Çözüldü Samsung Galaxy S9 Aralıklı Şarj

#Samsung #Galaxy # S9, tüketicilere en iyi Android deneyimini veren Güney Koreli şirketin en son amiral gemisidir. Bu telefon, geçen yılki S8 modeline benzer bir tasarım yapısına sahip, ancak şimdi yükseltilmiş donanım bileşenleri ile birlikte geliyor. Bu telefon, 4GB RAM ile kullanıldığında herhangi bir uygulamanın sorunsuz çalışmasını sağlayan güçlü Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemcisini kullanır. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S9 kesintili şarj sorununu ve diğer ilgili sorunları çözeceğiz.

Bu konuda bir Samsung Galaxy S9 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S9 Aralıklı Şarj

Sorun: Samsung Galaxy S9’um var ve telefonumu yıldırım şarj cihazıyla şarj etmekte sorun yaşıyorum. Telefonumu birkaç dakika sonra şarj etmeye başladığımda, boştayken sürekli olarak şarj cihazını prize takmışım gibi uyandırır. Şarj cihazını ilk kez telefonuma taktığımda çıkan sesi çıkarır. Ekran aydınlık kalıyor, bu yüzden telefonumun sağ tarafındaki düğmeye basıp ekranın siyaha dönmesini sağlamak için hızlı bir şekilde şarj olur, ancak tekrar ekran yanar ve şarj cihazını ilk taktığınızda duyduğunuz sesi çıkarır. telefon açıldıktan sonra yavaş yavaş şarj başlar, çünkü ekran aydınlık kalır. Birkaç ay önce yapılan güncellemelerden birinden bu yana birkaç hafta oldu. Bu yüzden belki şarj olduğunu düşündüm, bu yüzden yeni bir Samsung aydınlatma şarj cihazı aldım ve hala aynı sorunu yaşıyorum. Batarya nihayet% 93’e ulaşana kadar sürekli olarak bunu yapar ve sonra onu durdurur ve ekran siyah kalır. lütfen bana bunda yardım eder misin?

Çözüm: Telefonun şarj bağlantı noktasını temizlemeyi deneyin, çünkü bu bağlantı noktasına takılan kir veya kalıntı soruna neden olabilir. Bu portu temizlemenin en iyi yolu, bir kutu basınçlı hava kullanmaktır. Bağlantı noktası temizlendikten sonra tekrar şarj etmeyi deneyin. Eğer sorun devam ederse, bir sonraki adım, sorunun bir yazılım arızası yüzünden olup olmadığını kontrol etmektir. Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlamadan sonra sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer öyleyse, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve bunun muhtemelen hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklandığı için kontrol ettirmeniz gerekir.

S9 Şarj Bağlanıyor Sonra Bağlantısı Kesiliyor

Sorun: Sorun telefonum veya şarj cihazım mı? – Telefonum S9 benim kabloyu kullanarak şarj olmuyor (bazen şarj oluyor, ancak biraz hareket ettiğimde, bağlantı kesiliyor. Bazen hiç şarj olmuyor), ancak kız kardeşimin telefonunu benim kabloyu kullanarak şarj etmeye çalıştım ve . Telefonumu başka bir kablo kullanarak şarj etmeyi denedim ve şarj oluyor. Kabloyu ve hızlı şarj powerbank’ı kullanmaya çalıştım, telefonumda kablo şarjı diyor ama kız kardeşimin telefonunda hızlı şarj etme yardımım çok karışık.

Çözüm: Bu sorun ortaya çıktığında, büyük olasılıkla hatalı bir şarj kablosundan kaynaklanmaktadır. Telefonunuzda yeni bir şarj kablosu kullanmayı denemeli, ardından sorunun hala devam edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Bu soruna neden olabilecek diğer bir faktör, telefonun şarj portunda kir bulunmasıdır. Bu durumda, bir basınçlı hava kabı kullanarak bağlantı noktasını temizlemeniz gerekecektir.

S9 Hızlı Şarj Etmeyecek

Sorun: merhaba neden s9’umun hala yepyeni bir kabloyla hızlı şarj olmayacağını ve doğrudan samsung’den bloke edeceğini merak ediyordum ama hepsi bu değil, neden samsung’nın normal şarj edebilen bir telefon açamayacağını ve neden herkesin şarj edebileceğini de bilmek istemiyorum. bu soruyu cevapla

Çözüm: Bu sorun için telefonun hızlı şarj seçeneğinin açık olduğundan emin olmalısınız.

    Ana ekrandan, Uygulamalar ekranına erişmek için yukarı veya aşağı kaydırın. Ayarlar öğesine dokunun. Cihaz bakımı seçeneğine dokunun.

S9 Bootloop’ta Sıkışmış

Sorun: Telefonum siyah bir ekran arasında geçiş yapıyor ve her 10 saniyede bir ev (tarih ve saat) ekranını gösteriyor. Telefonu kapatamıyorum. Yumuşak yeniden başlatmayı sayısız zaman yaptım, değişiklik yok Web sitenizi okuyarak, indirmeyi söyleyen mavi bir ekran yaptım… hedefi kapatma. Lütfen yardım, telefon da sıcak. Fas üzerinden seyahat ediyorum ve saygın bir android mağazası bulamayabilir.

Çözüm: Bu sorun için, takılıysa, telefonun microSD kartını çıkarmanız gerekir. Ayrıca, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına geçmeden önce telefon bataryasının yeterli şarj olduğundan emin olmalısınız.

    Telefonu Güvenli Modda başlatmayı deneyin. Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, o zaman indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanmış olabilir. Bu uygulamanın ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefonun kurtarma modu için önbellek bölümünü silmeyi deneyin. Telefonu kurtarma modunda başlatın, ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.