Çözülmüş Huawei P10, Rasgele Kapatılıyor

#Huawei # P10’a sahip olan okuyucularımızın telefonlarında yaşadıkları sorunları gidermelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin bir başka bölümüne hoş geldiniz. Bu, ana gücü Leica optikleriyle birlikte gelen çift arka kamera sistemi (12MP + 20 MP) olan geçen yıl piyasaya sunulan amiral gemisi telefon. Telefonun 5.1 inçlik ekranı var ve şirketin kendi HiSilicon Kirin 960 işlemcisini kullanıyor. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Huawei P10’u rastgele kapatır ve diğer ilgili sorunları çözeriz.

Bu konuda bir Huawei P10 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Huawei P10 Rastgele Kapatılıyor

Sorun: Son sistem güncellemesinden sonra, telefonum rastgele sebepsiz yere kapanıyor ve can sıkıcı bir şekilde yeniden başlatılıyor ve günde birkaç kez meydana geldi, lütfen bana yardımcı olabilir misiniz! Bir P10’um var ve hangi işletim sistemini kullandığından emin değilim, ancak Android ve en son sürümü olduğunu biliyorum. Yardımın için teşekkürler

Çözüm: Telefonunuzda microSD kart takılı mı? Bunu yaparsa, soruna neden olan şey bu olabilir. İndirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmek için telefonu Güvenli Modda başlatmayı da denemelisiniz.

    Huawei P10P cihazınızı kapatın ve Güç tuşunu basılı tutun. Huawei ekranı göründüğünde, Güç tuşunu serbest bırakın ve hemen Ses Kısma düğmesini basılı tutun. Başarılı olursa, ekranın sol alt köşesinde “Güvenli mod” u görebilirsiniz .

Sorun bu modda oluşmuyorsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorun Güvenli Mod’da bile meydana gelirse, telefonu kurtarma modunda başlatmanız gerekir. Buradan telefonun önbellek bölümünü silmeli ve bunu fabrika ayarlarına sıfırlama ile takip etmelisiniz. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Huawei P10 Önyükleme Logo Üzerinde Sıkışmış

Sorun: Bu sabahın erken saatlerinde telefonum yaklaşık 50 saniye boyunca donmuştu (ekranda herhangi bir şey yapmama izin vermiyordu) ve sonra kapandı. Sonra aniden kendi kendine kapandı ve tekrar açıldı, ama sonra Huawei işaretine ulaştı ve böyle kaldı. Yaklaşık 4 buçuk saat oldu ve hala yapıyor. Telefonumun arkası gelemiyor, bu yüzden pili çıkaramadım, bu yüzden pil bitinceye kadar onu bırakıyorum. Çok fazla ısınıyor. Bir çözüm bulursanız çok memnun oluruz. Teşekkürler!

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun microSD kartını çıkarmak (eğer varsa) takıp cihazı Güvenli Modda başlatmaktır. Bu moda erişebiliyorsanız, sorun indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Sorun devam ederse, telefonu kurtarma modunda başlatmayı denemelisiniz. Bu moda erişebilirseniz buradan fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanızı öneririm. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürüp kontrol ettirmeniz gerekir.

Huawei P10 Yazılım Güncellemesinden Sonra Önyükleme Logosunda Sıkışmış

Sorun: P10’umda yüklü bir yazılım güncellemesi yüklemeye çalıştım ve bu sırada telefon önyükleme logosuna takıldı. işe yaramadı, ancak yeniden başlatma moduna geri dönmeyi başardı, bu da şu anda yapabileceğim tek şey, yeniden başlatma moduna geri dönebildi; biraz karıştı ve bazı tavsiyeler için çok isterim. teşekkür ederim

İlgili Sorun: İki gün önce telefonum sistem güncellemesini yüklemeye başladı. Robotu alıyorum ama sonra ‘komut yok’ mesajı alıyorum ve ardından yeniden başlatmam isteniyor. Bir gün önce, sıfırlama işlemini yaptıktan sonra telefonların uygulamalarına ve mesajlarına ulaşabildim, ancak bugün güncelleme ve yeniden yükleme sayfalarını geçmeyecek. Yapabileceğim bir şey var mı? Beklentisiyle teşekkürler

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve ardından buradan aşağıda listelenen adımları gerçekleştirmektir.

    Telefonun önbellek bölümünü silin. Fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.