Çözülen Samsung Galaxy S9 Ses Dalgalanıyor tutar

#Samsung #Galaxy # S9, bu sene piyasaya sürülen, en yeni donanım bileşenlerinden bazılarını destekleyen en iyi amiral gemisi telefonlarından biri. Tasarımı, geçen yılki S8 modeline benzer, ancak benzerliğin bittiği yer burası. Kapağın altında, telefonun 4 GB RAM ile birleştirilmiş güçlü Snapdragon 845 / Exynos 9810 işlemci kullanıyor ve telefonun yoğun işlem uygulamalarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesini sağlıyor. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, Galaxy S9 ses seviyesinin üstesinden geleceğiz, dalgalanan sorunu ve diğer ilgili sorunları devam ettirecektir.

Bir Samsung Galaxy S9 veya bu konuyla ilgili başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • S9 Ses Seviyesi Dalgalanıyor
  • S9 Müzik Başlayacak Ve Duracak
  • S9 Hoparlör Isladıktan Sonra Çalışmıyor

S9 Ses Seviyesi Dalgalanıyor

Sorun: Telefonumdaki ses seviyesi rasgele değişiyor. Ses ekolayzırını kapatmayı denedim ve hiçbir değişiklik olmadı. Telefonumu birkaç kez yeniden başlattım. Sorun ortadan kalkmadı. Sorun, herhangi bir uygulamada ses kullanımını kullanır. Sorun, Bluetooth hoparlörlerini kullanırken veya telefon hoparlörünü kullanırken kulaklık taktığımda ortaya çıkar. Bir bildirim gelmiş gibi ses aniden düşecek, ancak bildirim yok. Bazen uygulamayı bırakıp yeniden başlatana kadar ses seviyesi düşük kalır. Bazen, ses tamamen durur ve bitkin bir şey gibi görünen seslerin ve bunun gerçekleşmesi durumunda belki de ticari (?) Parçaların seslerini duydum. Telefonumu tamamen sıfırlamanın kısa süreceğini düşünebildiğim her şeyi denedim (ki buradaki önemli şeyler yüzünden yapmaktan kaçınmaya çalışıyorum). Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Çözüm: Bu durumda ne yapmak istediğiniz, sorunun öncelikle telefona yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefonu Güvenli Modda başlatmanız gerekir. Telefon bu modda çalışırken, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalıştırılmasına izin verilir. Sorunun bu modda gerçekleşmemesi durumunda, hangi uygulamanın soruna neden olduğunu bulmanız ve sonra onu kaldırmanız gerekir.

Sorun hala Güvenli Modda bile devam ederse, aşağıdaki adımlarla devam etmelisiniz.

  • Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin.
  • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

S9 Müzik Başlayacak Ve Duracak

Sorun: Merhaba, umarım iyisindir. Ses sorunlu bir S9'um var. Olan şey, müziğin durup başlamasıdır, ancak hızlıdır ve kısa sürede ve dışarıda kaybolur. Biraz araştırma yaptıktan sonra büyük olasılıkla bir firmware sorunu olduğunu keşfettim. Telefon, burada bulunan bir NZ yazılımıydı. Babam, çevrimiçi olarak firmware ile güncelledikten sonra güncellemeyi denemeye karar verdi … Rus hah hale getirdi, o yüzden bana hücreyi verdi (çok mutlu tutmak için) ve ben Bunu denediğimi ve düzelteceğimi düşündüm… Şimdi Koreli ve hala IMEI'yi kurtarmayı başaramamış, aynı zamanda hiçbir hizmet kalmamıştı (bariz nedenlerle haha ​​için). Ancak kendini sıfırlamayı bıraktı ama o ses problemi var. Bunu düzeltmek için nasıl giderim? Her türlü yardım / tavsiye harika olurdu, teşekkürler. Sabit sıfırları ve cachè temizlemelerini denedim ancak düzgün çalışmayacak ve tam sıfırlama işlemini (önbellek) taşımayacak.

Çözüm: Telefon artık orijinal ürün yazılımı üzerinde çalışmıyor olduğundan, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu orijinal ürün yazılımı dosyası ile yanıp sönmesidir. Firmware dosyasını, telefonun nasıl yanıp söndüğüne dair talimatları alabileceğiniz Sammobile web sitesinden öğrenebilirsiniz.

S9 Hoparlör Isladıktan Sonra Çalışmıyor

Sorun: Merhaba kızım S9'umu köpeklerin su kabına düşürdü. O zamandan beri her şey çalışıyor, ancak arama yaptığımda veya aldığımda konuşmacı çalışmıyor. Onları hoparlöre koymadıkça. Ayrıca videoları izlerken im ses yok. Ama zil sesim ve uyarı seslerim işe yarıyor. Yardım et!

Çözüm: Telefonun hoparlörünün düşme sırasında hasar görmesi gibi görünüyor. Bu sorunu gidermek için, bir yazılım aksaklığının soruna neden olup olmadığını kontrol etmek için aşağıda listelenen aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir.

  • Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin. Eğer o değilse sorun, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.
  • Telefon verilerinizi yedekleyin ve fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlamadan sonra sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine götürmeli ve kontrol etmelisiniz.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.