Çözüldü Samsung Galaxy S9 Ekran Rasgele Açılıyor

#Samsung #Galaxy # S9, bugün alabileceğiniz en iyi Android akıllı telefon modellerinden biri olarak kabul edilen Güney Kore devi tarafından bu yıl piyasaya sunulan en son amiral gemisi telefon. Telefon geçen yılki S8 modeliyle aynı tasarım yapısını takip ediyor, ancak önemli donanım güncellemeleriyle geliyor. Bu telefon, 4GB RAM ile birleştirilmiş güçlü Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemciyi kullanır ve herhangi bir uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlar. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S9 ekranını rastgele açacağız ve sorunla ilgili problemlerle karşılaşacağız.

Bu konuda bir Samsung Galaxy S9 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S9 Ekranı Rasgele Açılıyor

Sorun: Samsung Galaxy S9’um var. Geçen hafta boyunca, telefonumun batarya ömrü kısalıyor ve cebimde ısınıyor. Görünen o ki, hiçbir sebep yokken ekran açılıyor ve birkaç saniyede bir açılıyor. Bu, telefonun ısınmasına ve bataryanın bitmesine neden oluyor. Yazılımdan sıfırlama yaptım, AT&T mağazasına götürdüler, tanı cihazına bağladılar ve hiçbir donanım sorunu bulamadılar. Oradaki adam, en son OS güncellemesinden bir sorun olduğunu düşünüyor. Şu anda Android 8.0 sürümünde yaşıyorum ve mevcut güncelleme yok. Telefonumu kapattım ve tüm gece şarj cihazında bıraktım. Sabahları serin ve doluydu ancak bir kez açıldığında, ekran tekrar sık açılıyor ve pilim yarım saat içinde% 10 tükeniyordu. Yardıma ihtiyacım var!

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, yüklediğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefonu Güvenli Modda başlatmanız gerekir. Telefon bu modda çalıştığında, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalışmasına izin verilir ve bu sayede indirilen uygulamaların izole edilmesini kolaylaştırır. Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, sorun indirilen bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorunun Güvenli Mod’da bile devam etmesi durumunda telefon verilerinizi yedeklemeniz ve fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Sıfırlama tamamlandıktan sonra telefonunuza hiçbir uygulama yüklemeyin, bunun yerine sorunun devam edip etmediğini kontrol etmelisiniz.

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

S9 Yazılım Güncellemesi Yok

Sorun: Merhaba, Birleşik Krallık’ta yaşamaya rağmen yakın zamanda ABD’den yeni bir Samsung S9 aldım, AT&T markalı bir model ve Birleşik Krallık taşıyıcımla kesinlikle iyi çalışıyor ve bundan çok mutluyum. Ancak telefon, yazılım güncellemesi olmadığını ve kullanabileceğimi bilmediğimi söylüyor. Ben son derece teknik olmayan ve yanıp sönen aramaları değiştiriyorum Smart Switch ve anahtarlar bana tamamen yabancı. Bana telefon edebilir misin, belki de telefonumu en yeni işletim sistemine yükseltmemde yardımcı olacak bir bağlantı gönderebilir misin? En büyük korkum, (bu telefona son telefonumun tüm kişi verilerini ve diğer bilgilerini değiştirmem yaklaşık 4 saat sürdüğü için), bir şekilde haritalardan şifrelere her şeyi ayarladığımda bir yedeklemenin beni biraz Çıplak bırakabileceği. benim telefonumda whatsapp için! Umarım yardımcı olabilirsin.

Çözüm: Herhangi bir güncelleme alamamanızın nedeni, telefonun AT&T güncelleme sunucularına erişememesidir. Bu soruna neden olan faktörlerden biri, telefonun şu anda farklı bir taşıyıcıda çalışıyor olmasıdır. Telefon yazılımınızı güncellemek için Smart Switch kullanmanızı öneririz.

    Bilgisayarınızla uyumlu olan Samsung Smart Switch’i indirin ve yükleyin USB kablosunu bilgisayarınızdaki uyumlu bir USB bağlantı noktasına bağlayın. Kablonun diğer ucunu telefonunuza bağlayın. Cihazınız için gereken sürücüleri yüklemek için bilgisayarınıza bırakın. Bu işlem bilgisayarınızda birkaç dakika sürebilir ve Smart Switch’i açın ve bağlantı kurmasına izin verin. Aygıtınız için bir yazılım güncellemesi varsa, Smart Switch otomatik olarak sizden güncelleme yapmanızı ister. İstediğiniz zaman, gerekli dosyaları indirmeye başlamak için Güncelle’yi tıklatın. Güncelle’yi tıklatın. Devam etmek için Tamam’ı tıklatın. Güncelleme işlemi sırasında cihazınız kapanabilir ve birkaç kez açılabilir.

S9 Açılıp Kapatılmaya Devam Ediyor

Sorun: Sevgili Birisi, Fransa’dan bir Samsung S9 hakkında yazıyorum. 1 aydan daha eski olan telefonla ilgili sorun yaşıyorum. Bu sabah ani bir şekilde tam pili ile durdu ve bir daha asla açmak istemedi. “Volume plus + Home + Power Button” ı denedim, çalışmadı. Telefonumu şarj etmek için taktım, manipülasyonu yeniden düzenledim ve telefon göründüğü gibi açıldı (internetteki yorumlardan sonra), Kurtarma Menüsü. “Sistemi şimdi yeniden başlat”> girişini yapmaya çalıştım> ana ekran “SAMSUNG” açık ve “Sistem güncellemesini yükleme” diyen mavi bir ekran açıldı ve ardından “android güncelleme” komutu olmayan bir uyarı işareti belirdi. Daha sonra “Fabrika ayarlarına sıfırlama” yı denedim> telefon kapanmadı, ana ekran görünmeye devam etti ve ardından siyah ekran / ana ekran… vb. Cihazı şarj cihazından çıkardım ve sanki cihaz derhal kapandı hiç pili yok. Cihazın fişini çektim, “Volume plus + Home + Power Button” ı yaptım: tekrar “Sistem güncellemesini yükleme” den bahsediyor ve ardından bir ölü android ve “komut yok” şeklinde bir uyarı işareti beliriyor. Daha sonra “Sistemi şimdi yeniden başlat” yaptım. İŞE YARADI. Telefon kapanıp açıldı ve PIN kodunu açma ekranı belirdi. AMA ŞİMDİ, sorun şu ki, telefon hiçbir şey yapmadan tekrar tekrar açıp kapanmayacak. Ve eğer onu şarj cihazından hiç çıkarmazsam, TÜMÜNDE çalışmıyor. Bu önemli bir konu… Olası yardımınız ve zamanınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm: Bu sorun büyük olasılıkla düzgün çalışmayan bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey telefonu kurtarma modunda başlatmak ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.