Çözülen Samsung Galaxy S9 Rastgele Kapanıyor

Son zamanlarda piyasaya sürülen en iyi amiral gemisi modellerinden birini almak isterseniz, #Samsung #Galaxy # S9'u kullanmayı düşünmelisiniz. Bu telefonun, geçen sene S8 modeline benzer bir tasarıma sahip olmasına rağmen, çeşitli donanım iyileştirmeleriyle birlikte geliyor. Bu yeni model, mevcut 4GB RAM ile eşleştirildiğinde cihazın herhangi bir uygulamayı sorunsuzca çalıştırmasına olanak veren çok güçlü Snapdragon 845 işlemcisini kullanıyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde Galaxy S9 ile başa çıkacağız, rastgele bir sorunu ve diğer ilgili sorunları kapatmaya devam ediyoruz.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S9 Rastgele Dönüyor
  • S9 Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor
  • S9 Pil hızla akıyor
  • S9 Sadece Kapalıysa Ücretlendirilir

S9 Rastgele Dönüyor

Sorun: Merhaba. Samsung s9 cihazı. Telefon rastgele çalmaya devam ediyor. Sorumlu olduğu zaman iyi ama çekip çıkardığım ve harekete geçmeye başladığım anda hemen düzeliyor. Bazen kapalı şarj 5 dakika boyunca kalır ama sonunda kapanacaktır. Bu bir pil sorunu mu yoksa program hatası mı?

Çözüm: Bu durumda ilk yapmanız gereken, indirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefonu sadece Güvenli Modda başlatın. Telefon bu modda çalışırken, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalıştırılmasına izin verilir, indirilen bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmeyi kolaylaştırır. Sorun bu modda oluşmazsa, o zaman hangi uygulamanın soruna neden olduğunu bulmanız ve sonra bir fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yapmanız gerekir.

Sorun Güvenli Modda hala devam ederse, bir sonraki adım, bir yazılım aksaklığının soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefon verilerinizi yedeklemeniz ve daha sonra fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekecektir. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Bu durumda, büyük olasılıkla, hatalı bir donanım bileşeni, muhtemelen güç IC neden olur. Bu telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekecek.

S9 Yazılım Güncellemesinden Sonra Açılmıyor

Sorun: Otomatik olarak indirilen güncelleme güncellemesi. İndirme işleminden sonra telefon yeniden başlatmak için kapatıldı. Telefon hiç açılmadı, sadece siyah bir ekrana gitti. Güç ve ses aşağı veya yukarı düğmeleri aynı anda basma önerileri gördüm, bu çalışmaz. Telefon birkaç hafta önce satın alındı, yazılım güncellemeye kadar her şey yolundaydı. Tavsiye lütfen. Bu telefonun 2 yıldan fazla süreceğini umuyordum.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun pilinin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Telefonu bir duvar şarj cihazına bağlayın, ardından en az 20 dakika şarj edin. Telefonun şarj olmaması durumunda, telefonun şarj bağlantı noktasını bir kutu basınçlı hava kullanarak temizlemeniz gerekir, ardından telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve şarj cihazı kullanın. Telefonun bir bilgisayar USB portundan veya bir kablosuz şarj cihazından şarj edilip edilmediğini de kontrol etmelisiniz. Telefonun şarjı yeterli olduğunda, güç ve ses kısma düğmelerini en az 10 saniye basılı tutarak cihazı açmayı deneyin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonun bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamanız gerekecektir.

S9 Pil hızla akıyor

Sorun: Merhaba, yaklaşık iki aydır samsung galaxy S9'um vardı ve harika çalıştı ama son zamanlarda bataryası bazı sorunlar yaşadı. Normalde şarj edebilir (hızlı şarj cihazını kullanın), fakat her kullanışımda, pilleri çok çabuk tüketilir ve bazen 20 dakikadan daha kısa sürede% 20'yi kullanabilir ve bazı uygulamaları kullandığımda, bazı kısımlarda çok ısınır Esas olarak sağ tarafı. Sabitlemek için dükkana gittim ve tam sıfırlama yaptılar. Ve eve döndüğümde batarya daha önce de kötü oldu ve pilin iyi olduğunu iddia ettiler. ne yapmalıyım? tüm son güncellemeleri vb.

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama sorunu çözmezse, bu büyük olasılıkla donanımla ilgili bir problemdir. Telefonunuzda microSD kart takılı mı? Bunu yaparsa, sorunu neden olabileceği için bunu kaldırmayı deneyin. Arızalı bir bataryadan kaynaklanan bu sorun nedeniyle telefonu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

S9 Sadece Kapalıysa Ücretlendirilir

Sorun: Bu siteyi bulduğum için çok bilgilendirici ve yardımsever olmama rağmen telefonumun şarj edilmesine rağmen biraz sorun yaşıyorum.

– Sadece kapatıldığında şarj olur.

– Şarj olurken bile telefonumu kullanamıyorum, çünkü batarya şarj cihazına takılı olsa bile daha az düşüyor.

– Telefonumu her zaman gece şarj etmek için taktım ama şimdi bütün gece şarj edilmesine rağmen, sadece aniden% 10 veya daha az olmakla uyanmaya devam ediyorum. Baska öneri?

Çözüm: Telefon sadece kapalıyken şarj oluyorsa, bu büyük olasılıkla hatalı IC bileşeninin olası bir donanım bileşeninden kaynaklanır. Telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyebilirsiniz. Sorun devam ederse, fabrika ayarlarına sıfırlama yapmayı denemelisiniz. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Bunun sorunu çözmemesi durumunda telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.