Çözüldü Samsung Galaxy S9 + Ekran Değiştirme sonra Rastgele Kapanıyor

#Samsung #Galaxy # S9, Güney Koreli şirketin bu yıl piyasaya sürdüğü en son modellerden biridir. Bu telefon, büyük 6.2 inç Super AMOLED ekran ve çift 12MP arka kameraların kullanımı ile ayırt edilebilir. Daha büyük kapasiteli 3500 mAh bataryanın yanı sıra bu telefon S9'unkiyle benzer bileşenleri paylaşıyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde Galaxy S9 + ekran değiştirme sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra rastgele kapanıyor.

Bu konu için bir Samsung Galaxy S9 + veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Ekran Değiştirme Sonrası S9 + Rastgele Kapanıyor
  • S9 + Şarj Cihazına Bağlı Değilse Rastgele Kapanıyor
  • Bir Yastık Altında Gecelik Şarj Sonra S9 + Açmıyor
  • S9 + Pil Aşırı Isınıyor

Ekran Değiştirme Sonrası S9 + Rastgele Kapanıyor

Sorun: merhaba, geçen yıl beton zemin üzerine telefonumu düşürdüm ve ekranın telefonumun düzgün bir şekilde açılmamasına neden oldu, bu yüzden ekranın yerine yenisini aldım, ama telefonun kapanmasıyla ilgili bir sorun oluştu. rastgele ve açmak için uzun zaman alır, her şey harika çalışıyor (facebook ve messenger uygulamaları dahil) ama yine birkaç saat sonra tekrar kapatır, telefonumu tamir etmeme yardımcı olabilir misiniz? Lütfen. teşekkür ederim. Not: sistemi şimdi yeniden başlatıp android ayarını yaptım ve aynı zamanda tüm ayarları fabrika ayarlarına sıfırladım, doğru şeyi mi yaptım yoksa yanlış bir şey mi yaptım?

Çözüm: Sorun fabrikada sıfırlamadan sonra bile devam ediyorsa, sorun büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Telefona takılı bir microSD kartınız varsa, bunu kaldırmayı deneyin, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Bu durumda, telefonu bir servis merkezine götürmenizi ve kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

S9 + Şarj Cihazına Bağlı Değilse Rastgele Kapanıyor

Sorun: Samsung Galaxy S9 + cihazım var. Cihazım tamamen iyi çalışıyordu ve sonra aniden kapandı. Her açtığımda, açıldıktan yaklaşık bir dakika sonra 30 saniye kapanacaktı. Ayrıca bu önyükleme döngüsü döngüsü sırasında pilin her defasında% 5-15 düşeceğini fark ettim. Şarj etmek için telefona takıldığında, telefonumun ~% 80 olduğu ve telefonun yayına girmeden önce% ~ 10 olduğunu belirtti. Telefonum takılıyken tamamen normal çalışıyor ancak şarjı ne zaman çıkarsam 30 saniye sonra kapanıyor. Pili, kapalı iken% 100'e şarj ederek kalibre etmeye çalıştım ve sonra açıp boşalmasına izin verdim ama telefonun pilin boşalmasına izin verecek kadar fişini çekemedim. Telefonumu fabrika ayarlarına sıfırlamaya çalıştım ve sonra telefonum 12 saat çalıştı ya da daha sonra aynı sorunlar yeniden başladı. Samsung sertifikalı bir üçüncü taraf tamircisine gittim (bunu söylediler) ve teşhis koydular ve hiçbir şeyin yanlış görünmediğini söylediler. Telefonumun iyi çalıştığını 12 saat boyunca bu teşhisleri yaptılar.

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama sorunu daha önce geçici olarak çözdüyse, tekrar yapmayı denemenizi öneririm. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandığında, önce telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeyin, ancak sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin. Bunu yaparsa, bu büyük olasılıkla arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanır, bu durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bir Yastık Altında Gecelik Şarj Sonra S9 + Açmıyor

Sorun: Merhaba, Samsung ve S9 + var. Bu yüzden telefonum, bir zamanlayıcı üzerinde bir podcast çaldığı yerde yastık altında bir gecede şarj oluyordu (bu kulağa kötü geliyor). sabahları sıcak ve yanıyordu. Normal soğumaya bekledim, sonra tekrar açmayı denedim ve şarj olmuyordu, şarj cihazının içinde olduğu zaman sıcak oluyordu. Zorla yeniden başlatma yöntemlerini denedim ama işe yaramadı . Telefonumu tamamen mu kızarttım yoksa bir çözüm var mı? lütfen yardım et

Çözüm: Telefonun yastığın altına yerleştirildiği zaman ortaya çıkan ısı birikimi nedeniyle telefondaki bir bileşenin hasar gördüğü anlaşılıyor. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S9 + Pil Aşırı Isınıyor

Sorun: Telefon sıcak havalardaydı, oda sıcaklığında telefon tuttuktan sonra kapatmaya çalıştı. Pilin aşırı ısındığını söyleyen telefon şarj olmayacaktır. Yeni bir batarya sorunu çözecek mi? Yanıyor ve güvenli modda çalışmayı denedim, ki bu hemen gider, ancak hemen kapanır.

Çözüm: Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Bu sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve hatalı bir bataryadan kaynaklanabileceğini kontrol etmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.