Çözüldü Samsung Galaxy S8 Son Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya çıkan en iyi amiral gemisi telefonlarından biri. Artık fiziksel bir ev düğmesine sahip olmadığından, selefinden farklı bir tasarım yapısı oluşturuyor. Bu, 5.8 inç Super AMOLED ekranın, telefonun ön kısmının çoğunu işgal etmesini sağlar. Bu 4GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 835 / Exynos 8895 işlemci sayesinde en zorlu görevleri üstlenebilen bir cihazdır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8'in son yazılım güncelleme sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra açılmamasıyla başa çıkacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Son Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor
  • S8 Sensörleri Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmıyor
  • Fabrika Sıfırlamadan Sonra S8 Bootloop Sorunu

S8 Son Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor

Sorun: S8'imi Kasım 2017'de aldım. Son derece kırsal bir bölgede seyahat ederken geçen güne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Telefonum kendini yeniden başlattı, ancak hiçbir şey yeniden başlatıldığında hiç bir şey olmadı. Mavi LED ışığı yanık kaldı ve belki tekrar kapatıp yeniden başlatmam gerektiğini düşündüm. Ama kapatmama izin vermezdi. Telefonu kapatmak için birkaç kez denedikten sonra, kocamın telefonunu tuttum çünkü nasıl sıfırlayacağımı bilmiyordum. Eh, bunu yaptım ve fabrika sıfırlama dışındaki tüm seçenekleri yaptım, Samsung logosu ekrana sadece kısmen yanıp söner ve hala hiçbir şey olmazdı. Hedefimize vardığımızda, bir Verizon'a gittik ve Best Buy'taki Samsung müşteri servisine götürmemiz söylendi. Oradaki adam, son güncellemenin anakartlara / donanıma zarar verdiğini söyledi. böylece ölmesine izin ver ve onu değiştirmek için sigortamı kullan. Eh, biz sigorta yapmak zorunda değildi çünkü bir donanım arızası oldu ve Verizon bana ücretsiz yenilenmiş bir gönderdi. Ancak, sorum şu ki, güvenli bir modda bile başlamayacak hatta önbellek bölümünü silecek bir telefonda, fotoğraflarımı kurtarmanın herhangi bir yolu var mı? Fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden kaçındım, ancak bunun bile yapılmayacağından endişeleniyorum. Hasarlı olanı Verizon'a geri göndermem gerekiyor ve ben yapmadan önce son bir hendek çabası yapıyorum. Şimdiden teşekkürler!

İlgili Sorun: samsung galaxy s8 üzerinde en yeni yazılım güncellemesini yüklemeye çalıştıktan sonra, başlangıç ​​ekranını gösterir ve iki kez titreşir, tekrar açılır, kapatır ve tekrarlar. güç, ses seviyesi ve bixby tuşlarına aynı anda bastığımda, yükleme sistemi güncellemeleri ekranı açılır ancak birkaç saniye sonra hata mesajı verir.

Çözüm: En son yazılım güncellemesinden hemen sonra meydana gelen aynı sorunu yaşayan diğer birkaç kişi. Bu telefonun bazı sahipleri, kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak sorunu çözebildi. Bu, telefon verilerinizi sileceğinden, öncelikle telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi denemelisiniz. Bunu yaparken telefon verilerinden hiçbirini kaybetmezsiniz. Bu yapıldıktan sonra telefonu yeniden başlatın ve eğer açarsa telefon verilerinizi kurtarabileceksiniz.

S8 Sensörleri Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmıyor

Sorun: April güvenlik bandını galaksim s8'e taktıktan sonra, tüm sensörler çalışmayı durdurdu. Bekledim ve yükledim güvenlik yama ve şimdi haziran yama. Hala sensörler çalışmıyor. Aynı problemle çok daha fazlasını buldum. Telefonum sorunsuz çalışıyor. Sensörler çalışmıyor ve sensörler gerektiren her şey de çalışmıyor. Parmak izi tarayıcı çalışıyor. Konuştuğum herkes için güncellemeyi yükledikten sonra sorunlar başladı. Bazıları yazılımı yeniden yüklememi önerir. Bazıları bir donanım sorunu olduğunu söyledi (anakart sorunu veya sensörler kızartılıyor). Telefonum yeni ve onu güncellemeden mükemmel çalışıyordu. Sence sorun nedir?

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, sorunun, güncellemeden hemen sonra meydana gelen bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Telefon verilerinizi yedeklemeniz ve daha sonra fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekecektir. Eğer resetlemeden sonra problem hala devam ederse, bu büyük olasılıkla donanımla ilgili bir problemdir, bu durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Fabrika Sıfırlamadan Sonra S8 Bootloop Sorunu

Sorun: Samsung logo ekranında bir döngüde bulunan Samsung Galaxy S9 cep telefonum var. Çalışamayan önbelleği temizledikten sonra fabrika ayarlarına geri yüklemeyi tercih ettim ancak ekran sıfırlamadan sonra hala Samsung logosu döngüsünde kaldı. Bir şey yapılabilir mi?

Çözüm: Fabrikada sıfırlama yaptıktan sonra bile sorun ortaya çıkarsa, büyük olasılıkla donanımsal bir sorun, hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.