Çözüldü Samsung Galaxy S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra Ağdan Sinyal Yok

#Samsung #Galaxy # S8, dünya çapında satılan birimlerin sayısına göre tüketiciler arasında geçen yılın en sevilen amiral gemisi telefonlarından biridir. Bugün, bu model hala oldukça güçlü ve 4GB RAM ile birleştirilen Snapdragon 835 işlemcisi sayesinde atılan her şeyi işleyebilir. 5.8 inçlik Super AMOLED ekranın kullanılması, telefonu çeşitli multimedya içeriklerini görüntülemek için mükemmel kılar. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra Galaxy S8’in ağdan sinyal almamasını ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra Ağdan Sinyal Yok

Sorun: Kızımın Samsung Galaxy S8’i dün gece sistem yazılımını G950USQS5CRH1, Android sürüm 8.0.0’a güncelledi. Şimdi taşıyıcıdan sinyal alınmıyor. Telefon normal çalışıyor. Fabrika ayarlarına sıfırlama veya flash yazılımı dışında makalenizde listelenen tüm adımları uyguladım. Bu noktada, telefonu değiştirmek için taşıyıcımızın sigortasına kaydolabileceğimiz 20 Eylül’ü bekliyoruz. Samsung’un en son güncellemesinden sonra başka biri bu sorundan şikayet etti mi?

Çözüm: Bu sorun bir yazılım güncellemesinden hemen sonra ortaya çıktıysa, sorun güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırılmamış olan eski yazılım verilerinden kaynaklanabileceğinden fabrika ayarlarına sıfırlamayı denemelisiniz. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sorunun hatalı bir SIM’den kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek için telefona farklı bir SIM kart takmayı da denemelisiniz.

Yukarıda listelenen adımları uyguladıktan sonra sorunun devam etmesi durumunda, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

S8 Arama Yaparken Hücresel Veri Ağı Kullanılamıyor

Sorun: ABD’den bir Samsung Galaxy S8 aldım. Şu anda Hindistan’da bir Hint sim kartında kullanıyor. Son kişilerimden arama yapabileceğim garip bir sorunum var. Ancak tuş takımını kullanarak arama yapmaya çalıştığımda “Kullanılabilir hücresel ağ yok. Arama yapmak için kullanılabilir bir kablosuz ağa bağlanın ”

Çözüm: Bu sorunu gidermek için öncelikle bu sorunun olası bir nedeni olarak SIM kartı çıkarmayı deneyin. Telefonunuzda farklı bir SIM kart kullanın, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Bu durumda, aşağıda listelenen adımlarla devam edin.

    Telefonunuzun Wi-Fi arama seçeneğini kapatmayı deneyin. Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir yere hızlıca kaydırın. Ayarlar’a ve ardından Bağlantılar’a dokunun. Wi-Fi anahtarını doğrudan KAPALI konuma kaydırın.Telefon Güvenli Modda başlatıldığında sorunun olup olmadığını kontrol edin. Bu modda ortaya çıkmazsa, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bu uygulamanın ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin, Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

S8 Giden Arama Yapamıyor

Sorun: Samsung S8 mobil verilerden giden arama yapamıyor. Taşıyıcı, Sprint kullanan Freedompop’tur. Şimdiye kadar yardımları ile okuma yazma bilmiyorlardı ya da en azından beni çağrı ekranındaki istemleri okumaktan daha fazlasını bilen birine verene kadar. Ben wifi ama mobil değil arama yapabilirsiniz. Her şey iyi mobil veya wifi çalışıyor. mobil cihazdan arama yapamazsınız. Aynı sonuç ile 2 fabrika sıfırlaması yaptım. SIM karttan şüphelenmeye başlıyor, ancak emin değilim. Ağ ayarlarında ayarları açıp kapatamadım. Herhangi bir yardım çok takdir ediyorum.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, hesabınızın bir arama yapmak için yeterli krediye sahip olduğundan emin olmaktır. Bunu operatörünüzle onaylayabilirsiniz. Bir sonraki adım, telefonun iyi bir mobil sinyale sahip olduğundan emin olmaktır. Şebeke kapsama alanı zayıfsa, iyi sinyal veren farklı bir yere gitmenizi öneririm. Sorun devam ederse ve daha önce fabrika ayarlarına sıfırlama yaptığınızdan, telefonunuzda farklı bir SIM kart kullanmayı denemelisiniz.

Yukarıdaki adımların bu sorunu çözememesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 Telefon Aramalarını Yanıtlayamıyor

Sorun: Başlamak için S8 ALOT’umdan hoşlanmıyorum !! Daha önce bir S7 vardı ve bir şarj sorunu vardı Verizon (kurumsal olmayan mağaza) gitti. Satış elemanının beni yeni bir telefonla konuşmasına izin verdim. S8’in telefonumun yarısı olmadığını çok geç farkettim. Verizon’daki 2. seviye bir teknoloji bunu en iyi şekilde koydu: “Yüklü Corvette’imi bir VW kaidesi için takas ettim” !! Ama sahip olduğum şey, son sorun telefonumun çaldığı zaman telefonumun simgesi 4. zil sesine kadar açılmıyor, ekranım tamamen boş. Ekranımı açarsam veya ekranımı açarsam yine de telefona cevap veremem. YARDIM LÜTFEN !!

Çözüm: Bu soruna bir yazılım aksaklığından kaynaklanıyor olabilir. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve telefonu kurtarma modunda başlatmaktır. Buradan telefonun önbellek bölümünü silin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.