Çözüldü Samsung Galaxy S8 Üçüncü Taraf Metin Mesajlaşma Uygulaması Yazılım Güncellemesinden Sonra Metin Mesajları Alamıyor

#Samsung #Galaxy # S8’e sahip okuyucularımızın telefonla yaşadıkları sorunları düzeltmelerine yardımcı olmayı amaçladığımız sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu, geçtiğimiz yıl sayısız özelliği nedeniyle tüketiciler arasında oldukça popüler olan premium bir model. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S8 üçüncü taraf metin mesajlaşma uygulamasının yazılım güncelleme sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra kısa mesaj almamasıyla mücadele edeceğiz.

Bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 Üçüncü Taraf Metin Mesajlaşma Uygulaması Yazılım Güncellemesinden Sonra Metin Mesajı Almıyor

Sorun: Sprint Samsung Galaxy S8’im var. Bunu anlamaya çalışacağım. Oreo güncellemesinden sonra, bildiğiniz gibi, özel metin bildirimleri ortadan kalktı. Daha sonra Textra’yı indirdim, kaldırdım ve Android Mesajları indirdim. Şimdi nedenini açıklayacağım. 1. Textra ve Android Mesajlar uygulamalarını kullanırken, gelmeyecek belirli mesajlar vardır. (Özellikle, Sprint Samsung Galaxy S9 olan kişim.) 2. Bu kişiden gelen mesajları görüntülemek için Samsung Mesajları uygulamasını açmam gerekir, İptal’i tıklayın (hayır, Samsung Mesajlarını şu şekilde ayarlamak istemiyorum benim varsayılan) – SONRA ana sayfaya geri döndüm. 3. Şimdi gidip Samsung Mesajlarını tekrar açmam gerekiyor, TEKRAR İptal’i tıklattıktan sonra mesajları görmeme izin veriyor. 4. O zaman mesaja cevap vermek istersem cevap vermek için Android Mesajlar uygulamasına gitmeliyim. Samsung uygulaması yanıt verdiği ölçüde devre dışı. Tahmin edebileceğiniz gibi bu sinir bozucu! Hepsi Samsung’un özel metin bildirim seçeneğini kaldırması nedeniyle. Bu gülünç “ileri geri” işlemi önlemek için HERKES’in Samsung ve Android için hangi mesajlaşma uygulamasının uyumlu olacağı konusunda herhangi bir fikri var mı? HERHANGİ BİR YARDIM BÜYÜK BİR OLARAK UYGULANACAK !!!

İlgili Sorun: Bir galaksim S8 var. En son Android güncellemesinden bu yana, eşim ve kızım olan 2 kişim için 3. taraf sms uygulamalarından hiçbirinde mesaj alamıyorum, bu kadar önemli. Geliyorlar ve yerel uygulamada iyi çalışıyorlar, ancak herhangi bir 3. taraf uygulamasında hiç görünmüyorlar. (Nabız, YAATA, ruh hali ve chomp’u denedim)

Çözüm: Bunun, yazılım güncellemesindeki bir hatadan kaynaklandığı anlaşılıyor. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, hem Samsung metin mesajlaşma uygulamasının hem de Android mesajlar uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizlemektir. Bu yapıldıktan sonra, Android mesajlar uygulamasını varsayılan kısa mesaj uygulaması olarak ayarladığınızdan emin olun Sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Bu durumda, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek için fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı düşünmelisiniz. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Sıfırlamadan sonra sorun devam ederse, bu sorunu çözecek gelecekteki bir yazılım güncellemesini beklemeniz gerekecektir.

S8 Uygulamaları Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmayı Durdurdu

Sorun: S8’im yakın zamanda bir güncelleme yaptı. O zamandan beri medyayı messenger’a yükleyemiyorum, çökmeden cihaz yönetimini kullanıyorum veya medya dosyalarımı USB üzerinden bir bilgisayara aktarıyorum. MTP’nin çalışmayı bıraktığını ve galerinin periyodik olarak çalışmayı bıraktığını belirten bir mesaj alıyorum. Bu sorunlar yeterince can sıkıcı ama en kötüsü telefonum yükseltme siyah ekran iki kez beri yükseltme gitti ve daha önce hiç. Aynı anda hem sesi hem de gücü basılı tutarak telefonumu yedekleyebilirim.

Çözüm: Telefonunuzla yaşadığınız sorunların, güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırılmamış olan eski yazılım verilerinden kaynaklanması olasılığı vardır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır.

S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra microSD Kartını Okumıyor

Sorun: Merhaba. Son birkaç haftadır telefonum gecikiyor ve inandığım pili berbat ettim. İyi şarj olur, ancak bazen yeniden başlatabilirim ve% 45’ten% 15’e atlayabilir ve% 15’e geri dönmek için tekrar başlatırım. Yaklaşık 4 gün önce telefon kapalıyken sd kartını çıkardım ve tekrar taktım. SD kartı açtığımda okumadım ve hala bu güne kadar gelmedi. Ben bir pc denemedim ama bu telefon satın Ocak ayından beri çıkardı ilk kez oldu. Birçok uygulama ve resim / videom var ve hiçbir şey işe yaramıyor. Çizilmez ve silgi ile yumuşak bir şekilde temizledim. Yazılım güncellemem nihayet dün ortaya çıktı (ki pil ile birlikte gecikmenin sebebi olduğunu düşündüm) ve o zamandan beri gecikmedi, ancak sd kartım hala okunmuyor (ki bir güncellemeyi okuyabilirim düzeltebilirim)

Çözüm: Şu anda yapılacak en iyi şey, bilgisayarınızın okumasına izin vererek kartın gerçekten çalışıp çalışmadığını doğrulamaktır. Bunu yapmak için bir kart okuyucuya ihtiyacınız olacaktır. Kart okunabiliyorsa, içeriğini bilgisayarınızdaki bir klasöre kopyalamanız ve ardından kartı FAT322 bölümünü kullanarak biçimlendirmeniz gerekir. Biçim tamamlandıktan sonra, kartı telefonunuzda kullanabilmeniz gerekir. Ancak, bilgisayarınız kartı okuyamazsa, büyük olasılıkla zaten bozuktur, bu durumda yeni bir tane satın almanız gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.