Çözüldü Samsung Galaxy S8 Üçüncü Taraf Metin Mesajlaşma Uygulaması Yazılım Güncellemesinden Sonra Metin Mesajlarını Almıyor

#Samsung #Galaxy # S8'in sahibi olan okuyucularımızın telefonla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu, geçen yıl piyasaya sürülen, birçok özelliği nedeniyle tüketiciler arasında oldukça popüler bir model. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8 üçüncü parti metin mesajlaşma uygulamasının yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra metin mesajları almamasını ele alacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Üçüncü Parti Metin Mesajlaşma Uygulaması Yazılım Güncellemesinden Sonra Metin Mesajları Almıyor
  • S8 Uygulamaları Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmayı Durdurdu
  • S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra microSD Kart Okuyor

S8 Üçüncü Parti Metin Mesajlaşma Uygulaması Yazılım Güncellemesinden Sonra Metin Mesajları Almıyor

Sorun: Bir Sprint Samsung Galaxy S8'im var. Bunu anlatabilmem için anlatayım. Oreo güncellemesinden sonra, bildiğiniz gibi özel metin bildirimleri kayboldu. Sonra Textra'yı indirdim, kaldırdım ve Android Mesajlarını indirdim. Şimdi nedenini açıklayacağım. 1. Textra ve Android Messages uygulamalarını kullanırken, ortaya çıkmayacak belirli mesajlar var. (Özellikle, Sprint Samsung Galaxy S9'a sahip olan kişim.) 2. Bu kişiden gelen mesajları görüntülemek için, Samsung Mesajları uygulamasını açmalıyım, İptal'e tıklayın (hayır, Samsung Mesajlarını şu şekilde ayarlamak istemiyorum: benim varsayılan) – O zaman ana sayfaya geri atıldım. 3. Şimdi Samsung Mesajları'nı tekrar açmalı ve tekrar açmalıyım, TEKRARLAMAYI iptal et ve sonra mesajları görmeme izin ver. 4. O sırada mesaja cevap vermek istersem, yanıt vermek için Android Messages uygulamasına gitmeliyim. Samsung uygulaması yanıtlamakta olduğu kadar kapalı. Tahmin edebileceğiniz gibi bu bir şey! Tümü, Samsung özel metin bildirimi seçeneğini kaldırdığı için. HERHANGİ bir mesajlaşma uygulamasının, bu saçma “ileri geri” sürecini önlemek için Samsung ve Android için hangi uygulamalarla uyumlu olduğuna dair herhangi bir fikri var mı? HERHANGİ BİR YARDIM BÜYÜK OLARAK UYGULANACAKTIR !!!

İlgili Sorun: Bir galaksi S8'im var. En son Android güncellemesinden bu yana, benim kocam ve kızım olan iki iletişimim için üçüncü taraf sms uygulamalarından herhangi birinde mesaj alamıyorum, çok önemli. Yerel uygulamada iyi bir şekilde çalışıyorlar ve çalışıyorlar, ancak herhangi bir üçüncü taraf uygulamasında hiç görünmüyorlar. (Pulse, YAATA, ruh hali ve chomp'i denedim)

Çözüm: Bunun, yazılım güncellemesindeki bir hatadan kaynaklandığı anlaşılıyor. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, hem Samsung metin mesajlaşma uygulaması hem de Android mesajları uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizlemek. Bu yapıldıktan sonra Android mesajları uygulamasını varsayılan metin mesajlaşma uygulaması olarak ayarladığınızdan emin olun. Sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer yaparsa, problemin bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek için fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı düşünmelisiniz. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Sorun sıfırlamadan sonra hala devam ederse, bu sorunu giderecek gelecekteki bir yazılım güncellemesini beklemeniz gerekecektir.

S8 Uygulamaları Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmayı Durdurdu

Sorun: S8 son güncellemeyi yaptı. O zamandan beri medyayı mesajcıya yükleyemiyorum, aygıt yönetimini çökmesine izin vermeden kullanıyorum veya medya dosyamı USB üzerinden bir bilgisayara aktarıyorum. Mtp'nin çalışmayı bıraktığını ve periyodik olarak galeri çalışmayı durdurduğunu söyleyen bir mesaj almaya devam ediyorum. Bu sorunlar yeterince sinir bozucu ama en kötüsü, telefonumun yükseltme işleminden bu yana iki kez siyah ekrana geçmesi ve daha önce hiç olmaması. Sesi kısmak ve aynı anda gücü kaldırarak telefonumu yedekleyebilirim.

Çözüm: Telefonunuzla yaşadığınız sorunların, güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırılmamış olan eski yazılım verilerinden kaynaklanması ihtimali vardır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır.

S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra microSD Kart Okuyor

Sorun: Merhaba. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca telefonum gecikiyordu ve inandığım bataryayı batırdım. İyi ücret alıyor ancak bazen yeniden başlatabilirim ve% 45'ten% 15'e kadar atlar ve tekrar% 15'e geri dönmek için tekrar başlatırım. Yaklaşık 4 gün önce telefon kapalıyken sd kartını çıkardım ve tekrar yerleştirdim. Sd kartını açtığımda okumadım ve hala bu güne gelmedi. Onu bir bilgisayarda denemedim ama telefonu satın aldığımdan bu yana ilk defa bunu aldım. Birçok uygulama ve resim / vids var ve hiçbir şey işe yaramıyor gibi görünüyor. Çizilmez ve bir silgi ile yumuşak bir şekilde temizledim. Yazılım güncellemem nihayet dün ortaya çıktı (ki bunun sebebi pil ile birlikte gecikmenin sebebi olduğunu düşündüm) ve o zamandan beri gecikmedi ama sd kartım hala okumadı (bir güncelleme okuyabiliyorum)

Çözüm: Şu anda yapılacak en iyi şey, kartın gerçekten çalışıp çalışmadığını kontrol ederek çalışıp çalışmadığını doğrulamaktır. Bunu yapmak için bir kart okuyucuya ihtiyacınız olacak. Kart okunabiliyorsa, içeriğini bilgisayarınızın bir klasörüne kopyalayın ve ardından FAT322 bölümünü kullanarak kartı formatlayın. Format tamamlandığında, telefonunuzdaki kartı kullanabilmeniz gerekir. Ancak, bilgisayar kartı okuyamazsanız, büyük olasılıkla büyük olasılıkla bozuk olabilir, bu durumda yeni bir tane satın almanız gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.