Çözüldü Samsung Galaxy S9 Kamera Fotoğrafları Siyah

Mükemmel kalitede fotoğraflar çekebilen bir akıllı telefon arıyorsanız, DxOMark derecelendirmelerinde yüksek puan alan #Samsung #Galaxy # S9’u almayı düşünmelisiniz. Bu telefon, f / 1.5 ve f / 2.4 değişken diyafram açıklığına sahip çift piksel 12MP arka kamera ile donatılmıştır. Bu, telefonun parlak veya loş ışık koşullarında harika çekimler yapmasını sağlar. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S9 kamera fotoğraflarının siyah sorun ve diğer ilgili sorunlarla uğraşacağız.

Samsung Galaxy S9 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S9 Kamera Fotoğrafları Siyah

Sorun: Arka arkaya 3 veya 4 fotoğraf çekiyorum, galeride görüntülemek için resmi tıklıyorum, en son resim net ve iyi görünüyor, ancak daha sonra çektiğim diğer çift resimleri görmek için sola kaydırdığımda siyah olarak (ve hiçbir şey görüntüyü göstermeyecek, birçok şey denedi). Sonra, tam ekran yerine bir resim modunda küçük resim stili galeriyi getirmek için sol üstteki geri okunu tıklıyorum ve TÜM resimler orada görünüyor, ancak hepsi ÇOK düşük kalite (standarttan daha az , HD olmayan kalite…. gerçekten düşük kalite, bulanık). Bu yüzden en son resmi silmeyi deniyorum (tam ekran modunda iyi görünen resim), kamera uygulamasını kapatıp tekrar açıyorum, sonra bir sonrakini iyi görüntüleyebiliyorum ama bundan önce hiç yok (ve bir tane) Gördüğüm kadarıyla mükemmel kalitede.Önbelleği temizleyerek yaptığınız öneriyi yapmaya çalıştım ama bu yardımcı olmadı.Veriyi silecek tam bir sıfırlama yapmamaya çalışıyorum … Herhangi bir düşünce?

İlgili Sorun: S9 ile kamera sorunu. Fotoğraf çektikten sonra (yaklaşık 2-3), son çekilen fotoğraf (ilk fotoğraf) görünmeye devam eder, ancak önceki fotoğraflar kaybolur, fotoğraf siyahtır (fotoğraf çekilmemiş gibi). Sonra bu karartma fotoğrafları silindikten sonra, ilk fotoğraf da kaybolur. Belki de neyin yanlış olduğunu söyleyebilirsin? teşekkür ederim!

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, sorunun Galeri veya Kamera uygulamasındaki bazı bozuk verilerden kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Telefonun uygulama yöneticisine gidin, ardından hem Galeri hem de Kamera uygulamalarının önbelleğini ve verilerini temizleyin. Bu yapıldıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin. Varsa, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını uygulayın. Her adımı gerçekleştirdikten sonra sorunun hala devam edip etmediğini ve bir sonraki adıma geçin.

    Takılıysa, telefonunuzun microSD kartını çıkarın. Telefonu Güvenli Modda başlatın. Sorun bu modda mı oluşuyor? Yoksa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Yazılım Güncellemesinden Sonra S9 Fotoğrafları microSD Karta Kaydedemiyor

Sorun: Samsung S9’um vardı. Ve birkaç gün önce samsung’umu en son güncellemeye güncelledim. Bundan sonra SD kartıma herhangi bir fotoğraf kaydedemiyorum. SD karta kaydetmek için ayarları değiştirdiğimde, fotoğrafları her zaman sd karta kaydedemediğimi ve dahili depolamanın varsayılan depolamaya ayarlandığını belirten bir bildirim olacaktır. Bana yardım eder misiniz?

Çözüm: microSD kartı telefonunuzdan çıkarmayı deneyin, ardından hem güç hem de ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak yumuşak bir sıfırlama yapın. Telefon başladıktan sonra microSD kartı takın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Sorun devam ederse, yeni bir kart alıp telefonunuzda kullanarak microSD kartın soruna neden olup olmadığını kontrol etmeye çalışın. Bu işe yaramazsa, sorunun muhtemelen güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırılmamış eski yazılım verilerinden kaynaklanması muhtemeldir. Telefon verilerinizi yedeklemeniz ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir.

S9 Ağır Çekimde Kayıt Yaparken Kareleri Düşürme

Sorun: Videoyu 240 fps’de Ağır çekimde kaydettiğimde kareler düşüyor. Kaydedilen videoyu oynatırken, kekemelik ve hiç de pürüzsüz ve akıcı değil. SD kartla ilgili sorunu ortadan kaldırmak için cihaza kayıt yapıyorum. Ekran çözünürlüğünü WQHD + olarak değiştirdim. Ortak bir konu gibi görünüyor. Aynı problemden dolayı yepyeni s8’imi geri verdim. Bunun yerine bir s9 var, bunu denemek daha iyi olurdu … ama hayır.

Çözüm: Bu, ağır çekim video çekerken gereken büyük miktarda veri işlemeye ayak uydurmaya çalıştığı için telefon yazılımı ile ilgili bir sorun gibi görünüyor. Bu sorunu gidermenin en iyi yolu, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra bir ağır çekim video çekmeniz gerekir. Sorun ortaya çıkmazsa, indirdiğiniz bir uygulama veya bir yazılım hatası olabilir. Sorun devam ederse, Samsung tarafından bu sorunu giderecek bir güncellemenin yayınlanmasını beklemeniz gerekecektir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.