Çözüldü Samsung Galaxy S9 Son Yazılım Güncellemesinden Sonra Yanıt Vermiyor

#Samsung #Galaxy # S9, bu yıl Güney Koreli şirket tarafından piyasaya sürülen en yeni iki amiral gemisi modelinden biri. Bu telefon, büyük S8 + modeline kıyasla daha küçük olan 5.8 inçlik Super AMOLED ekranıyla kolayca ayırt edilebilir. Başlık altında en yeni Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemci ve birden fazla uygulamanın sorunsuz çalışmasına izin verecek kadar güçlü 4GB RAM bulunuyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S9'un en yeni yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra yanıt vermemesi ile başa çıkacağız.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S9 Son Yazılım Güncellemesinden Sonra Yanıt Vermiyor
  • Islak olduktan sonra S9 Ekran Yanıt Vermiyor

S9 Son Yazılım Güncellemesinden Sonra Yanıt Vermiyor

Sorun: Son yazılım güncellemesinden (geçen hafta) sonra her şey yanıt vermedi. Galeride video çekerken videoları oynatamıyorum. Tüm bu, oynatma tıklandığında “dosya bulunamadı” olduğunu gösterir. Ayrıca bazı ayar özellikleri girilirken sayfa çöküyor ve beni ana ekrana gönderiyor. Messenger'da olduğu gibi, bir fotoğrafı paylaşmaya çalıştığımda ekran bir noktalama işareti ve fotoğrafsız gri renkte geliyor. Daha fazla sorun var ama bunlar üzerinde sorularım var.

Çözüm: Bu soruna bir yazılım aksaklığı neden olmuş gibi görünüyor. Telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin, çünkü bu genellikle sorunu çözer. Sorun devam ederse, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına devam edin.

  • Telefonun microSD kartı çıkarıldığında sorun olup olmadığını kontrol edin. Bu sadece bir microSD kartınız kuruluysa geçerlidir. Sorun oluşmazsa, bozuk bir microSD karttan kaynaklanabilir.
  • Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin. Telefonunuzu yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.
  • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Islak olduktan sonra S9 Ekran Yanıt Vermiyor

Sorun: Merhaba, Samsung s9 haftasonunda tuvalete düştü. Çabucak aldım ve kurutdum. O zaman çalıştı, o zaman bir gecede bıraktım. Sabah açıktı ve ben onu açtım ve şifreleme koduma girmeye çalıştım ama klavye işe yaramadı ya da orta ev düğmesi… Telefonda sigorta var, ekran satın alındıktan hemen sonra parçalandı ve sigorta ile değiştirildi. Hafıza kartıma kaydedemediğim fotoğrafların vb. Gönderilmesinden mutlu oluyorum, gerçekten kaybetmek istemiyorum… telefonumu düzeltmenin veya en azından fotoğrafımı çekmenin herhangi bir yolu var mı? Şifreleme nedeniyle dizüstü bilgisayara aktarılmayacaklar… teşekkür ederim

Çözüm: Bu su geçirmez bir telefon olmasına rağmen hala bu soruna neden olduğundan şüphelenen cihaza su girme olasılığı var. Bu özel durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonu kuruyana kadar bir mikrofiber bez kullanarak silmek. Sonra telefonu en az 48 saat bir torba pirinç içine koyun. Pirinç telefonun içindeki nemi emecektir. 48 saat geçtikten sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol etmeyi deneyin. Gücü azaltarak pilin şarj edilmesi gerekiyorsa, önce bunu yapmalısınız. Sorun devam ederse, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.