Çözüldü Samsung Galaxy S8 Yazılım Güncellemesi İndirme Üzerine Sıkıştı

#Samsung #Galaxy # S8, geçen sene piyasaya sürülen ve S7 olan selefine kıyasla tamamen yeni bir tasarım sergileyen amiral gemisi bir telefon. Bu yeni model, fiziksel ev düğmesini kapatır ve şimdi, telefonun ön kısmının çoğunu kaplayan 5.8 inç'lik Süper AMOLED ekran olan bir Infinity Ekranı kullanır. Kaputun altında bir 4GB RAM ile kombine edildiğinde telefonun herhangi bir uygulamayı pürüzsüzce çalıştırmasına izin veren bir Snapdragon 835 / Exynos 8895 işlemci. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8'i yazılım güncellemesi sorununu ve diğer ilgili sorunları indirirken sıkışmış olacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Yazılım Güncellemesini İndirirken Sıkıştı
  • USB Hata Ayıklama Modunda S8 Takılı
  • Telefon Sıcak Olduğunda S8 Ekranı Beyazlaşır

S8 Yazılım Güncellemesini İndirirken Sıkıştı

Sorun: Arkadaşım telefonumda Android 8.0 Oreo ürün yazılımı indirmeye başladı ve% 14 oranında durdurdum. Başlamak için neden bildirimlerime geldiğimi bilmiyorum çünkü bu telefonumda hiç olmadı. Şimdi indirme işlemini durduramıyorum, sadece bir indirme düğmesine sahip ve bildirimlerimde kalmış. Lütfen bana yardım et. Eski telefonuma 500 dolar harcadım ve bir açılış döngüsüne girdim. Bu telefona 700 dolar harcadım ve bunu kaybetmeyi göze alamıyorum. Şu anda başka bir tane almak için para yok.

Çözüm: Telefonunuz köklenmemişse ve stok ürün yazılımı dosyasında çalışıyorsa, yazılım güncellemesi bildirimi cihazınızda görünmeye devam edecektir. Telefonunuzun yazılımını güncellerseniz kaybolacak tek yoldur. Yazılım güncellemesi genellikle telefonunuzun daha iyi performans göstermesini sağlar ve birçok yeni özellik sunar. Güncellemeden hemen sonra sorunların olabileceğinden endişeleniyorsanız, güncellemeyi yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklemenizi öneririm.

USB Hata Ayıklama Modunda S8 Takılı

Sorun: Rastgele beyaz ekran beliriyor, ki ben kapatamıyorum, “… lütfen usb hata ayıklamayı kapatın” lütfen ayar menüsünü kullanarak “usb hata ayıklama / geliştirici” seçeneklerini kapatın. Ayarlar bağlantısı Ayarlar geliştiricisine gidiyorum ve onu buluyorum. Dükkanda O2 mağaza transfer verileri vardı, geliştirici seçeneklerini kullandılar, kocam yoktu ve problemi yoktu. Bu mesajı yaparken geldi! Ayrıca tüm bunlar aktarıldı, benim iletişimimdeydik, bunu yapabilirdim, tüm notlarımın, notlarımın vb. O2 personelinden çok etkilenmeyeceğini söylediler. Herhangi bir yardım için teşekkürler bu açılır pencere çok rahatsız edici Teşekkürler

Çözüm: Bu durumda yapmak isteyeceğiniz ilk şey, telefonun USB hata ayıklama modunun kapalı olduğundan emin olmaktır. Bunu yapmak için telefonun geliştirici seçeneklerini etkinleştirdiğinizden emin olun. Bunu etkinleştirmek için “Uygulamalar” – “Ayarlar” – “Telefon hakkında” seçeneğine gidin ve “Şimdi bir geliştiricisiniz” ifadesine kadar art arda “Yapı numarası” na dokunun.

USB hata ayıklama modunu kapatmak için

  • Ayarlar – Geliştirici seçeneklerine git
  • “Geliştirici seçeneği” nin altında, USB hata ayıklama seçeneğini bulmak için aşağı kaydırın, sonra da kapalı olduğundan emin olun.

Bu ayar zaten kapalıysa ancak sorun hala devam ediyorsa, bu bir yazılım hatası nedeniyle ortaya çıkabilir. Bu özel durumda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır.

Telefon Sıcak Olduğunda S8 Ekranı Beyazlaşır

Sorun: Ekranın ısınması bile biraz ısındığında ekran tamamen beyazlaşıyor ve herhangi bir simge göremiyor vb. Telefonumu yeterince soğumayana kadar kullanamıyorum (genellikle saatlerce). Ben bir teslimat şoförüyüm ve bazen dışarısı zaman telefonumun kullanımında umutsuzca son ısıda bunu başlamıştı. İlk birkaç ayda hiçbir sorun yaşamadı

Çözüm: Maalesef, bu zaten donanımsal bir sorun gibi görünüyor. Bununla birlikte, bunun fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edebilirsiniz. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun hala devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın. Eğer yaparsa, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmenizi öneririm.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.