Çözülen Samsung Galaxy S8, Arama Yapamıyor veya Alamıyor

#Samsung #Galay # S8'in sahip olduğu okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu, geçen sene yayınlanan ve 5.8 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olan ve Snapdragon 835 işlemcisini kullanan bir amiral gemisi modelidir. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8'in üstesinden gelmek için çağrı sorunu ve diğer ilgili sorunları yapamıyoruz.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Galaxy S8 Arama Yapamıyor veya Alamıyor
  • Galaxy S8 Telefon Görüşmelerini Otomatik Olarak Yanıtlıyor
  • Galaxy S8 Çağrı Yaparken veya Yaparken Kapanıyor
  • Galaxy S8 Acil Aramalar Sadece Hata

Galaxy S8 Arama Yapamıyor veya Alamıyor

Sorun: Samsung Galaxy S8'im arama yapamıyor veya alamıyor. İnternet iyi çalışıyor. Her şey iyi çalışıyor. SMS bile çalışıyor. Sadece aramalar geçmeyecek. Kontrol ettim ve telefonda arama engelleme aktif değil. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi de devam ediyor, hala devam ediyor. Biri bana bu konuda yardımcı olabilir mi?

Çözüm: Zaten bir fabrika ayarlarına sıfırlama yapmışsanız ve çağrı engelleme etkin değilse, sorun büyük olasılıkla SIM kart veya hesabınızdaki bir sorundan kaynaklanır. SIM kartını yenisiyle değiştirmeyi denemeli ve ardından bu sorunun devam edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Ayrıca bu konuyla ilgili olarak operatörünüzle bağlantı kurmak en iyisidir.

Galaxy S8 Telefon Görüşmelerini Otomatik Olarak Yanıtlıyor

Sorun: Samsung S8 Hangi işletim sistemini kullandığımı bilmiyorum İyi öğleden sonra, Geçen ay ya da daha fazla telefonumun telefon konuşması ile telefon görüşmelerini cevaplandırdı. Bu bir terapist olduğum için oldukça üzücü oldu ve bir seans sırasında telefonumdan hoparlörlü birisini rastgele duyacağız. Telefonun çalmasını duyduğuma göre sessizce. Birkaç şeyi kontrol ettim ve işte biraz daha bilgi. Bu olduğunda bluetooth'um hiçbir zaman etkin değildir. Ayrıca, telefon ayarına ve mevcut bluetooth veya kulaklıkların her zaman kapatıldığını otomatik olarak cevaplama seçeneğine gittim. Bu sorunu çözmek için herhangi bir yardım harika olurdu! Teşekkür ederim!

Çözüm: Bu durumda yapmak istediğiniz ilk şey, telefonun otomatik cevaplama ayarının etkin olmadığından emin olmaktır.

  • Bluetooth anahtarını kapatın
  • Ayarlara gidin ve ardından erişilebilirliği seçin.
  • Ardından çağrıları cevaplamayı ve bitirmeyi seçin ve ardından Otomatik yanıtlamanın kapalı olduğundan emin olun.

Sorun devam ederse, sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin. Eğer değilse, bu indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Göz önünde bulundurmanız gereken son bir sorun giderme adımı, fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Galaxy S8 Çağrı Yaparken veya Yaparken Kapanıyor

Sorun: Merhaba, Son zamanlarda bir arkadaşım bana kullanılmış bir Samsung Galaxy S8 kullandı. SIM kart aldım, yükledim ve servisim devredildi. Sağlayıcım SIM karta sahip olmam gerektiğini söyledi. İlk başta telefon harika çalıştı ama birkaç hafta sonra hızla güç kaybetmeye başladı. Bir kez şarj ettim tamam görünüyordu. Birkaç gün sonra kendini kapatmaya başladı. Bir çağrı veya metin gelir ve kapatılır. Yeniden başlatırdım ve açılınca hemen kendini kapattı. Çalıştırmamın tek yolu şarj cihazında tutmaktır. Bu sadece aramalar ve metinler için iyidir. E-postaya bağlanmayı denediğimde, şarj cihazındayken kapanıyor.

Çözüm: Telefonun pili zaten hatalı görünüyor. Durumun bu olup olmadığını kontrol etmek için telefon verilerinizi yedeklemeniz gerekir, ardından fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini yapın. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Eğer yaparsa, telefonunuzun pilinin bir servis merkezinde değiştirilmesini düşünmelisiniz.

Galaxy S8 Acil Aramalar Sadece Hata

Sorun: Samsung S8 cihazım var. “Acil durum çağrıları” na atlıyor (içeride olmamasına rağmen) ve telefon görüşmeleri yapmama izin vermiyor. Bunu durdurmak için ne yapabilirim veya bu özelliğin bağlantısını nasıl kesebilirim? Orada olduğunda durması çok zor. Çok teşekkür ederim. Sitenizden çok şey öğreniyorum.

Çözüm: İyi bir sinyal alımına sahip bir bölgede misiniz? Alıcının ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol etmek için farklı bir alana gitmeyi deneyin. Farklı bir alanda olsanız bile sorunun devam etmesi durumunda, SIM kartınızı telefonunuzdan çıkarmayı deneyin ve tekrar takın. Ayrıca yeni bir SIM almayı ve telefonunuza eklemeyi denemelisiniz. Bu şekilde, herhangi bir SIM veya hesapla ilgili problemi kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu işe yaramazsa, fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini deneyin. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bunun bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamanız gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.