Çözülmüş LG G6, Duvar Şarj Aletini Kullanarak Şarj Etmiyor

#LG # G6, ilk olarak 2017 yılında piyasaya sürülen, selefinin modüler tasarımından çıkan, amiral gemisi bir telefon. Bu telefon şimdi hem ön hem de arka tarafta Gorilla Glass bulunan bir alüminyum çerçeve kullanıyor. Suya ve toza dayanıklı kılan IP68 sertifikalıdır. Ön tarafta 5.7 inç IPS LCD ekran var, kaputun altında 4 GB RAM bulunan bir Snapdragon 821 işlemci var. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG G6 ile duvar şarj cihazı sorununu ve diğer ilgili sorunları kullanarak şarj olmayacağız.

Bu konuda bir LG G6 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

LG G6, Duvar Şarj Cihazını Kullanarak Şarj Etmiyor

Sorun: Telefonumu yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve yenisini yeni 3 ay önce aldım. LG’yi aldığımdan beri kullanmadım ama yaklaşık bir ay önce satmak ve açmak için istedim. Şimdi, şarj olmayacak ve zaman zaman güç düğmesine bastığımda bana LG başlangıç sayfasını gösterecek, ancak açmadan önce% 0 daha fazla şarj olacağını gösteriyor ancak şarj olmayacak. Farklı şarj cihazları denedim ama yine de yapmayacak. Bilgisayarıma bağladım ve takılı bir aygıt olduğunu tanımıyor. Ben% 21’e kadar kazandım ama açılmıyor. Şimdi% 3’e kadar çıkacak ve hala açılmayacak. Ayrıca, telefonda ne android sürümü var emin değilim.

İlgili Sorun: Telefonum bir galaksi G6 ve açılmıyor, şarj işareti yanıp sönmeye devam ediyor, ancak hiçbir zaman şarj yüzdesine ulaşmıyor ve ses seviyesi (-) düğmesine ve açık düğmesine 10 saniye boyunca basmayı denedim ama işe yaramayacak.

Çözüm: Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizlemek. Limanda bulunan kir veya kalıntıların temizlendiğinden emin olun. Bağlantı noktası temizlendikten sonra, telefonu duvardaki bir şarj cihazıyla şarj etmeyi deneyin. Şarj olmadığında farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Telefonun bataryası yeterince şarj olduğunda, güç ve ses kısma düğmelerini en az 12 saniye basılı tutarak yumuşak sıfırlama yapın. Telefon hala açılmazsa, kurtarma modunda başlatmayı deneyin, sonra buradan fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürüp kontrol ettirmeniz gerekir.

LG G6 Islandıktan Sonra Açılmıyor

Sorun: Merhaba Yağmurda bir gece geçiren bir LG G6’m var, telefonumu bulamadım ve açmaya çalıştım ertesi güne kadar hiçbir şey yoktu. Açık Ses seviyesi ve güç düğmesini tutarak ne kadar sıfırlama yapılabildiğini görmek için her şeyi denedim. Telefonu şarj cihazına takarsam, telefonumun üst kısmındaki küçük yeşil ışık yanar, başka bir şey olmaz. Sadece fotoğraflarımı geri istiyorum yardımcı olabilirim

İlgili Sorun: LG G6’mı sormak istiyorum. Telefon suya düşürülmüş ve kullanılmamış oldukça uzun süre dinlendirilmiştir. Telefonun kendisi yalnızca şarj cihazına takılıyken açılabilir, çünkü ekranın çalıştığını neredeyse göremiyorsunuzdur. Fişi kapattığınızda telefon hemen ölür. Sorunuma göre ne olabilir? Lütfen sorunumdan kurtulmama yardım et. şimdiden çok teşekkür ederim

Çözüm: Telefonu en az 48 saat boyunca pirinç torbasına yerleştirmeyi denediniz, ancak sorun devam ederse, telefonun sudan zarar görmesi ihtimali vardır. Bu, genellikle telefonun su sızdırmazlığı bozulmuşsa meydana gelir. Telefonda depolanan verileri kurtarmak için şu anda yapılacak en iyi şey, cihazın bir servis merkezinde onarılmasını sağlamaktır.

LG G6 Batarya hızla tükeniyor

Sorun: Telefonum% 100 şarj etmek için tüm gün sürdü Son zamanlarda hızlı bir şekilde boşalıyor ve% 100 olduğunu söylüyor ve fişi prizden çıkardığımda% 98’e gidiyor ve onu güvenli moda getirmeyi denedim ve hiçbir şey değişmedi.

Çözüm: Telefon verilerinizi yedekleyerek ve fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yaparak sorunun bir yazılım arızası neden olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin. Sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza henüz herhangi bir uygulama yüklemeyin. İlk önce% 100’e ulaşana kadar telefonu şarj etmeli, daha sonra bataryanın hala hızlı şekilde boşaldığını kontrol ediniz. Eğer öyleyse, pilin değiştirilmesi gerekebilir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.