygulamaların önbelleğini ve verilerini temizleyin; Medya, Google Hizmet Çerçevesi, Market. Sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Telefonu Güvenli Modda başlatın. Buradan ayarlara erişin ve yukarıda listelenen uygulamaların önbelleğini ve verilerini temizleyin. Sorunun devam edip etmediğini kontrol edin Telefonu kurtarma modunda başlatın, ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yazılım Güncellemesinden Sonra S8 Sistem Çöküyor

Sorun: Benim sorunum, telefonumu OTA üzerinden güncelledikten sonra, telefonun donacağı ve kapanacağı ve bazen saatlerce veya birkaç gün boyunca yeniden başlatılmayacağı sistem çökmeleri yaşıyorum. “Doğrulama başarısız, lütfen telefonunuzu sıfırlayın vb.” Hata mesajını gördüm. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Çözüm: Sorun, güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırılmamış olan eski yazılım verilerinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.