Çözüldükten Sonra Gç Açıkken Sadece Google Pixel Titreşir

#Google #Pixel, mümkün olan en iyi Google deneyimini sunmak için arama devi tarafından tasarlanan 2016'da piyasaya sürülen amiral gemisi bir telefon. Telefon HTC tarafından üretilmiştir ve Nexus cihazlarının yerine geçer. Bu model 5 inç AMOLED ekrana sahiptir ve 4 GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 821 işlemci kullanır. Bu cihazın bir avantajı, her zaman diğer cihazlardan en yeni yazılım güncellemelerini almasıdır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Google Pixel'in üstesinden gelmek, yalnızca ıslanma sorunu ve diğer ilgili sorunlarla karşılaştıktan sonra titreşir.

Bu konuda bir Google Pixel veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • Google Pixel Sadece Isladıktan Sonra Açıldığında Titreşir
 • Google Pixel Rasgele Uyku Moduna Giriyor
 • Google Pixel Bootloop'ta Sıkıştı
 • Google Pixel Şarj Bağlama ve Bağlantıyı Kesmeye Devam Ediyor

Google Pixel Sadece Isladıktan Sonra Açıldığında Titreşir

Sorun: Yakın zamanda telefonumu suya düşürmüştüm bir piksel ve telefonumu çok seviyorum ve yeni bir tane satın almak istemiyorum, iyi çalışıyordu sonra kapattı, sonra şarj ettim ve kullanamadım dokunmatik ekran daha sonra tamamen kapatıldı ve yaklaşık 2 gün boyunca şarj edildim ve sadece bir gün şarj edildiğini gösterdim. Bir gün onu açmaya çalışıyorum, google start up'u görüyorum ve açılıyorum. aktif hale geldi ve her şey ama sadece bir gün çalıştım sadece şarj etmeye çalıştım sadece hiçbir şey görünmediği güç düğmesine bastığımda görünür. Ekrana ve aküye bağlanan kablolar olabilir mi?

Çözüm: Suyun telefona girerek bir bileşene zarar vermesi muhtemeldir ve bu da bu sorunla sonuçlanır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu en az 48 saat boyunca bir pirinç torbasına yerleştirmektir. Pirinç telefonun içindeki nemi emecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, telefonun şarj portunu bir kutu basınçlı hava kullanarak temizleyin ve bir duvar şarj cihazı kullanarak en az 20 dakika şarj edin. Yeterli şarj olduğunda telefonu açmayı deneyin. Sorun devam ederse, telefon zaten su hasar görebilir, bu durumda bunu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Google Pixel Rasgele Uyku Moduna Giriyor

Sorun: Merhaba, pikselim var. Neredeyse bir yıl önce kardeşimden ikinci el aldım. Çok iyi durumda, çizik yok, kırılma, ezik, cips vb. Birkaç ay önce telefonumu açıp şarj edip telefonumu açmaya başladığımda sorun yaşamaya başladım, ekran hızla açılıp kapanacaktı. kilidini açmadan önce. Kilidini açmak için beklemeden önce birkaç kez denemeliydi. Her seferinde, ayda iki / üç kez olmaz. Sonra bugün aniden onu kullanmanın ortasında uyumaya başladı. Güç düğmesine bastığımda yanar, sonra rasgele kapatılır. Sadece manzara modunda gerçekleşecek kadar uzak görünüyor. Yeniden başlatmayı denedim, uygulamalarıma ve cihazımı kontrol etmeye çalıştım, yumuşak yeniden başlatma vb. Herhangi bir fikir çok beğenilecek. Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm: Sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını takip ederek kontrol edebilirsiniz. Bir adımı gerçekleştirdikten sonra, sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer yaparsa bir sonraki adıma geçin.

 • Telefonu Güvenli Modda yeniden başlatın, ardından sorunun bu modda olup olmadığını kontrol edin. Eğer o değilse sorun, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
 • Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeyi deneyin.
 • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bu, hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Google Pixel Bootloop'ta Sıkıştı

Sorun: İki yıldır başarıyla kullandığım bir pikselim var. Birkaç ay önce birkaç geçici anım vardı ve o zamandan beri ara sıra çalışmaya başladı ve devam etti. Ne yazık ki şimdi açılmaya başlıyor ve titreşiyor ve Google ekranını gösteriyor ama sorun nerede başlıyor. Bu ilk aşamadan sonra aynı ekran tekrar geldiğinde ekran kapanır ve titreşir, ancak daha fazla gitmez. Normalde, o sahneden sonraki sıçrama ekranını gösterirdi ama asla ona ulaşmaz.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlama denemektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

 • Cihazın kapalı olduğundan emin olun.
 • Güç + Ses Azaltma düğmelerini, önyükleyici modu (yukarıdaki Başlangıcın olduğu bir Android resmi) görüntüleninceye kadar basılı tutun ve ardından bırakın.
 • Kurtarma modunu seçin.
 • Ekranda “Komut Yok” yazılı bir kırık Android görüntüsü varsa, Güç düğmesini basılı tutun. Sesi Yükselt düğmesine bir kez basın. Ardından Güç düğmesini serbest bırakın.
 • Android Kurtarma ekranından, Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla'yı seçin.
 • Evet'i seçin.
 • Şimdi sistemi yeniden başlat seçeneğini seçin.

Sorun devam ederse, bu büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanır. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonun bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamak.

Google Pixel Şarj Bağlama ve Bağlantıyı Kesmeye Devam Ediyor

Sorun: Hey, bir pikselim var ve şarj olurken telefonum şarj sesini tekrarlamaya devam ediyor ve arka kısım ısınır. Bu da güvenli modda gerçekleşir. Kapatıldığında ve şarj edildiğinde normal adaptördeki ışık titremesi. Ancak hızlı şarj adaptöründe şarj olmuyor.

Çözüm: Bu sorunu çözmek için, telefonun şarj bağlantı noktasını bir sıkıştırılmış hava kullanarak temizlemeyi deneyin, ardından telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanın. Sorun devam ederse, bu durum arızalı bir şarj bağlantı düzeneğinden kaynaklanabilir. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.