Çözülen Google Pixel Rastgele Dönüyor

#Google #Pixel, eski Nexus satırının yerini alan arama devinin yeni amiral gemisi hattındaki ilk akıllı telefon. Bu model ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürüldü ve 5 inç AMOLED ekrana sahipti. Snapdragon 821 işlemciyi herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştırabilmenizi sağlayan 4GB'lık RAM ile birlikte kullanır. Bu cihaz doğrudan Google'dan güncel güncellemeler alma avantajına sahiptir ve aslında şu anda en son Android Oreo'da yayınlanmaktadır. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Google Pixel'i sorunu ve diğer ilgili sorunları rastgele kapatmayı ele alacağız.

Bu konuda bir Google Pixel veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Google Pixel Rastgele Dönüyor
  • Google Pixel Açılmıyor
  • Google Pixel Pil Hızlı Boşalıyor

Google Pixel Rastgele Dönüyor

Sorun: Şu anda Google Pixel kullanıyorum. Her 3-4 günde bir kullanımdan sonra kapatma konusuyla karşılaşıyorum. Şarj cihazıyla bağlantı kurarken bile yanmıyor, şarj belirtisi yok. Aniden işe ne zaman gideceğinden emin değilim. 3 gün sonra tekrar çalışmak 2 gün sürebilir. Çözümü bana bildirin.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Bunu yaparsa, bu büyük olasılıkla arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanır, bu durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Google Pixel Açılmıyor

Sorun: Merhaba! Telefonumdaki sorun, açtığım zaman, ben hala iyi olduğunda açtığımda normalde yaptığım gibi titreşiyordum, ama bu sefer herhangi bir logo göstermiyor, hatta şarj ettiğimde bile Şarj resmi değil, sadece siyah. Bir USB kablosuyla bilgisayarıma takmayı denedim, aslında bilgisayar tarafından tanındı. Bunu biliyordum çünkü bilgisayarımda bir şeyin takılı olduğunu ve aslında fark edildiğini gösteren bir ses vardı, ancak açmak için tıkladığımda, “Bu dosya boş” diyor. Sanırım telefonum daha önce virüs bulaşmış gibi görünüyor. Soruna, bir gün önce bu müzik indirme web sitesini kullandım ve aniden anlayamadım ki telefonumu çok fazla indirdim ve anlamadım. Sonra onları telefonumdan yeni sildim. Pil sadece% 15 olduğundan yatağa gitmeden önce kapattım, bir gecede şarj etmedim. Sabitleme tekniklerini zaten videolarınızda denedim, ancak çalışmadılar. Umarım yardım edebilirsin. Hepinize çok daha fazla güç verin!

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun yeterli pil şarjına sahip olduğundan emin olmaktır. Telefonu önce şarj cihazına bağlayın, ardından en az 20 dakika şarj edin. Şarj edildikten sonra telefonu kurtarma modunda başlatmayı deneyin, buradan fabrika ayarlarına sıfırlayın.

  • Telefonun kapalı olduğundan emin olun.
  • Güç + Ses Azaltma düğmelerini, önyükleyici modu (yukarıdaki Başlangıcın olduğu bir Android resmi) görüntüleninceye kadar basılı tutun ve ardından bırakın.
  • Kurtarma modunu seçin.
  • Ekranda “Komut Yok” yazılı bir kırık Android resmi görüntülendiğinde, Güç düğmesini basılı tutun. Sesi Yükselt düğmesine bir kez basın. Sonra serbest bırak
  • Android Kurtarma ekranından, Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla'yı seçin.
  • Evet'i seçin.
  • Şimdi sistemi yeniden başlat seçeneğini seçin.

Yukarıdaki adımların telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Sorun devam ederse veya kurtarma moduna erişemiyorsanız, sorun büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanır. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekecek.

Google Pixel Pil Hızlı Boşalıyor

Sorun: Merhaba, kısa bir süre önce Ebay'den Google Pixel'i satın aldım ve batarya berbattı. Her dakikada% 1 ya da daha fazla süzülür. Pilin eski olabileceğini düşündüm, bu yüzden değiştirdim ama eğer bir şey varsa, şimdi daha hızlı boşalacak gibi görünüyor. Uygulamaları arka planda temizlemeyi, güvenli modda çalıştırmayı, uygulamaları kaldırmayı, önbellek bölümünü temizlemeyi, hatta tüm uygulamalarım için bildirimleri kapatmayı denedim. Hiçbir şey işe yaramıyor, batarya hala çok çabuk tükeniyor ve gerçekten cesaret kırıldım. Eğer bir çözüm bulamazsam, telefonu geri göndermek ve farklı bir modeli bir araya getirmek için başka seçeneğim olmayacak. Lütfen yardım et!

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sorun devam ederse, bu zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir. Şu an yapılabilecek en iyi şey, telefonun bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamak.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.