Çözüldü Samsung Galaxy S9, Yazılım Güncellemesinden Sonra Çıkrık İle Asma Kilitte Kaldı

#Samsung #Galaxy # S9, bugün alabileceğiniz en iyi amiral gemisi Android modelinden biri olarak kabul edilir. Sadece iyi performans göstermeyen, aynı zamanda tonlarca özelliğe sahip bir telefon istiyorsanız, bu model tam size göre. Bu cihazın en iyi özellikleri arasında 5.8 inç Super AMOLED ekran, Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemci, 4GB RAM ve 12MP kamera yer alıyor. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunların ardından asma kilitle sıkışmış Galaxy S9’u ele alacağız.

Samsung Galaxy S9 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

S9 Yazılım Güncellemesinden Sonra Çıkrık İle Asma Kilitte Kaldı

Sorun: Samsung galaxy S9’um bana bir güncelleme olduğunu bildirdi, bu yüzden devam ettim ve güncelledim. Tüm güncellemeleri yaptım ve her zamanki gibi yeniden başladı, şifremi girmemi istedi, ben de yaptım. Bundan sonra, normalde bir veya iki dakika boyunca açılan asma kilit ve etrafındaki mavi / yeşil çıkrık görüyorum, ancak 9 saat önce güncellemeden sonra yeniden başlatmaya çalıştığımdan beri dönmeyi bırakmadı! Ne denersem deneyim telefonum kapanmıyor. Pili bitti, bu yüzden şarj etmek için koydum ve tekrar açabildim, güvenli modu etkinleştirdim ve şifremi tekrar girdim, ancak çıkrık bir kez daha aldım. Çevrimiçi okuduğum birçok şeyi denedim, ancak hiçbir şey benim için çalışmıyor. Genel bir Samsung güncellemesinin telefon almama neden olması oldukça sinir bozucu, bu yüzden en kısa zamanda sıralanmaya çok hevesliyim. Herhangi bir yardım / tavsiye büyük mutluluk duyacağız.

Çözüm: Telefonunuzda takılı bir microSD kart varsa, önce bunu çıkarmayı denemenizi, ardından güç ve ses azaltma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutmanızı öneririm. Bundan sonra telefonunuz yeniden başlatılmalıdır. Sorun devam ederse, aşağıda listelenen adımlarla devam edin.

    Telefonu kurtarma modunda başlatın, ardından cihazın önbellek bölümünü silin. Telefonu yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.Telefonu kurtarma modunda başlatın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Yazılım Güncellemesinden Sonra S9 Ekranı Beyaz Yanıp Sönüyor

Sorun: Dün galaksi s9 yazılımımı güncelledim ve o zamandan beri klasörlerim bozuk veya whatsapp örneğinde bana gönderilen tüm medyaları yeniden indirmem gerekiyor. Ancak en endişe verici olan şey, ekranımın, beyaz desteğe beyaz renkte yanıp sönmesidir, çünkü samsung desteği bana, ücretlendirileceğim samsung bakımında yazılımın yeniden yüklenmesi için almam gerektiğini söyledi. çok teşekkür ederim.

Çözüm: Kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı deneyebilir ve ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın, bu nedenle sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklemenin bir yolu varsa, bunu yapmanızı öneririm.

Yukarıdaki adımın sorunu çözememesi durumunda, bunu bir servis merkezine götürmeli ve düzelttirmelisiniz.

S9 Arama Veya Metin Bildirimi Alma

Sorun: Bir galaksi S9’um var ve son güncellemede artık çağrı veya metin bildirimlerim yok. Verizon ofisinde durdum ve onlarla zaman geçirdikten sonra bir uygulama “Teknik Antrenör” indirdiklerini nasıl düzelteceklerini bilmiyorlardı, Samsung güncellemesi olduğu belirlendi. O zamanlar sadece metinler diye düşündüm ama telefon görüşmesi de yapmıyorum. Bununla ilgili bir şey duydun mu? Bunu biliyor ve paylaşırsanız başkalarına çok zaman kazandırabileceğinizi umuyordum. Sorunu bulmadan bir hafta önce ayarımı açıp kapattım. Şimdi bir düzeltme bekliyor. Umarım bu da doğrudur.

Çözüm: Yazılım güncellemesinin, telefonunuzun çağrı veya kısa mesaj almasını engellemesi pek olası değildir. Soruna, aşağıda listelenen adımları izleyerek şu anda kontrol edeceğimiz bir yazılım hatası neden olabilir.

    Telefonun uçak modunun etkin olmadığından emin olun. Telefonu Güvenli Mod’da başlatın, ardından sorunun bu modda oluşup oluşmadığını kontrol edin. Yoksa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.

S9 Sistem Güncelleştirmesi Yüklenirken Sıkıştı

Sorun: Samsung S9. Yaklaşık bir haftadan beri ortaya çıkan sistem güncellemesini yüklemek istedim. Cihaz,% 26’ya kadar çalıştığı ve ardından yeniden başlatıldığı ‘Sistem güncellemesinin yüklenmesi’ bölümünde döngü yapıyor. Tüm döngü tekrar eder. Pil tamamen boşaldıktan sonra bile Yumuşak Sıfırlama veya Kurtarma Modu mümkün değildir. Smart Switch ile cihazı görmüyor, muhtemelen henüz aktif değil. Önbelleği sıfırlayamadığım veya fabrika ayarlarına sıfırlayamadığım için başka ne yapabilirim?

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmaktır, oradan buradan telefonun önbellek bölümünü silmeniz ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekecektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.