Çözüldü Samsung Galaxy S8 + Wi-Fi Ağa Bağlanmıyor

#Samsung #Galaxy # S8 +, geçen yıl piyasaya sürülen, büyük bir multimedya içeriğin görüntülenmesi için harika bir büyük 6,2 inçlik Süper AMOLED ekrana sahip olduğu bilinen bir amiral gemisi telefonu. Kapağın altında, 4GB RAM ile eşleştirilen güçlü bir Snapdragon 835 işlemci bulunuyor ve bu da telefonun en zorlu uygulamaları bile sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlıyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8 + 'nın Wi-Fi ağ sorunuyla ve diğer ilgili sorunlarla ilgili olarak bağlanmamasıyla başa çıkacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 + veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde çalışılmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • S8 + Wi-Fi Ağı Çalışmak Bağlanmıyor
 • S8 + Kablosuz Ağa Bağlanmıyor
 • Aynı Anda S8 + Wi-Fi Ve LTE Sinyali
 • S8 + Wi-Fi Ağ Şifresi Kaydetmiyor

S8 + Wi-Fi Ağı Çalışmak Bağlanmıyor

Sorun: Yakın zamanda Galaxy S8 + 'a geçtim ve iki gün öncesine kadar her şey harikaydı. Çalışmam gerekti ve telefonumun işyerinde wifi yerine mobil verileri kullanmaya devam ettiğini fark ettim. Ağı unutmaya ve yeniden katılmaya çalıştım ama işe yaramadı. İnternet reklamları önbelleğimi temizledim, ağ ayarlarımı sıfırladım, uçak modu hilesini denedim ve hatta bilerek BT kullanıcılarını dahil ettim. Yeni bir uygulama veya yazılım yüklemedim, ancak sistemimi birkaç hafta önce kullanıma sunulan yeni güncellemeye güncelledim. Garip olan şey, evimdeki wifi'ye hiç sorun olmadan bağlanır. Evim dışında başka bir kaç ağa hiçbir sorunla bağlı değildim ama bir sebepten dolayı işim wifi işe yaramıyor. BT insanlarının yardım edemeyeceğini düşündüm, gerçek profesyonellere de ulaşabilirim. Lütfen yardım et!!!! Teşekkürler.

Çözüm: Telefonunuz diğer Wi-Fi ağlarında herhangi bir sorun olmadan bağlantı kurabiliyorsa, bu sorun büyük olasılıkla İş Kablosuz yönlendiricinizden kaynaklanmaktadır. Yönlendiricide, telefonunuzun bağlanmasını engelleyen bazı ayarlar olabilir.

Telefonunuzda yüklü bir uygulama olmadığından emin olmak için soruna neden oluyorsa, telefonu Güvenli Modda başlatmayı denemelisiniz, ardından bu modda ağa bağlanmayı deneyin. Telefonunuz bağlanabilirse, sorun büyük olasılıkla indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanır. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorun devam ederse, telefonunuzun bağlanmasını engelliyor olabileceğinden yönlendirici ayarlarında BT kişisel kontrolüne sahip olun.

S8 + Kablosuz Ağa Bağlanmıyor

Sorun: Bu akşamdan beri bağlantı sorunu ile karşılaşmaya başladım ve artık kablosuz ağıma bağlanmadı. Google tarafından verilen bazı çözümleri denedim, ancak hiçbiri işe yaramadı. Ayrıca, birileri beni aradığında, bazen (çok sinir bozucu olmak için yeterli olur) ekranın siyahlaştığı ve yalnızca diğer tarafın aramayı bitirdiğinde geri döneceği başka bir sorun var.

Çözüm: Telefonun Wi-Fi şebekesine bağlanma problemini çözmek için, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulamanız gerekir.

 • Wi-Fi ağını telefonunuzdan unutun. Bunu yapmak için telefonunuzdaki Ayarlar – Bağlantılar – daha sonra Wi-Fi'ya gidin. Wi-Fi anahtarının açık olduğundan emin olun. Kaldırmak istediğiniz ağa basın ve ardından unut'a dokunun. Bu yapıldıktan sonra telefonu ve yönlendiriciyi yeniden başlatın ve ardından tekrar Wi-Fi ağına bağlanın.
 • Güvenli modda başlatıldığında telefonun ağa bağlanıp bağlanmadığını kontrol etmeyi deneyin. Eğer bağlanabiliyorsanız, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
 • Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin.
 • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Arama sırasında siyah olan ekran ile ilgili sorun için gerçekleştirdiğiniz fabrika ayarlarına sıfırlama, bu sorun için iyi bir sorun giderme adımıdır.

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda telefonunuzu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelidir.

Aynı Anda S8 + Wi-Fi Ve LTE Sinyali

Sorun: Ev yönlendiricimi / modemi güncelledim ve sprint galaksi s8 + cihazım bağlı olduğunda, aynı zamanda çubuk grafik sembolünü de gösterir. Güncellenen yönlendirici önce ben evde wifi bağlıyken yemin ederim tüm gördüm wifi sembolü oldu. Her iki sembolün de güncellemeden önce normal olup olmadığından emin değil. Teşekkürler

Çözüm: Yeni telefon modellerinin çoğunda Wi-Fi yardımcısı olarak adlandırılan bir özellik vardır; cihaz Wi-Fi ağ hızının güçlü olmadığını tespit ederse mobil veri bağlantınıza geçer.

 • Ana ekrandan Ayarlar – Bağlantılar – Wi-Fi'ye gidin
 • Wi-Fi anahtarının açık olduğundan emin olun
 • Gelişmiş'e dokunun.
 • Kapatmak için Akıllı ağ anahtarına dokunun.

S8 + Wi-Fi Ağ Şifresi Kaydetmiyor

Sorun: Merhaba Telefonum bağlandığım bazı WiFi yönlendiricileri için şifre kaydetmiyor. Örneğin, ev yönlendiricimin parolasını kaydeder, ancak her defasında parolayı girmem gereken ofis yönlendiricim için değil. Sorun telefona yeni ve kutulu aldığım andan beri oldu. Teşekkürler.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun önbellek bölümünün kurtarma modundan silinmesini denemektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra telefonu yeniden başlatın, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Böyle bir durumda telefon verilerinizi yedeklemeli, ardından fabrika ayarlarına sıfırlama yapmalısınız.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.