Çözüldü Samsung Galaxy S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra İnternet Bağlantısı Yok

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl piyasaya sürülen ve şirketin amiral gemisi cihazına yeni bir tasarım yapısı sunan premium bir akıllı telefon. Fark edeceğiniz ilk şey, fiziksel ana düğme ve kapasitif tuşlar olmadığı için ön kısmın çoğunlukla 5.8 inç Super AMOLED ekran tarafından işgal edildiğidir. Cihaz ayrıca, her koşulda çok iyi performans göstermesini sağlayan güçlü donanım bileşenleri kullanır. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncelleme sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra Galaxy S9 internet bağlantısı yok.

Bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra İnternet Bağlantısı Yok

Sorun: Oreo güncellemesinden sonra [sorun giderme kılavuzu] Samsung s8 cihazımı 2 gece önce güncelledikten sonra wifi sorunlarımla ilgili yardım ararken yayınınıza rastladım. O zamandan beri güncelleme, benim wifi ağına bağlanır, ancak hiç sınırlı veya hiç internet bağlantısı vardır. Wifi bağlantısını kesmek ve yeniden bağlamak zorunda kalıyorum. İnternet aramaları yapmak zorunda olduğum için bu gerçekten bir güçlük ve bozulmaya devam ediyor.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, Wi-Fi bağlantısını telefonunuzdan unutmak ve tekrar bağlanmaktır. Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın. Ayrıca telefonunuzu, sorunun telefondan değil mevcut ağınızdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını doğrulamanızı sağlayan farklı bir Kablosuz ağa bağlamayı denemelisiniz.

Sorun devam ederse, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam edin.

    Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

S8 Yeniden Başlatılır ve Isıtır

Sorun: Merhaba, Geçen yıl kardeşim bana Güney Afrika’da bir samsung S8 satın aldı ve bana Namibya’da ilk haftalarda mükemmel çalıştığını gönderdi, ancak 6 hafta sonra cep telefonum ısınmaya ve yeniden başlamaya başladı. Bu yüzden iki hafta kadar telefondan uzak durdum ve telefon tekrar normal olarak aynı problemi yaşamaya başladı ve Güney Afrika’da pili ve anakartı değiştirdiklerini düzeltmek için geri gönderdim. Ama bundan sonra cep telefonum tekrar yeniden başlayıp ısınmaya başladı, fabrika ayarlarına sıfırlamaya çalıştım, hala güvenli mod ve cep telefonu kullandım. Fark ettiğim şey, cep telefonunu buzdolabına koyduğumda normal çalışması, kablosuz kullandığımda sıkışması, ancak ısıtmayı soğutmak için buzdolabından çıkardığımda kapatıp açıp çalışmaya başlaması normalde belki 25 dakikaya kadar ve tekrar başlar

Çözüm: Zaten fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıysanız ve sorun devam ederse, bu zaten donanımla ilgili bir sorundur. Telefonunuzda takılı bir microSD kart var mı? Sorun çözülüyorsa, bu soruna neden olabileceği için bunu kaldırmayı deneyin. Sorun devam ederse, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 Android Oreo’ya Güncellenmiyor

Sorun: S8’im 8.0 sürümüne güncellenmiyor Şu anda 7.0, Telefon hakkında güncel olduğunu söylüyor, sonra tekrar kontrol etmeme izin vermeden önce 24 saat boyunca beni kilitliyor. Switch programını bilgisayarıma yükledim ama beni hiçbir yere götürmüyor. Fabrika ayarlarına sıfırlamayı denedim. Samsung yardım çağırdı ve ağır aksanlı gent Best Buy (40 mil uzakta) almak için bana söyledi .. Telefon yeni ve kilidi ATT ve köklü değil.

Çözüm: Telefon şu anda AT&T ağında hala çalışıyor mu? Değilse, sorunun nedeni bu olabilir, çünkü telefon şimdi farklı bir ağda çalışıyorsa, AT&T güncelleme sunucularına erişemez. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, telefona geçici olarak bir AT&T sim kartı takıp güncellemeyi kontrol etmektir. Telefonun hala herhangi bir güncelleme almaması durumunda, güncellenen ürün yazılımı dosyasıyla Odin’i kullanarak telefonu manuel olarak yanıp sönmeyi düşünmelisiniz. Ürün yazılımı dosyasını ve Sammobile web sitesinden telefonun nasıl yanıp söneceğine ilişkin talimatları alabilirsiniz.

S8’de Açılan Reklamlar Var

Sorun: Aylardır S8’imde yaptığım işi kesintiye uğratan hiçbir yerden çıkan reklamlar var. Onlardan kurtulmak için ya “hayır teşekkürler” kutusunu tıklatmam ya da birkaç saniye oynamasını beklemem ve sağ üstte biraz zamanlayıcı çalıştırmamı sağla. Telefonumu kullanmadığımda bile çıkacak ve sesim titreşim veya kapalı olsa bile reklamı yüksek sesle çalacaktır. Bazen bunu yaptığımda kilit ekranım siyah kalır ve reklamı ve X’i görmek için telefonumu açmam gerekir. Telefonum Rahatsız Etmeyin olarak ayarlandığında bir süre uyuduktan sonra gece yarısı bile beni uyandıracak. Google reklam ayarlarımı değiştirmeyi denedim. Bu telefonu chuck önce lütfen yardım!

Çözüm: Bu soruna büyük olasılıkla indirdiğiniz bir uygulama neden olur. Bunun hangi uygulama olduğunu bulmayı deneyin ve kaldırın. Bu sorunu çözmek için bir başka etkili çözüm, fabrika ayarlarına sıfırlama yapmaktır. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.