Çözüldü Samsung Galaxy S9 Ekranı Beyaz

#Samsung #Galaxy # S9, bugün piyasada bulunan en iyi amiral gemisi cihazlarından biridir. Telefonun, her ikisi de benzer bir tasarım yapısını paylaşan geçen yılki S8 modelinden birkaç kozmetik değişikliği var. S9'u daha iyi bir telefon kılan, kaputun altında yükseltilmiş bileşenleri kullanmasıdır. Bu model artık 4GB'lık kullanılabilir RAM'iyle eşleştirildiğinde cihazın herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştırmasına olanak tanıyan güçlü Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemcisini kullanıyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde Galaxy S9 ekranını ele alacağız beyaz sorun ve diğer ilgili problemler.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S9 Ekranı Beyaz
  • S9 sadece ekran değiştirildikten sonra şarj cihazına bağlandığında yanar
  • S9 Bıraktıktan Sonra Açmıyor
  • S9 Uyku Modundan Uyanmıyor

S9 Ekranı Beyaz

Sorun: Merhaba, LÜTFEN bana yardımcı olabilir! Görünmez bir sebepten dolayı, S9 ekranım beyaz ve gri (dalgalı dalgalı çizgiler gibi) gitti ve sıfırlamaya ya da pili yeniden şarj etmeye çalışsam bile hareket etmeyecek. Tüm tatilim ve kıymetli yeni fotoğrafların üstünde ve başka yerlerde yedeklenmedi. Başka hiçbir şey olmasaydı fotoğraflarımı çaresiz bırakıyorum. Herhangi bir uygulamaya veya ayarlara erişemiyorum, beyaz / gri ekran büyüyecek. Bir teknisyenin, tüm fotoğraflarımı tamir etmeden önce sileceği korkusu gibi bir çözümün olduğunu umuyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Eğer yardım ederse ekranın resmini e-postayla gönderebilirim

Çözüm: Telefonda saklanan verileri kurtarmanın en iyi yolu, cihazı Smart Switch çalışırken bir bilgisayara bağlamaktır. Telefon algılanırsa, telefon verilerinizi alabilirsiniz. Ancak, Akıllı Anahtar telefonunuza bağlanamıyorsa, telefonun ekranını alabilmenin tek yolu, telefonun ekranının sabitlenmesidir. Ekranın zaten hatalı olduğu ve değiştirilmesi gerektiğine dair bir olasılık var. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S9 sadece ekran değiştirildikten sonra şarj cihazına bağlandığında yanar

Sorun: İyi günler, Telefonum donuyor ve titriyordu, giriş yaptım ve ekranın değiştirilmesi gerektiğini söylediler. Ekran değiştirildikten sonra hala aynı sorunu yaşıyorum ve şimdi telefonun tamamen kapanacağı ve yeni bir sürümü indirmeyi, yeniden başlatmayı veya kapatmayı denediğinizde “Samsung logosu” nu gösterdiği bir ek var. hala değişiyor. Sadece şarj cihazında her zaman açık kalmayı başarıyor. Telefon bataryanın% 100 veya% 50 ve altında olup olmadığını kapatır. Ayrıca, ekranın değiştirilmesinden sonra telefonumun artık parmak izi seçeneğine sahip olmadığını fark ettim. Bu yüzden telefonumda neyin yanlış olduğunu bilmek istiyorum.

Çözüm: Maalesef bu zaten donanımla ilgili bir sorun gibi görünüyor. Şu anda yapabileceğiniz tek sorun giderme adımı, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Sorun devam ederse, telefonu tekrar servis merkezine götürmeniz gerekir.

S9 Bıraktıktan Sonra Açmıyor

Sorun: Smobile galaksimi S9'u şarj etmek için bir masaya koydum. İyi çalışıyordu. Bir Lil sonra telefonumu zeminde buldum ve ekran siyah üzerine sıkışmıştı, ancak bildirim ışıkları açıktı ve telefonumun açıldığını ve titreşimi duyduğunu duyabiliyordum. Google, sorunumu nasıl giderebileceğimi ve ses azaltma düğmesine bastığını söyleyen bir forum buldum. Küçük yeşil yeniden başlatılana kadar herkes aynı anda güç düğmesine basıyor. Onu hiç görmedim ve şimdi telefonum açılmıyor bile

Çözüm: Düşüş, telefonun ekranına zarar vermiş gibi görünüyor. Aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulayarak başka bir faktörün soruna neden olup olmadığını kontrol etmeye çalışabilirsiniz.

  • Telefonu bir duvar şarj cihazına bağlayın, ardından en az 20 dakika şarj edin. Telefonu yeniden başlat.
  • Telefonun kurtarma modunda başlayıp başlamayacağını kontrol etmeye çalışın. Ekran bu modda çalışıyorsa, buna bir yazılım hatası neden olabilir. Bu modda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

S9 Uyku Modundan Uyanmıyor

Sorun: Galaxy S9'ım daha düşük parlaklık ayarlarındayken, ekranın üzerinde yeşil bir renk var ve parlaklık yanıp sönüyor. Ayrıca, ekran kilitlendiğinde, sporadik olarak tekrar açamıyorum. Sadece beyaz yanıp sönecek ve siyaha dönecek. Bildirim / şarj ışığı yanıyor ve hala ses çıkıyor, ancak ekran açılmıyor. Yaklaşık 20 dakika oturmasına izin vermeliyim ve sonra bazen ekrana geri dönebiliyorum. Bir yazılım güncellemesinden sonra, her iki problem yaklaşık 2 hafta boyunca durdu, ancak daha sonra bir intikamla geri döndü. Fabrika sıfırlaması hiçbir şey yapmadı. Yapabileceğim bir şey var mı, yoksa benim telefon tost mı? Yardım et!

Çözüm: Bir fabrika sıfırlaması yaptıktan sonra sorun hala devam ederse, bunun nedeni büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmaktadır. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.