Çözülen LG V20 Ekran Dikey Çizgileri Vardı

#LG # V20 ürününe sahip olan okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu model 2016 yılında piyasaya sürüldü ve en çok iki ekran, çift arka kamera ve dört DAC'a sahip olduğu biliniyor. Stüdyo kalitesinde kulaklık kullanabileceğinden müzik dinlemeyi seviyorsanız kullanabileceğiniz harika bir telefon. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG V20 ekranının dikey çizgiler sorunu ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bu konu için bir LG V20 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • LG V20 Ekran Dikey Çizgileri Vardı
  • LG V20 Ölüm BSoD Siyah Ekranı
  • Soğuk olduğunda LG V20 Ekran Titrek

LG V20 Ekran Dikey Çizgileri Vardı

Sorun: Merhaba, bir LG V20 var. Meyveleri toplarken sütyenime taktım ve üzerinde terledim. Ancak eve gelene kadar iyi görünüyordu. Seçimi durdurduktan yaklaşık bir saat sonra telefonun serin bir evde olduğunu fark ettim, ekranda dikey bir çizgi fark ettim. Sonra daha fazla çizgi. Sonra çizgilerle beyaz / bulutlu ekran. Ardından güç düğmesini kapatamaz veya kullanamazsınız. Bir saat içinde telefon tamamen kullanılamazdı. Bataryayı yaklaşık 2 saat önce çıkardım. Bir araya getirdiğimde hala işe yaramıyor. Açık görünüyor, ancak dokunmatik ekran ve güç düğmesi yanıt vermiyor. Baska öneri? Yardımınız için teşekkür ederim.

Çözüm: Telefonun su hasarından muzdarip olduğu anlaşılıyor. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, pili en az 48 saat boyunca pili bir torba pirinç içinde çıkarmak. Pirinç, telefondaki mevcut nemi emecektir. Bu yapıldıktan sonra pili tekrar takın ve telefonu açmayı deneyin. Gerekirse önce telefonu duvar şarj cihazı ile en az 20 dakika şarj etmelisiniz.

Sorun devam ederse, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

LG V20 Ölüm BSoD Siyah Ekranı

Sorun: Merhaba, t-mobile taşıyıcı ile bir LG V20 var. 7 Temmuz sabahı bir yazılım güncellemesi aldım ve onu güncelliyorum. İyi çalışıyor ve hata yok. Öğleden sonra aniden pilim tamamen boşaldı ve sonra şarj etmeye çalışıyorum. Yarım saatten daha uzun bir süre şarj edildikten sonra, telefonum bir bsod durumuna giriyor. Kafamı karıştırdı, ekranım karanlık kaldı ama telefonuma hala erişebiliyorum. Bu yüzden telefonumu kör bir insan gibi kullanıyorum, her şey yolunda gidiyor ama ekran karanlık kalıyor. Ben bsod çıkmak için tüm yöntemi deniyorum ama benim için hiçbir yöntem çalışır. LCD'de bir donanım sorunu mu var?

İlgili Sorun: Mobil V20'yi şarj etmek için bir masaya koydum. İyi çalışıyordu. Bir Lil sonra telefonumu zeminde buldum ve ekran siyah üzerine sıkışmıştı, ancak bildirim ışıkları açıktı ve telefonumun açıldığını ve titreşimi duyduğunu duyabiliyordum. Google, sorunumu nasıl giderebileceğimi ve küçük yeşil yeniden başlatılana kadar ses açma düğmesine, güç düğmesine ve ana ekrana aynı anda basacak bir forum buldum. Onu hiç görmedim ve şimdi telefonum açılmıyor bile

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için, kurtarma modunda telefonu başlatmanız gerekecek ve ekran bu modda çalışıyorsa, bir fabrika yapmalısınız. sıfırlayın. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

  • telefonu kapat
  • Ekranda LG logosu görünene kadar birkaç saniye “Güç düğmesi” ve “Sesi Kısma” tuşunu basılı tutun.
  • LG logosu görüntülendiğinde, her iki düğmeyi bir saniyeliğine serbest bırakın ve sonra tekrar bir kez basın. Telefon “Recovery Mode” a geçene kadar basılı tutun ve olduğunda, bir kez daha bırakabilirsiniz.
  • Kurtarma Modunda fabrika ayarlarına sıfırlama yapın ve telefonu yeniden başlatın.

Ekranın kurtarma modunda siyah kalması ya da sorun devam ederse, telefonun ekranı büyük olasılıkla zarar görmüş olabilir. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekecek.

Soğuk olduğunda LG V20 Ekran Titrek

Sorun: LG V20 cihazım ekran dışında gayet iyi çalışıyor. Bu genellikle bir sorun değil, fakat telefonum çok soğuk olduğunda ekran hızla yeşil yanıp sönmeye başlar. Bazen telefon çok soğuksa ekran çalışmaz ve parlaklığı belirli bir miktar azalttığımda titremeye başlar. Bu benim için bir sorun değil, fakat bu telefonuma zarar veriyor ve sorunu çözebileceğim bir yol var mı?

Çözüm: Maalesef bu zaten donanımla ilgili bir sorun gibi görünüyor. Bunu fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak daha da doğrulayabilirsiniz. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse, bu sadece bir servis merkezinde sabitlenebilir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.