Çözülen Samsung Galaxy S8, Pop-Up Reklamları Alma Üzerine Devam Ediyor

#Samsung #Galaxy # S8 ürününe sahip olan okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu, geçen sene piyasaya sürülen, büyük bir 5,8 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olan ve güçlü Snapdragon 835 işlemcisini kullanan bir amiral gemisi modelidir. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S8'in pop-up reklamları konusunu ve diğer ilgili sorunları ele almaya devam edeceğiz.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S8 Pop-Up Reklamları Almaya Devam Ediyor
  • S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra Apps Ekranını Optimize Etme
  • S8 Yavaş Çalışıyor
  • S8 Ekranı Siyah

S8 Pop-Up Reklamları Almaya Devam Ediyor

Sorun: Son zamanlarda maviden başlayıp, tamamen farklı olan başlangıç ​​görünümündeki aptal reklamlarım var. Sonuçta, telefonuma her dokunduğumda ya da hareket ettiğimde, bana bir mesaj sinyali gönderir. Bir mesajım var, ama tabiki yok, sadece yeni pilimi boşa yakın bir şekilde boşaltan çok sayıda pop-up reklam var. öğleden sonra öğleden sonra tüm gün boyunca rahatça devam ederdi. Telefonu dört yıldan beri yeni yedim ve bu sefer her şey yolunda gitti, sadece bu sinir bozucu şeyin gerçekleştiği son ay oldu.

İlgili Sorun: Kısa bir süre önce Samsung Galaxy S8 cep telefonunun ana ekranında pop-up reklamlar almaya başladık. Başarı olmadan çeşitli sitelerde hat talimatlarını takip etti. Yardım edebilir misin.

Çözüm: Telefonunuzun pop-up reklamlar almasının en yaygın nedeni, indirdiğiniz bir uygulama uygulamaları telefonunuza aktarmaktır. Ayrıca, belirli web sitelerini ziyaret ettiğiniz ve reklamları telefonunuza yönlendiren bağlantılardan bazılarını tıklamış olmanız da olabilir.

Bu sorunu düzeltmenin en iyi yolu, önce telefonu Güvenli Mod'da başlatmaktır. Bu modda sorun oluşmazsa, indirilen bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorunun Güvenli Modda hala devam etmesi durumunda, bu sorunu düzeltmenin en etkili yolu fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sadece sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

S8 Yazılım Güncellemesinden Sonra Apps Ekranını Optimize Etme

Sorun: Merhaba. Bu yüzden bir Samsung Galaxy S8 ve hatta bir yaşında bile değil ve dün gece saat 6'da yeni bir yazılım güncellemem olduğunu söyledi, böylece güncellemeye izin verdim. Saat 18:30 civarında, uygulamaların 99'unu optimize ettiğini söyledi, bu yüzden neredeyse bitti diye düşündüm. Bu yüzden tezgahın üzerine oturdum ve saat 7'de yalnız bıraktım 99'dan 99'unu şarj cihazına koydum ve yatağa hazırlandım. uyandığımda hala aynı şeyi söylüyor ve ekrandan çıkmıyor. Bataryayı çıkaramıyorum çünkü bana zaten bir seçenek sunmuyor. Bu yüzden bildiğim her şeyi bilmiyorum, telefonuma geri ihtiyacım var. Yeni güncellemenin ne olduğunu bilmiyorum ama sadece 22 Haziran'da sordum.

Çözüm: Bu, büyük olasılıkla, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silerek kolayca düzeltilebilen bir yazılım aksamından kaynaklanır. Sorun devam ederse, kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı düşünmelisiniz. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

S8 Yavaş Çalışıyor

Sorun: Telefon yavaş. Zaten önbelleği temizledim, uygulamaları durdurdu, sonra telefon sıfırladı, sonra fabrikada sıfırlama yaptı. Telefon hala yavaş ve bazı uygulamaları güncelledikten sonra bu başladı. Telefonumda kötü amaçlı yazılım olmadığını belirten Norton antivirüsüm var. Cihazı taramak için cihaz bakım uygulamasını kullandığımda “com.android.captivepotalloggin” üzerinde bir dakika kadar donuyor, ardından taramayı tamamlıyor ve telefonun 100 olduğunu söylüyor.

Çözüm: Telefonunuzda bir microSD kart takılı mı? Bunu yaparsa, arızalı bir karttan kaynaklanabileceğinden bunu kaldırmayı deneyin. Ayrıca, kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı da denemelisiniz. Sıfırlama yapılmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Bunu yaparsa, bunun hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanabileceğinden, bunun bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamanız gerekecektir.

S8 Ekranı Siyah

Sorun: Dün telefonumu iyi kullanıyordum. Ne arandığından emin değilim, ama telefonuma baktığımda, ne olursa olsun üzerinde zaman ve tarih var. O ekran artık orada değil. Uyku moduna geçmek için kapama düğmesine bastım. O günün ilerleyen saatlerinde kapama düğmesini tıklatarak kullanmam için kaydırdım, ancak ekran siyahtı. Üst taraftaki ışık yeşil yanıp sönüyor, ama hiçbir şey yapamam. Ne yapacağınızı ve sayfanızı buldum. Verdiğin tüm ipuçlarını denedim, ama yine de telefonum siyah. Onu kapatamam ya da açamıyorum. Şarj etmeyi ve ipuçlarını kullanmayı denedim. Başka bir şey yapamam, sonra şu anda bir kağıt ağırlığı için kullanıyorum ve üzerinde stres var. Ben 247 telefonuna sahip olmak zorunda olan kişi değilim, ama görüşme yaptığım işi alsam işe yarayacak yeni bir işverenin telefonunu bekliyorum. Lütfen bana yardım et!

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmaktır. Ekran bu modda çalışıyorsa, sorun bir yazılım hatası nedeniyle ortaya çıkabilir. Bunu düzeltmek için bu modda fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Unutmayın, sıfırlama telefon verilerinizi silecektir.

Sorun devam ederse, telefonun ekran aksamı arızalı olabilir. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.