Çözüldü Samsung Galaxy S9 Rastgele Müzik Çalıyor

#Samsung #Galaxy # S9, son zamanlarda piyasaya sürülen amiral gemisi bir telefon olup, S8 tasarımına benzer ancak yükseltilmiş donanım bileşenlerini kullanır. Bu model şimdi, 4GB RAM ile birleştirilmiş birden fazla uygulamayı sorunsuzca çalıştırmasını sağlayan en yeni Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemciyi kullanıyor. Hala çeşitli multimedya içeriğini görüntülemek için harika kılan aynı 5,8 inç Süper AMOLED Infinity Ekranı kullanır. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S9 ile rastgele müzik ve diğer ilgili sorunları oynarız.

Bu konuda bir Samsung Galaxy S9 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S9 Rastgele Müzik Çalıyor

Sorun: Merhaba Son zamanlarda Samsung Music’im rastgele kendi müziğimi çalmaya başladı. Aynı zamanda ses seviyesiyle de çalar ve ya müzik patlatır ya da yumuşakça çalar; Uygulamayı bir kez durdurdum ve iki gün sonra telefonumu yeniden başlatana kadar sorun durdu. Artık uygulamayı durduran gücün yalnızca geçici bir çözüm olduğunu biliyorum ve şimdi daha kalıcı bir çözüm arıyorum. Telefonumda oyun yok ama birçok farklı mesajlaşma servisi var. Lütfen yardım et.

Çözüm: Müzik çalar uygulamasını kullanmadığınız sürece telefonunuz kendi başına müzik çalmamalıdır. Bu sorunu gidermek için yapmanız gereken ilk şey, indirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Telefonu Güvenli Modda başlatın. Yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalışmasına izin verildiğinden, telefonu bu modda başlattığınızda indirilen bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmek kolaydır. Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, o zaman bu uygulamanın ne olduğunu bulup kaldırmanız gerekir.

Sorunun hala Güvenli Mod’da olması durumunda, telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından aşağıda listelenen adımları uygulamanızı öneririm.

    Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yapın.

S9 Rastgele Sesi Çalmayı Durduruyor

Sorun: Merhaba, bugün yeni başladı. Sadece videonun olduğunu düşündüm ama şarkıları denedim, o yüzden de oradan ayrıldı. Güç tasarrufu modu etkin değil. Bu gerçekleşene kadar performans modundaki ayarları hiçbir zaman değiştirmedim ancak geri döndüm. Telefonu yeniden başlatmayı denedim ve yardım etmedim. Telefonumu hiç ıslatmadım veya düşürmedim. Ne olabileceğini bilmiyorum. Her zamanki gibi denedim, ilk önce ses ayarları gibi denerdim. Bilgisayarlarda lisans derecem var, bu yüzden kontrol edilecek ilk şeyleri biliyorum. İnternette başkalarının da aynı konuyla ilgili yayınladıklarını gördüm ve hiçbir zaman düzelmediler ve gönderileri yıllar önceydi. Başka bir siteydi. Herhangi bir yardım için teşekkürler.

Çözüm: Şu anda yapmanız gereken ilk şey, telefon Güvenli Mod’da başlatıldığında sorunun olup olmadığını kontrol etmektir. Telefon bu modda çalışırken gerçekleşmezse, indirmiş olduğunuz bir uygulamadan kaynaklanmış olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorunun Güvenli Mod’da bile devam etmesi durumunda telefon verilerinizi yedeklemeniz ve fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir.

S9 Ses Bildirimi Yok

Sorun: Kısa mesaj bildirimim çalışmıyor. Bütün sabah işe yaradı ve öğleden sonra telefonumu tutuyordum ve parmaklarım ekrandaydı. Bir metin aldım ve ekran aydınlandı ve parmaklarım ekrandayken mesajı açtı ve aşağı bakıp tuhaf bir menüde olduğumu bilmiyordum. Geri adım attım ve şimdi bir mesaj aldığımda çanlar çalmayacak. Tüm ses seviyelerini, tüm bildirim ayarlarını kontrol ettim, bulabildiğim her menüye gittim, her şey olması gerektiği gibi. Yeniden başlattım, tamir etmedim, pili birkaç dakika çıkardım, tamir etmedim. Bu beni sana getirdi! Bu sorunu çözdüm ve benimki gibi bir şey bulamadım. Bir e-posta aldığımda veya telefon aldığımda telefonum çalıyor, sadece kısa mesajlar var. Fabrika ayarlarına sıfırlamak zorunda kalmamayı çok isterim

İlgili Sorun: Zil sesimi ve gelen birkaç aramanın ardından ayarlayın. Sessizliğe gider, birçok aramayı özlüyorum, bu 6 aylık bir not 8, bir kez Verizon adlı kez iki kez Verizon’daydım ve Samsung temsilcisi ile en iyi alış ve konuşmak için, hepsinin düzelttiklerini düşündüm. Birkaç saat sonra telefonum sessizleşmeye başladı ve ben ona dokunmadım !!

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun ses ayarının maksimum seviyeye ayarlanmış olduğundan emin olmaktır.

    Telefonun Standart Modda çalıştığından emin olun. Uygulamalar ekranına gidin Ayarlar ve ardından Ses ve titreşim üzerine dokununTap Hacmi Kaydırıcıyı Zil Sesi, Medya, Bildirimler ve Sistem için maksimum seviyesine sürükleyin.

Sorunun devam etmesi durumunda, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam edin.

    Telefonu Güvenli Modda başlatın. Sorun bu modda mı oluyor? Eğer değilse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Telefon verilerinizi geri alın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

S9 Sesin Ayarı Yok

Sorun: Merhaba, telefonumun zil sesleri çaldığını belirlemeye başladım. Neredeyse hiç delirmiş olmamdan önce bunu hiç duymamıştım ama müzik için bir kulağım var ve bu beni deli ediyor. Büyükannemin büyük piyano gibi 50 yılda ayarlanmamış gibi geliyor! Bu benim cep telefonumun tuşlardan zil çalması gerekmiyor, ama beni her ne zaman bir metin veya çağrı gelirse çevrimiçi olarak cevaplamama neden oldu ama beni hiç kimsenin bu sorunu yaşamamış gibi görünüyor. Düşünebildiğim tek şey neredeyse 2 ay önce suya bırakmak ama kurumaya kadar ilk olarak şarj etmekten başka tamamen iyi bir durum olduğunu biliyorum. Herhangi bir hasar belirtisi göstermeleri iki hafta sürdüğünü söylüyorlar. Eğer belki de olmayacak olsaydı, şimdiye dek Sorunları göreceğimi düşünecektim. Yani… .bir fikiriniz çok takdir edilecektir! Teşekkürler

Çözüm: Sorunu çözmenin en hızlı yolu telefon verilerinizi yedeklemek ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Varsa, telefon hoparlörü düzgün çalışmıyor olabilir. Bu durumda servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.