Çözüldü Samsung Galaxy S9 Proximity Sensör Yazılım Güncellemesinden Sonra Çalışmıyor

#Samsung #Galaxy # S9, Güney Koreli şirketin geçen yılki S8 modelini geliştiren en yeni amiral gemisi telefonu. Daha iyi bir işlemci ve kamera gibi birkaç dahili yükseltmeye sahipken öncekiyle benzer bir tasarımı paylaşıyor. Bu, atılan her şeyi kolayca işleyebilen güçlü bir cihazdır. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra Galaxy S9 yakınlık sensörünün çalışmadığını ele alacağız.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Yazılım Güncellemesinden Sonra S9 Yakınlık Sensörü Çalışmıyor

Sorun: Merhaba ben S9 apprx aldım. 3 ay önce. İyi çalışıyordu. Yazılım güncellemesinden yaklaşık 8-10 gün sonra telefonumun otomatik döndürme ve yakınlık sensörü çalışmıyor. Ayrıca kendini yeniden başlatıyor. Başlangıçta günde 1 ila 2 kez yeniden başlatıldı, ancak şimdi sık sık yeniden başlatılıyor. Yazılım güncellemesinden sonra yeni servis sağlayıcımın ayarlarını kullanmak için telefonu fabrika ayarlarına sıfırlama konusunda bana bazı bildirimler veriyordu. Basit yeniden başlatmadan bölüm önbelleğini temizlemeye ve fabrika ayarlarına sıfırlamaya kadar her şeyi denedim. Hala otomatik döndürme ve yakınlık sensörü çalışmıyor. Yeniden başlatma sorununu bilmiyorum çünkü fabrika bir saat geri sıfırladı, bu yüzden kontrol etmek için beklemek zorunda kalacak.

Çözüm: Bir yazılım güncellemesinden sonra bunun gibi sorunlar meydana geldiğinde yapılacak en iyi şey fabrika ayarlarına sıfırlamadır, çünkü geride kalan eski verilerin soruna neden olabileceğini ortadan kaldırır. Telefonun önbellek bölümünü zaten sildiğiniz ve hatta sorun devam ederken fabrika ayarlarına sıfırlama yaptığınızdan, bunun hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanma olasılığı vardır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve cihaz hala garanti kapsamında olduğundan kontrol ettirmek.

Logo Göründükten Sonra S9 Yeniden Başlıyor

Sorun: Bu yüzden bir ay önce S9 probumun bir lil gibi pilini değiştirdim ve telefonum yaklaşık bir ay boyunca iyi çalışıyor, bu yüzden bilgisayarımda bir otomatik kök programı ile köklenmiştim ve her şey iyiydi ama sonra yeniden başlattım Bir gün harekete geçti ve bu benim sorunum başladığında, daha sonra bir önyükleme döngüsüne girdi, sanırım yeniden başlatılmadan galaksi s9 ekranını geçmeyecekti ve aynı zamanda sadece kurtarma moduna geri dönecekti. Mod hiç bu yüzden bir lil araştırma yaptım ve ondan toplamak ben stok yazılımını kökünden sökmek ve önyükleme sorununu düzeltmek için gerekli oldu, bu yüzden sammobile gitti ve firmware var ve odin üzerinden flaş ve her şey pürüzsüz gitti ve iyi çalıştı tekrar iki hafta ya da öylesine ve ben bir süre bir gece oldu ve sonra ben çalıştırmak için bir işim vardı, bu yüzden eve var zaman ben benim cebimden çıkardı ben hangi kapalı olduğunu fark ettim Ben ayrılmadan önce şarj garip neden oldu ve ben sadece kısa bir süre gitmişti bu yüzden tu denedim Rning on ve bu galaksi s9 ekran var ve kapatıldı o zaman hiç açmazdı, bu yüzden ben tekrar önyükleme döngü başladı ve tekrar hiçbir kurtarma sadece indirme modu ama şimdi önyükleme yaptım taktım döngüler veya takılı olduğunda kurtarma gider, bu yüzden tekrar parladı ve birkaç yeniden başlatmadan sonra nihayet kurtarma ekranına ulaştım önbelleği sildim ve telefonu sildim ve sonunda android’e önyükleme yaptım ama takılı olmadığı sürece hala kalmayacak ve sonra eve döndüm s9 ekranına önyükleme yaptığını gördüm ama s9 ekranına gitmek yerine, şimdi açmak için kurtarma ekranında duran android ile s9 ekranından mavi ekrana gidiyor bir ya da iki saniye sadece kapanır ve tekrar tekrar yapar, indirme moduna gider, ancak kurtarma olmaz, ancak oh evet takılı olmadığı sürece hiçbir şey yapmaz ve bu başladığında ekranın hemen önünde yeşil yeşil çizgiler olur. kapanıyor ama ekran görünüyor nd kurtarma içine gitmek istiyorum ama yine de indirme modunda iyi görünüyor ben hiçbir sonuç yok birkaç kez yanıp sönen denedim bu yüzden u benim için herhangi bir tavsiye var çünkü ben çok takdir ediyorum ve teşekkür ederim.

Çözüm: Ne yazık ki bu sorun, aygıttaki her yazılım sorun giderme adımını zaten tükettiğiniz için zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanıyor. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S9 Rastgele Donma

Sorun: Telefonumla yaşadığım sorun, telefonumu birkaç saatliğine her indirdiğim ve sonra kullanmayı denediğimde, beni dondurmaya başlıyor ve sinir bozucu oluyor. Telefonumu aldıktan sonra yaklaşık bir hafta gibi bu sorunu yaşamaya başladım. Aslında tekrar normal çalışmaya başlamak için yaklaşık birkaç dakika sürer ama bu normal bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü galaksi telefonların eski sürümlerine sahip oldum ve bu tür bir sorun yaşamadım. Daha sonra her şey iyi çalışıyor, sadece birkaç saat kullanmayı bıraktığımda. Fabrika ayarlarına sıfırlama yaptım ve önbelleği de temizledim, ancak yine de aynı sorunu yaşıyorum. Yeni bir telefon almak dışında herhangi bir öneri ??

Çözüm: Telefonunuzda takılı bir microSD kart var mı? Varsa, çıkarmayı deneyin. Ayrıca kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi gerçekleştirmelisiniz. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza hiçbir uygulama yüklemeyin. İlk önce sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeniz gerekecektir. Eğer öyleyse, bu zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir, bu durumda telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

S9 Cihazı Aşırı Isınma Hatası

Sorun: Bir ay önce telefonumu Samsung S9 64GB aldım ve şimdi çok fazla sorun yaratıyor, garantim var ve şikayet edebilirim ama ilk önce kendi başıma bir şey yapmak istiyorum .. Yani sorun şu ki “Cihaz aşırı ısındığı için uygulamalar açılmayacak” Ben sorumlu olan ve işleri çok dikkatli yapan bir kişiyim. Telefonumu çok dikkatli kullandım ve cep telefonumu bile sıfırladım .. Ama yine de hiç faydası yok, 64GB alanınız olsa bile tüm uygulamaları sildim, lütfen bana bir çözüm önerin.

Çözüm: Sorunun, yüklediğiniz uygulamalardan biri veya bir sistem hatası nedeniyle oluşma olasılığı vardır. Bu sorunu gidermek için telefon verilerinizi yedeklemeniz ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Hala hata mesajı alıp almadığınızı kontrol etmeyi deneyin. Hala görünüyorsa, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.