Çözüldü Samsung Galaxy S8 Şarj Ne Zaman Alır

#Samsung #Galaxy # S8, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen, Güney Koreli şirketin premium cihazlarını yapma yolunda yeni bir tasarım yaklaşımı sunan bir amiral gemisi telefonu. Fiziksel ev düğmesi artık mevcut değil, 5.8 inç Super AMOLED ekranı, telefonun ön kısmının çoğunu kaplıyor. Bu cihaz, kullandığı Snapdragon 835 işlemcisi sayesinde herşeyi kolaylıkla çalıştırabilir. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, sorunu ve diğer ilgili sorunları şarj ederken Galaxy S8'in ısınacağını göreceğiz.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Şarj Ederken Ne Zaman Alır?
  • S8 Şarj İşleminden Sonra Açılmıyor
  • S8 Bıraktıktan Sonra Açılmıyor
  • S8 Sadece Bilgisayar USB Portundan Şarj Ediyor

S8 Şarj Ederken Ne Zaman Alır?

Sorun: Merhaba, S8'imle bu sorunu yaşadım: Geçen yıl yaptığım gibi hızlı şarj cihazını kullanarak şarjı koydum ve bir saatliğine yalnız bıraktım. Onu geri almak için geldim ve ateş yakıyordu ve hiç olmazdı. Birkaç saat sonra şarjı tekrar yerine koydum ama bir buçuk dakika sonra tekrar sıcaktı ama şarj etmediğini göstermek için kırmızı ışıkta takılıyken. Bunu düzeltmek için herhangi bir işaretçi verir misin lütfen? Teşekkürler

Çözüm: Zaten sorun, hatalı bir bataryadan kaynaklanıyor gibi görünüyor. Ancak, kullandığınız şarj cihazının bu soruna neden olup olmadığını kontrol etmek için telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanın. Şarj etmeden önce telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kullanarak temizlemenizi tavsiye ederim. Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve pilin büyük olasılıkla değiştirilmesi gerektiğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 Şarj İşleminden Sonra Açılmıyor

Sorun: Merhaba, Galaxy S8 cihazımı üçüncü parti bir USB kablosuyla şarj ettim. Şarj olurken, ölmedi, şarj edilmiyordu, hatta açık değildi. Hala açılmıyor. Önerdiğiniz tüm sorun giderme işlemlerini denedim, ancak yardımcı olmadı. Ne yapmalıyım? Sadece bir batarya sorunu veya anakart sorunu mu. Ne yapması gerektiğine karar veremiyorum. Teşekkürler.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kabı kullanarak temizlemektir. Limanda sıkışmış kir veya kalıntıları çıkardığınızdan emin olun. Bu yapıldıktan sonra, farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak en az 20 dakika telefonu şarj edin. Şarj göstergesi yoksa, telefonu bir USB bağlantı noktasından şarj etmeyi deneyin. Telefonun şarjı yeterli olduğunda, hem güç hem de ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak açın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabileceğinden emin olmanız gerekir.

S8 Bıraktıktan Sonra Açılmıyor

Sorun: Merhaba Telefon sert bir zemine bir masadan düştü. Arka cam paramparça ve ekran siyahtır. Şarj olurken kırmızı bir ışık alıyorum ve yeniden başlattığımda biraz daha mavi ışık elde edersem alttan iki simge artık ekrana girmez. Dört düğmenin tüm kombinasyonlarını kullanarak boş ve yumuşak sıfırlama kombinasyonlarını denemedim. Arka camlar yine de çıkarken, dikkatli bir şekilde çıkarıldı. Kaldırdığım pil konektörünü açtıktan sonra, planım ekran konektörünü tekrar takıp yeniden yerleştirmek, ancak yedek parça veya tamir olarak kullanmadan önce aklınıza gelen başka bir şey var mı? Çok teşekkürler

Çözüm: Telefonunuz düştükten sonra olabilecek pek çok olasılık var. İki temel endişe, ekranın hasar görmesi veya pilin kısa devre oluşturmasıdır. Telefon bağlantılarınızı yeniden aramayı deneyin ve sorunun giderilip giderilmediğini kontrol edin. Eğer değilse, sorun büyük olasılıkla hasarlı bir donanım bileşeninden kaynaklanır. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S8 Sadece Bilgisayar USB Portundan Şarj Ediyor

Sorun: Telefonumla birlikte gelen adaptöre bağlıyken telefonum şarj olmuyor. Telefonun kendisinin kırılmadığı için adaptör ve telefon ücretleri ile şarj etmek için kullandığım aynı kabloyu dizüstü bilgisayarıma bağladım. Bu yüzden hızlı şarj adaptörümün kırıldığını merak ediyordum.

Çözüm: Bu sorun için önce telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kullanarak temizlemelisiniz, ardından telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Hala şarj olmuyorsa, telefonunuzun arızalı bir şarj portu tertibatı. Bunu düzeltmek için bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.