Çözüldü Samsung Galaxy S8 Rastgele Yeniden Başlatma

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya sürülen ve fotoğrafları ve videoları doğru bir şekilde işleyen güzel bir 5.8 inç Super AMOLED ekrana sahip olduğu bilinen eski bir amiral gemisi telefonudur. Telefon ayrıca herhangi bir görevi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan güçlü donanım bileşenleri kullanır. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8’i rastgele yeniden başlatma sorununu ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 Rastgele Yeniden Başlatma

Sorun: Birkaç gün önce, geceleri kapatılıp yeniden başlatıldığını, bazen üst üste birkaç kez fark ettim. Bir uygulama seçtiğimde veya Ana Ekran düğmesine bastığımda da bazı yanıt gecikmeleri oldu. Sonra dün gece birkaç kez kapatıldı ve yeniden başlatıldı, şimdi döngüde sıkıştı. Yumuşak sıfırlama ve fabrika ayarlarına sıfırlama denedim. En son güncellemeden bu yana pilin aşırı ısınmasıyla ilgili bir sorun olduğu diğer web sitelerinde okuduğum için telefonu bir buz paketine koymayı da denedim. Son zamanlarda telefon dokunulduğunda çok sıcaktı. Hiçbir şey işe yaramadı. Sorunsuz bir şekilde şarj olur, sadece önyükleme döngüsünü tamamlamaz.

Çözüm: Telefonunuzda takılı bir microSD kart var mı? Eğer öyleyse, bu soruna neden olabileceği için bunu kaldırmanızı öneririm. Kart çıkarıldıktan sonra, hem güç hem de ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak yumuşak bir sıfırlama gerçekleştirin.

Sorun devam ederse, telefonu kurtarma modunda başlatmayı deneyin ve buradan fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, buna zaten hatalı bir donanım bileşeni neden olmuş olabilir. Telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirip tamir ettirmeniz gerekir.

S8 Aralıklı Olarak Kapatma

Sorun: Merhaba. Samsung Galaxy S8 cihazım aralıklı olarak kapanmaya başladı ve talimatlarınız sayesinde başarıyla yeniden başlatabiliyorum, ancak bunun neden başladığını merak ediyorum. Telefonda bir sorun mu var? Kızımın tıbbi sorunları var ve ulaşmam gerekiyorsa telefonumun güvenilir olması gerekiyor ve kapatılmadığından emin olmak için telefonu her saniye kontrol edemiyorum. Sadece bunun için kalıcı bir düzeltme olup olmadığını merak ediyorum. Yardımın için çok minnettar olurum.

Çözüm: Çoğu zaman bu soruna genellikle bir yazılım hatası neden olur. Soruna tam olarak neyin neden olduğunu belirlemek için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izlemelisiniz.

    Telefonu Güvenli Modda başlatın. Telefon bu modda çalışırken sorunun oluşup oluşmayacağını kontrol etmeniz gerekir. Yoksa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefonun önbellek bölümünü silin.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Takılıysa microSD kartı çıkarın. Telefona henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin, bunun yerine sorun devam ederse öncelikle gözlemlemeye çalışın.

Yukarıda listelenen adımları uyguladıktan sonra sorunun devam etmesi durumunda, bu zaten bazı hatalı donanım bileşenlerinden kaynaklanmış olabilir. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S8 Akü Hızla Boşalıyor

Sorun: Galaksi S8 ile bir sorunum var. Sorun% 25’e ulaştığında pilin 10 saniye içinde% 0’a düştüğü, pilin soruna neden olduğunu düşündüm, bu yüzden yenisiyle değiştirdim ama sorun hala aynı yeni pil, bu yüzden ben de yardımcı olmadı bu yüzden firmware değiştirmeye çalıştı, bu .. ne yardımcı oldu tüm bu sonra telefonun günde birkaç kez herhangi bir sebep olmadan kapatır son 3 gün için fark şey.

Çözüm: Bu sorunun zaten hatalı bir donanım bileşeninden, muhtemelen güç IC’den kaynaklanmış olabileceği anlaşılıyor. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.