Çözüldü Samsung Galaxy S9 + Pil Tamamen Drenaj Sonra Şarj Değil

#Samsung #Galaxy # S9 +, mükemmel bir amiral gemisi telefonu olan bu yıl sadece güçlü ve mükemmel özelliklerle dolu değil, aynı zamanda güzel bir şekilde tasarlandı. Telefon, çeşitli multimedya içeriklerinin görüntülenmesi için harika bir büyük 6,2 inç Super AMOLED ekrana sahiptir. En yeni Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemcisini kullanır ve 6GB RAM ile herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştırmasına izin verir. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S9 + 'nın pili tamamen boşalttıktan ve diğer ilgili problemlerden sonra şarj edilmemeye başlayacağız.

Bu konu için bir Samsung Galaxy S9 + veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • S9 + Pil Dolu Tamamen Dolduktan Sonra Şarj Edilmez
 • S9 + Kesintili Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor
 • Islak Olduktan Sonra S9 + Açmıyor

S9 + Pil Dolu Tamamen Dolduktan Sonra Şarj Edilmez

Sorun: Merhaba Guys, benim çok pahalı galaksim 9 Plus AT TÜM şarj değil. Hiçbir şeye cevap vermiyor. Hiçbir şey değil. Bu tatile gittikten sadece 5 gün sonra olduğu için çok üzüldüm, sadece 4 hafta içinde Avustralya'ya (yaşadığım ve satın aldığım yer) geri dönüyorum. Bu telefonu satın aldığımdan dolayı ne kadar sinirlendiğimi anlatamam, şimdi de tatildeyim ve herhangi bir resim çekemiyorum, kimseyle konuşamadığımdan ve yalnız seyahat edememden söz etmiyorum. Neyse, sadece başkalarının kullanıcılarına olan bir şey olup olmadığını sormak istiyorum? Temelde benim telefonum düz gitti ve geri aldım ve şarj cihazına bağlandığında şarj olmazdı. Tüm ipuçlarını dene, işe yaramadı. Görebildiğim kadar cehennemdeyim ve umarım telefonu geri alabilirim ve paramı geri alabilirim ve elbette iPhone'ları kullanmanın 8 yıl boyunca hiçbir sorun yaşamadığım için Apple'a döneceğim. Zaman ayırdığınız için teşekkürler

Çözüm: Bir telefonun pili tamamen boşaldığında, şarj cihazına bağladığınızda yanıt vermesi biraz zaman alır. Telefonunuzu şarj etmek için bir duvar şarj cihazı kullanıyorsanız ve 20 dakika sonra yanıt vermiyorsa, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam edin.

 • Telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kullanarak temizleyin. Şarj işleminde sorunlara yol açabileceğinden, bu bağlantı noktasında sıkışmış olan kir veya kalıntıları temizlediğinizden emin olun.
 • Telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin.
 • Telefonu şarj etmek için kablosuz bir şarj cihazı kullanmayı deneyin.

Telefonun yanıt vermemesi durumunda, arızalı bir donanım bileşeninin neden olabileceği bir servis merkezinde kontrol etmeniz gerekir.

S9 + Kesintili Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor

Sorun: Merhaba, günaydın. Telefonum bir S9 + 2018.% 50 pil ile geldi, kullanıldı,% 0'a ulaştı,% 100 şarj etti ve kullanmaya başladı, ancak hala SIM veya micro SD olmadan. Güncellemem gerektiğini söyleyen bir bildiriyi kaçırdım, ama geceye koydum. Saat 2:00 ile 05:00 arasında yapılacaktı, eminim ki doğru zamanı belirledim, ama iyi olmayabilir. Saat 9: 30'da onu almaya gittim ve sanki açıkmış gibi ekrandaydı, “Samsung” ve cep telefonunun adı (“Tipik güç ekranı”). Pilin% 86'sını bıraktım. Bu ekranı geçemediğimden, sıfırlamayı zorlamak için ses seviyesini ve düğmeyi bastım. Dışarı çıktı ve artık başlamadı. Tüm tekniklerini farklı tuş kombinasyonlarıyla denedim, ama hiçbiri işe yaramadı. Cep telefonu başlamayacak ve hiçbir şeye tepki yok. Yüke koydum ve hiçbir şey olmuyor. O ne olacak? Bana bir rozeti kısık veya bir batarya arızası olmuş olabilir. Ancak, güncellemenin başlatılmış olabileceğini düşünüyorum ve kapattığımda sistem çöküyor. Ben bunu Panama'da aldım ve Arjantin'de yaşıyorum, garantiyi uygulamak için bir yol arıyorum, ama bu arada işe koyulmaya çalışıyorum. Garantiyi geçersiz kılmadan başka neler yapabilirim? Cevaplarınız için teşekkür ederim

Çözüm: Şu anda bu sorunu düzeltmenin en iyi yolu, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Telefonda kayıtlı herhangi bir veri varsa, işlemin silineceğini unutmayın.

 • Telefonu kapat.
 • Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
 • Yeşil bir Android logosunu gördüğünüzde, tüm tuşları serbest bırakın ('Sistem güncellemesini yükleme', Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
 • 'Silme verileri / fabrika ayarlarına sıfırla' seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
 • Seçmek için Güç düğmesine basın.
 • 'Evet – tüm kullanıcı verilerini sil' vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın.
 • Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
 • Fabrika sıfırlaması tamamlandığında, 'Şimdi sistemi yeniden başlat' vurgulanır.
 • Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Islak Olduktan Sonra S9 + Açmıyor

Sorun: Merhaba. Samsung Galaxy S9 + cihazım var. Ben bir yüzme havuzuydu ve çoğunlukla sudan, ama bir veya iki kez su altında, 1 m'den daha derin olmayan bir kaç kez kullandım. derinliği. Nem dedektörü açıldı ve daha sonra kapattım, ama şimdi açılmayacak, yaklaşık bir saat güneş altında tuttum ve birkaç saat sonra saç kurutma makinesi ile kurutdum. Hala açılmıyor ve şarj olmuyor. Lütfen yardım et.

Çözüm: Telefonu güneşin altına yerleştirmek, yüksek sıcaklık telefonun aküsüne zarar vereceğinden iyi bir fikir değildir. Bunun yerine yapmanız gereken şey, telefonun en az 48 saat boyunca bir torba pirinç içine konarak kuru kalmasını sağlamaktır. Pirinç, telefondaki mevcut nemi emecektir. Bu yapıldıktan sonra, telefon şarj portunda herhangi bir kalıntı bulunmadığından emin olun. Gerekirse, bu bağlantı noktasını bir basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Duvar şarj cihazını kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj edin, ardından telefonun açılıp açılmadığını kontrol edin.

Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.